Jump to content
Robert Nool

Seminarid tervislikust toitumisest, rasvapõletusest ja lihaste kasvatamisest

Recommended Posts

Aga milline oli nende elukvaliteet? ;)

Ma ei kahtle, et enamik inimesi suudavad ilma tõsiste haiguste ja vigastuste sekkumiseta sellisesse vanusesse jõuda. Aga vahe on selles, kas nad 90a vanad olles käisid lonkasid kepiga päevas 100m enne, kui väsisid, või tegid nad 100+kg jõutõmmet paar päeva enne surma nagu Jack LaLanne? :D

8.11Lalanneage93.jpg

Arstidest ei teadnud nad midagi ja surid nö. jala pealt. Ei olnud neil kodus ei antioksüdante, kalamaksaõli, mineraalaineid ega tarvitanud megakogustes D-vitamiini.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arstidest ei teadnud nad midagi ja surid nö. jala pealt. Ei olnud neil kodus ei antioksüdante, kalamaksaõli, mineraalaineid ega tarvitanud megakogustes D-vitamiini.

Antioksüdantide kasulikkus on tõsiselt kaheldav. Omega-3 rasvhapped on muidugi kasulikud enamike materjalide järgi, kuid sobiva hulga EFA-de tarbimiseks ei pea ilmtingimata kalamaksaõli tarbima. Mineraal-aineid saab suhteliselt lihtsalt tavatoidust, mis vähegi kasutab täisväärtuslikke toiduallikaid.

Ma ei usu, et D-vitamiini kesine tase otseselt eluiga nii metsikult pärsib, küll aga elukvaliteeti.

Kuid küsimus ongi selles, kas nende elukvaliteet oli võimalikult optimaalne või mitte?

Lisaks tuleb ju arvestada, et maailm ja keskkond kus elame muutub iga aastaga. Sinu vanemate elutingimused olid kahtlemata teised ning üks-ühele on raske arvestada, mis kui palju ja mida mõjutab.

Küsimus ongi selles, et kas sa tahad lihtsalt kaua elada või elaksid sa pigem kaua ja kvaliteetselt. Ma käiksin küll heameelega 100 aastaselt omal jalal ringi, tervisejooksu tegemas ning jõusaalis lihaseid koormamas.

Reisimas vms tegemas.

Ning kui ikka aus olla siis on tegemist ikka kaduv-väikse numbriga, kui proovida lugeda üles neid inimesi, kes kõrges vanuses kvaliteetselt elavad. Mu Enda Vanaisa oli juba 80 aastaselt täiesti läbi omadega. Luumurrud, erinevaid haigused ning pm. liikumisvõimetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba homme toimub seminar teemal "tervislik toitumine". Ettevalmistus on sujunud imeliselt ning info, mille materjalile selleks korraks lisasin, on vinge! Kel huvi on, tulge homme kuulama. Usun, et keegi ei kahetse seda otsust, sest need teadmised on iga senti väärt.

Veel kord link infole: https://www.facebook...13629912019569/

Hetkel on järgi 12 kohta, seega, kel huvi, tegutsege kärmelt. Registreeruda saab ülekande tegemisega.

Muudetud kasutaja Robert Nool poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe näha, et Otter on vene reziimi aeg üles kasvanud. Kui keegi soovib end proovile panna ning üritada elus edasi minna siis surutakse see mõte kohe alla.

Jõudu teemaalgatajale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe näha, et Otter on vene reziimi aeg üles kasvanud. Kui keegi soovib end proovile panna ning üritada elus edasi minna siis surutakse see mõte kohe alla.

Jõudu teemaalgatajale.

Sellel vene režiimil olid ka positiivsed omadused - "õhku" naljalt müüa ei lastud, mitte nii nagu praegu, ükskõik, mis alal. Kui mingit teaduslikku tööd kaitsta tahtsid, siis oponendid tegid ikka mõnikord nii maatasa, et kivi ei jäänud kivi peale, aga kõik see õpetas ja pani põhjalikumalt asja uurima.

Ma lihtsalt püüan välja selgitada nõrgad kohad ja nendele tähelepanu juhtida.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee näiteks küsitlus või kontroll-attendlist. Ehk on soovijaid Tartus nii palju, et paneb sind kiiremini siia tulema ;)

Täna oli kusjuures kaks inimest Tartust, kes bussiga spets selle jaoks siia tulid. :)

Aga kus nõudlust, sinna peab ka minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe näha, et Otter on vene reziimi aeg üles kasvanud. Kui keegi soovib end proovile panna ning üritada elus edasi minna siis surutakse see mõte kohe alla.

Kohe näha, et sul pole aimugi, millest räägid, B)

Teadust nüüd küll maha ei surutud, siukest jama ajada ei ole vaja.Oli kaks perioodi, kui möllas üks lõpetamata algharidusega akadeemik, kes väitis, et ülikoolid on lollidele, õpikud on jama, õppejõud on kahjurid ja oponendid idioodid ja rahvavaenlased - kas ei kõla nagu üks meie voorumikaaslane - aga muidu teadust, eriti teatud suunitlusega ja fundametaaluuringuid ei puutunud ega surunud keegi.

Hoopis vastupidi, mina julgeks väita, et paljud, ntx prof.Grigori Mairanovski, said oma ...

e-ee ...

uurimusi teha ainult taolise rezhiimi tingimustes.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellel vene režiimil olid ka positiivsed omadused - "õhku" naljalt müüa ei lastud, mitte nii nagu praegu, ükskõik, mis alal. Kui mingit teaduslikku tööd kaitsta tahtsid, siis oponendid tegid ikka mõnikord nii maatasa, et kivi ei jäänud kivi peale, aga kõik see õpetas ja pani põhjalikumalt asja uurima.

Ma lihtsalt püüan välja selgitada nõrgad kohad ja nendele tähelepanu juhtida.

Maksku mis maksab, aga nõustun! Eestis on tekkimas teine äärmus.

Muudetud kasutaja ErikO poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×