Jump to content
SpordiTydruk

A-kujuline keha ja jalad ilusaks

Recommended Posts

Mis söök see siis on, mille söömisel sinna ülevale poole mingi mõju peaks olema? :D

Lambalääts. Piprapoes üsna odav.

Ära siis enne- ja pärast-pilte unusta postitada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Olen nüüd jõudnud punkti, kus suudan ennast kokku võtta ja ilusti toituma hakata.

Ühesõnaga, mul on tehtud treeneri poolt jõusaali kava. See on tehtud mingi kuu aega tagasi aga nagu ma tulemustest, mida mul ei olegi, näen, et kõik see vaev on olnud mõttetu, siis otsustasin küsida toitumise poole pealt siit abi.

Praegu käin muidu jõusaalis 2 korda nädalas ja teen kogu keha läbi

  • kükid smith masinal , ilma lisaraskuseta
  • jala tõmbamine taha ja kõrvale blokksüsteemil 12,5 kg ,
  • väljaasted stepipingilt raskustega 4-5kg,
  • palli tõmbamine jalgadega tagumiku juurde selili,
  • seljalihased siis selle masina peal althaardega tõmbamine (30kg), v- käepidemega tõmbamine(25kg)
  • rinnalt surumine 5kg, vahtrulli pealt
  • hantlitga lendamine ja otse ette tõstmine 3kg
  • triitseps masinal 15 kg
  • biitseps 4kg hantlitega
  • seljalihased pallipealt jalad vastu seina
  • kõhulihased vaharullil

Üldiselt on siis nii, et praegu tegin lisaks 2 aeroobset AGA ILMSELGELT toitumine ikka on vale. Olen uurinud seda ka siit lehekülgetelt aga oleks võibolla ikkagi individuaalsemat lähenemist vaja. Praegu mul küll raha pole, et seda toitumiskava kah teha.

Kuna tahan nüüd võtta seda combatit kavva, ei oskagi kuhugi jõusaale sättida, zumba on tegelikult väga hea, sest siis ma saan sinna minna ilma söömata hommikul, joosta näiteks ei suuda väga, kui söönud pole. Võibolla oleks vaja siiski sellist rahulikku trenni nagu sörkjooks ka? Sest bodycombat on tegelikult selline anaeroobne ikkagi ja zumba on ka tegelikult ju selline vahelduv.

E-

T-

K- Bodycombat 17.30

N-

R- ZUMBA 11.00

L-

P-

Muidu ma olen 17, naissoost isik. Need jõusaaali harjutused on siis mu KÕIGE kõige probleemsematele piirkondadele, varasemalt jamasin ka jõusaaliga aga nendele kohtadele ei teinud harjutusi. Sellessuhtes ongi nii, et mu kogu pekk ladestub tagumikule ja tuharatele, muidu peale selle kava tegemist on küll jalad veidi ikka kenamaks muutunud aga rasvaprotsent, vot see vist eriti mitte. Kehakuju on mul see kõige kohutavam A- kuju, kus siis jalad(mul pigem tagumik ja noh tuharad ), on saanud mõnusa peki peale ja ülakeha kont ja noh, selline pesulauake - ülakeha on küll tegelikult nüüd täiesti kena tänu jõusaali kavale, pesulauale midagi juurde panna ei saa ju jõusaalis :S :D

Ütleme siis nii, et kui panna sellised tavalised lühikesed püksid jalga, siis enamasti katab kõige kohutavama piikonna ära aga kõrvaltvaadates tagumik küll ilus pole, suur punn :D

Otsustasingi siis hakata käima bodycombatis, sest kunagi ma seal käisin ja siis olid küll kõik kohad trimmis, tegin oma uue combati katse eelmisel nädalal (see ongi ainult 1x meil siin) ja siis need probleemsed piirkonnad isegi andsid tunda, mis on täitsa ime.

Nüüd üks lahe küsimus, millest ma ei saa aru. Oletame, et ma käin esmaspäev jõusaalis ja siis tagumik on jälle punnis ja seda siis ka teisipäeval suht, lähen kolmapäev bodycombatisse või teen üldse mingit muud trenni, tegelikult see ei olene päevast vaid sellest, et kui ma teen peale jõusaali järgmine päev või ülejärgmine päev teen aeroobset trenni, siis kaob see suur punntagumik ära, isegi reied lähevad väiksemaks. Millest see oleneb. Sest eelmine nädal tegingi nii trenni , et E- jõusaal, K- bodycombat, R- zumba, P- jõusaal , siis reie ümbermõõt oli juba selline 55-56 , tagumik 90 ja nüüd jälle 57-58 ja tagumik kah 94. Mu eesmärk ongi sealt kohast ümbermõõte kaotada. Eile käisin veel saunas kah peale jõusaali. Muidugi jalad millegipärast valutavad ka jubedalt täna, tavaliselt see nii polnud.

