Jump to content
kapaz0r

Nõuandeid menüü osas.

Recommended Posts

Olen üritanud endale menüüd koostada ning praegu olen jäänud sellise juurde:

Hommikusöök:

2-3 muna

Tuunikala vees

Kodujuust 4%

Lõuna (ei söö iga päev):

Tuunikala vees

Kodujuust 4%

Vahel muna

-Trenn- (revali noortepakett)

Õhtusöök:

Kanaliha või sealiha (üldiselt kanafilee või kaelakarbonaad)

Salat (jääkapsas/lehtsalat, kirsstomat, kurk)

Nüüd.. probleemiks on see, et kuigi valgud on kõrgel, on nii süsivesikud kui ka rasvad madalal ning ma tahan selle kuidagi ära tasakaalustada. Nii et otsin nõuandeid.

Endast nii palju, et olen 182 cm ning 84 kg (3 ja poole kuuga 20 kg juurde, selle põhjustas ekstreemdieedi järgne söömasööstude algus, mis praeguseni). Soov on lihast kasvatada ning langetada keharasvaprotsenti (ma olen kindlasti esimene! *sarkasm*).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Too praegused kogused ka välja kui palju sööd tuunikala, kodujuustu, liha. Lõuna ja õhtusöögi juures näiteks kartulit, riisi, tatart... pole? Hommikuks puder. Ja lõunat tuleb ka ikka iga päev süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühtedelt ekstreemdieediltteisele. Sa oma BAV oled välja arvutanud, sest ma kaalun ka sinna 80 kanti,ning sellest ma kardan sa küll isegi oma minimaalset BAV täis ei saa. Loe siinseid algajate teemasid, sellest on nii palju postitusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui probleemiks on see, et valgud on kõrgel ja muu madalal, siis too muud juurde. Kui palju SV juurde tood, see sõltub sellest, mida usud ja mis sobib. Rasva PEAD juurde tooma - vähemalt 100 grammi päevas ikka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikuks tuleks kindlasti sisse tuua täisterakerahelbe puder(~100g), (piimaga teed, moosiga sööd). Et rasvade osakaalu suurendada, võid ka kalamaksaõli võtta.

Kui pudru juurde tood, siis võiks hommikuse tuunikala ja kodujuustu vahepalaks kuhugi panna, näiteks peale trenni aga siis ka banaan juurde.

Kuna trenn jääb lõuna-ja õhtusöögi vahele, siis võiks lõunasöögile samuti süsivesikuid lisada, nt. täistera makarone või täistera pruun riis.

---

Ja see unusta ära, et lõunat iga päev ei söö.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kalamaksaõli kapslid võiksid endale soetada . Lihtne ja mugav viis veidike rasvu juurde saada.

Muudetud kasutaja Edward poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×