Jump to content
youngman16

olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

Recommended Posts

ma eitea,tahaks rämedalt kapiks saada!!

A sa proovi saada kummutiks : krdi tore on, aeroobset ple teha vaja, jalgu pole teha vaja, tglt midagi ple teha vaja - ainult sööd, magad ...,

:rolleyes:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas sa saad sellest aru ,et kui sa tahad saada " kapiks" ...võtab see aastaid aega ...tuleb teha raskeid trenne ...PEAB treenima jalgu ( ma saan aru ,et on raske aga läheb ajapikku kergemaks ) ...peab mõtlema läbi ,mida süüa (kogused jne ) ...aga sinu suhtumisega ,et jalgu ei tee ,aeroobset ikka ei teeks võid ainult unistama jäädagi ....maailmas pole ühtegi rammumeest kes jalgu ei treeniks !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kursusel sa käid ja mida sa õpid?

Olen ise TTÜ-lane ja käin GymLecos, et koolile sama lähedal kui spordihoone.

Et kui huvi on, siis võin ka abistada/suunata (nii toitumises kui ka trennis)

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kursusel sa käid ja mida sa õpid?

Olen ise TTÜ-lane ja käin GymLecos, et koolile sama lähedal kui spordihoone.

Et kui huvi on, siis võin ka abistada/suunata (nii toitumises kui ka trennis)

Ma kahtlen, et see inimene käib ülikoolis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry for OT

Küsiks teema algataja käest, kui noore noormehega tegu on? Jutu järgi ei annaks rohkem kui 15-16...

Järgimne küsimus on, miks sa tahad kapiks saada? Et koolis karvaseid nüpeldada või on asi selles, et karvased läksid jõmmi said kapiks ja nüüd nüpeldavad sind?

Kokkuvõtteks, sul on täiesti vale suhtumine. Alusta sellest, et sa leiad kusagilt motivatsiooni ja tahtejõu minna saali ning teha seal üks korralik trenn. Sa tunned vahet, ainult rinna ja biitsepsite pumpamine sind kapiks ei tee :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis käivad ainult need kellel muud pole teha ja oma aega muul moel surnuks lüüa ei oska. Ja ega selle jõuaga pole ka midagi peale hakata, läpakas kaalub kaks kilo umbes. Aga Sa vaata seda - lähed õhtul magama, hommikul ärkad narkoosist üles ja lihased olemas!

http://www.locateado...-sam-47548.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trennis käivad ainult need kellel muud pole teha ja oma aega muul moel surnuks lüüa ei oska. Ja ega selle jõuaga pole ka midagi peale hakata, läpakas kaalub kaks kilo umbes. Aga Sa vaata seda - lähed õhtul magama, hommikul ärkad narkoosist üles ja lihased olemas!

http://www.locateado...-sam-47548.html

Huvitav mõtteviis sul, miks sul siis üldse selles portaalis kasutaja on, kui trenni niiviisi suhtud?

Et teemaalgataja ei osanud end hästi/mõistlikumalt väljendada, see ei tähenda trenn on mõttetu.

Pigem noor saalis ja huvitub spordist, kui tänaval tolkneb ja ei tea mis tarkusi seal teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav mõtteviis sul, miks sul siis üldse selles portaalis kasutaja on, kui trenni niiviisi suhtud?

Et teemaalgataja ei osanud end hästi/mõistlikumalt väljendada, see ei tähenda trenn on mõttetu.

Pigem noor saalis ja huvitub spordist, kui tänaval tolkneb ja ei tea mis tarkusi seal teeb.

Haha, Su trolli- ja sarkasmisensor on rikkis. Kui poiss küsib, kuidas pingutamata kapiks saada siis see on lahendus. Minu arust parem lahendus kui synthol :P

Kasutaja on mul siin seepärast, et mõnikord küsida, kuidas jalgu treenida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha, Su trolli- ja sarkasmisensor on rikkis. Kui poiss küsib, kuidas pingutamata kapiks saada siis see on lahendus. Minu arust parem lahendus kui synthol :P

Kasutaja on mul siin seepärast, et mõnikord küsida, kuidas jalgu treenida :D

Ma mõtlesin pigem su juttu, mitte linki ja andis mul sealt sarkasmi ikka välja lugeda.

Aga well played! ;)

Muudetud kasutaja Mansel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis okei? Lähed bodypumpi!? :)

Kus jõusaalis sa treenid, on seal see võimalus?

---

Kui Tartus elad, siis Imre Vähi teeb vahel pühapäeviti seda lausa TASUTA!

Kus ta seal tasuta käib,kas tutvused sees??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus ta seal tasuta käib,kas tutvused sees??

Hah, võimalik tõesti, et Vähil on seal tutvused. :)

Kuulge asjapulgad siin, see vend on ju pesuehtne Troll.

Mõni teine tüüp küsib siin palju asjalikumaid küsimusi ja tema saadate pikalt, aga siinne vend

on küll nüüd teid päris lohku ikka tõmmanud ju.

Ma naeran juba rohkem teie üle, kui tema küsimuste ja vastuste üle.

Nädal tagasi oli ka mingi kino teema tema poolt siin, komöödiat kui palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×