Jump to content
C1rca

Lisandid uuesti trenni alustamiseks

Recommended Posts

Tere,

Hetkel siis võtan Fasti kreatiini ja Whey mass proteiini. Alustasin trenni uuesti üle pooleteist aasta, varem olin 2a trenni teinud. Küsiks, et kas on midagi, mida oleks mõtet veel selle kombo juurde tarbida? Mõtlen just, et mis annaks kreatiinile ja proteiinile juurde hea efekti. Hetkel olen siis 1,5 kuud teinud, kaalun 80kg ja olen surumise maksimumi uuesti 100kg peale saanud. Kreatiini kasutamine on kõvasti jõudu andnud ja mõtlesin, et küsiks nõu millegi juurde segamisega sellesse kombosse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väikese õelusega ütlen, et mulle annab käte libisemise vastane magneesium jõu- ja lõuatõmmetes kilosid ja korduseid rohkem juurde kui ükskõik milline kreatiin või valk, nii et soovitan magneesiumilisandi (välispidiselt) kasutusse võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea soovitus, aga pean silmas siiski toidulisandeid :)

Milleks kulutada raha lisanditele, kui sama efekti saab ka toidust kätte?!

Sest tihtipeale ei ole lihtsalt selleks aega aga teen siiski kõik mis võimalik, et toitumine oleks korras. Pean selle all silmas seda, et toitun enne trenni vähemalt nii nagu ettenähtud. Peale trenni üritan samuti võimalikult vajalike asju süüa.Toitumiskava ja asjad olemas juba päris ammu.

Muudetud kasutaja C1rca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

beta-alanine mõju lihtsalt nagu ajad pulbrit sisse ja midagi ei tunne ,see minu arvamus :D aga bcaa mõju kohe tunda ,et trennis pean paremini vastu jne.

Selge, pole varem proovinud, eks proovin BCAA ära, seda peaks võtma millal? kreatiini võtan enne trenni ja proteiini peale trenni. Kas seda peaks siis enne trenni koos kreatiiniga jooma?

Muudetud kasutaja C1rca poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bcaad võid trenni ajal võtta, oleneb samas ka millal ja mida sööd enne trenni.

Kui lased nt. magusat kohupiima sepikuga 30 minutit enne trenni siis üldiselt toidab toit trenni ära küll... kui tunned, et ei toida siis

lõpupoole (1-1,5h peale söömist) võiks juba bcaa trenniajal käiku võtta (oleneb muidugi kas bcaa on pulbri või tablaka näol ehk, kui kiiresti imendub)

saad trenni täie pauguga lõpuni viia.

Kui sööd vähe või ei söö üldse enne trenni, siis võta kohe t.alguses bcaa käiku.

Võid võtta ka trenni alguses, keskel ja lõpupoole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

beta-alanine mõju lihtsalt nagu ajad pulbrit sisse ja midagi ei tunne ,see minu arvamus :D aga bcaa mõju kohe tunda ,et trennis pean paremini vastu jne.

Kas sa üldse tead, mida beta-alaniin teeb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BCAA ikka märksa olulsem, kui alaniin. :D Amino rushi söön teist purki juba, üks paremaid koostisi, mis saada. Hind on suhteliselt krõbe ka poole ehk "normaalse" koguse juures (20g).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×