Jump to content
pipipikksokk

Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

Recommended Posts

oh mul puudub söögitegemise alal fantaasia, ei oska ise midagi kokkumiksida:D

aga okei proovin miskit..

Hularõngas lihtsalt harjumus teleka ees olles, parem kui süüa samal ajal ju:D

Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks?

Olen autoga ning käin ülikoolis, kõnnin ringi vähe. Oleneb muidugi, vahepeal saab terve päeva jalgadel oldud. Aga igapäev 10 000 kätte saada on paras ports:P Tahaks just seda söömise poole pealt, sest ei taha süüa rasva sisse ja et ta ei läheks mul kõrgemaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et siis lõpetan pudrusöömise ära? Või mille?

No kui tegusam päev,siis hommikul ei tee ka puder paha.Samas lõunaks ei näe erilist pointi pudrul.Trenni poolest jah ega see hularõngas erilist kasutegurit oma.Võid võtta kavasse igasugu keharaskusega harjutused:kükid,lõuatõmbed,kätekõverdused jne.Vahest ringike kergemat jooksu või rattatiir looduses ei tee paha.Pead oma keha tööle panema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hularõngas lihtsalt harjumus teleka ees olles, parem kui süüa samal ajal ju:D

Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks?

Eks öeldaksegi, et vaja ka eluviisi muutust. Pigem tuleb siis üks tund teleka eest ära näpistada ja teha üks korralik treening ja pärast võib süümepiinadeta teise tunni teleka ees rõngata olla.

Põlved kraaksuvad aga noorel naisel tihti tasakaalustamata reielihastest, kus patella veetakse oma loomulikult liikumisteelt kõrvale. Või liigesed kuivad vms. Võiks aga korra arsti juures käia. Muidu aga aitab siin ainult jalgade treening ja lihaste tasakaalu ja õigesse pikkusesse saamine. Ei ole ju nagunii mõeldav, et nii terve elu tuleks veeta. Iseenesest nad paremaks ei lähe.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks?

Põlvede kraksumise vastu kükkimisel aitab mõndadel see, et tagumikku ei lase madalamale kui põlved. Kindlasti enne kükkima sööstmist "õlita" vähe liigeseid, tee rahulikult põlveringe jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kükke üritanud teha, aga mu põlved väga "kraaksuvad", kas see põlvedele liiga ei tee? Enne peaks vist soojendust tegema eks?

Mul ka põlved raksusid ja valutasid. Ma olen nüüd 8 kuud kükke teinud, raksuvad ikka aga ei valuta enam. Soojendus on oluline ja pärast venitus ka väga oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

* Kõhu treenimine suurendab vööümbermõõtu.

* Toitumise kohta leiab saidilt palju artikleid. Ära usalda buduaare, naine24 jms asju. See on sama hea kui Postimehe asemel elu24 lugeda.

* Ära mõtlegi, et sa ei jõua, ei oska vms. Kui väga tahta, on kõik võimalik!

* Rasvapõletus ei toimu lokaalselt ja silmapilgselt.

* Soovitan sul kontsulteerida mõne pädevama inimesega treeningu ja toitumise suhtes. Siin foorumis peab päris hea filter olema, et endale kasulikku haarata, sest mõned nõuanded on täiesti mööda, kuid mitte kõik.

* Põlvede raksumine ei tähenda ilmtingimata põlvede haiguslikku seisundit.

Muudetud kasutaja Sarge poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin samas seisus üks hetk. Number kaalul oli alati kuidagi liiga tähtis, kuid siis otsustasin kaalu asendada mõõdulindiga. ^_^ Mõõdud vähenesid tasapisi.

Pärast 3 nädalat tõsisemat trenni ja õiget toitumist olin kaotanud ainult 1,5, mis oli minu jaoks suur üllatus, kuna minu keha oli palju muutunud. Siis otsustasin hoopis rasvaprotsenti uuesti mõõta. Ja milline üllatus, 21.1 pealt oli see langenud 18.7. Ja trenni tehes tuleb lihasmassi juurde, mis samuti mõjutab seda miks see number kaalul ei vähene.

No enam ei hooli kaalumisest väga. Teised näitajad on palju tähtsamad. Ja eesmärk on lihtsalt heas vormis olla. Õige toitumine on kogu protsessi juures peaaegu, et kõige tähtsam. Olin aastaid lihtsalt kõhulihaseharjutusi teinud ja ei mingit arengut nähtavate lihaste poole ja muidugi olin lollike ka tollal, ei teadnud midagi õigest treenimisest või toitumisest. Ei olnud õrna aimugi milleks neid valke veel vaja on või et kõik mis sisaldab kaloreid on paha. Ja olin kindel, et kõik toidulisandid on ebavajalikud ja tervisele kahjulikud. Nüüd saan enda üle naerda, olen ülimalt õnnelik ja uhke enda üle, et olen ennast nii palju harinud selles valdkonnas ja tean kuidas asjad tegelikult toimivad. Nüüd on toitumine väga hästi paigas ja tõesti, peale paari kuud, kõhulihased muutuvad juba nähtavaks. Abs are made in the kitchen!! Ja nii ongi :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kodujuust ei ole üldse hea ju aga no eks ma proovin siis.

Kodujuustu annab ka kombineerida. Ise võtan vahepeal mõne kanakotleti kõrvale. Eile õhtul segasin ühe väikese jogurtiga ära, tuli nagu kohupiimalaadne. Lisaks on ka ju maitsestaud kodujuuste olemas. Annab midagi ikka välja mõelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ei meeldinud kunagi kodujuust üldse, keeldusin söömast aga kuna füüsist tahtsin paremaks siis tuli sööma hakata. Ostan seda maitserohelisega kodujuustu, see on ok, harjud ära. Variant on panna kirsstomateid sisse, teeb maitse paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×