Muidu, toitumisest siis nii palju, et vahel söön hommikul putru, vahel omletti aga noh, ütleme nii, et ma söön ca 4 korda päevas ja ilmselt siiski valesti kõik. Olen nii palju seda toitumist uurinud ja igalpool erinev jutt, niiet pöördungi siia, et ehk lihtsalt aitate mind veidike selle toitumisega. Lihtsalt mis koguses ja kuna süüa ja kui tihti ja palju enne trenni jne. valk... jnejne... Ma muidu ikka söön suht korralikult kohupiima ja kodujuustu ja muna ja vahest lõhe aga jah, võibolla liiga palju siis ka neid , sest kohupiim on mu lemmik söök üldse :D

Ma väga tänan inimest, kes oskab midagigi mu segasest jutust aru saada ja vastata. Ma arvan, et pole mõtet oma toitumist siia üles kijrutada, sest see on ikkagi veidike kaootiline teatud mõttes. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit võid vaadata minu toitumist mingil hetkel, ehk saad aimu.. Nüüd on protsendid teistsugused, st süsivesikuid pisut rohkem, valku ja rasva vähem. Valku pole mõtet liiga palju süüa. :)

Egle Eller-Nabi menüü näited jm põnevat leiad tema blogist.

Võid lugeda ka siit raamatust toitumise osa läbi. Päris hea lehekülg on ka toitumine.ee, et õppida tundma baastõdesid ja osata ise enda menüüd teha. Samuti on palju artikleid ka fitness.ee leheküljel ja siit samast foorumist võid leida sarnaseid teemasid.

Kui toitumine toetab treeningut, siis küll muutub ka su keha. See on pikem protsess, nii et ei maksa iga päev peeglist muutusi otsida, see võib pigem just tuju alla tõmmata. :) Pärast aeroobset, combatit vms võib pilt muidugi parem tunduda, sest oled teinud intensiivsemat trenni kui jõusaalis ning kehast on rohkem vett välja läinud.

Koosta endale kava ja lase kas või oma jõusaali treeneril see üle vaadata, jälgi oma keha ja muutusi, selle põhjal saad muuta ka kava ning leida lõpuks endale sobiva lahenduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit võid vaadata minu toitumist mingil hetkel, ehk saad aimu.. Nüüd on protsendid teistsugused, st süsivesikuid pisut rohkem, valku ja rasva vähem. Valku pole mõtet liiga palju süüa. :)

Egle Eller-Nabi menüü näited jm põnevat leiad tema blogist.

Võid lugeda ka siit raamatust toitumise osa läbi. Päris hea lehekülg on ka toitumine.ee, et õppida tundma baastõdesid ja osata ise enda menüüd teha. Samuti on palju artikleid ka fitness.ee leheküljel ja siit samast foorumist võid leida sarnaseid teemasid.

Kui toitumine toetab treeningut, siis küll muutub ka su keha. See on pikem protsess, nii et ei maksa iga päev peeglist muutusi otsida, see võib pigem just tuju alla tõmmata. :) Pärast aeroobset, combatit vms võib pilt muidugi parem tunduda, sest oled teinud intensiivsemat trenni kui jõusaalis ning kehast on rohkem vett välja läinud.

Koosta endale kava ja lase kas või oma jõusaali treeneril see üle vaadata, jälgi oma keha ja muutusi, selle põhjal saad muuta ka kava ning leida lõpuks endale sobiva lahenduse.

Oi, väga suured suured tänud nende lk-de eest. Nüüd kohe teine pilt toitumisest. Üks küsimus jääks veel, et kõigis toitumiskavades on sheik peale trenni, ma ise muidu pole küll veel neid sheike ostnud ja arvatavasti mul poleks neid ka vaja? Mida siis peale trenni peaksin mina sööma, kui ma sheiki ei joo? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, väga suured suured tänud nende lk-de eest. Nüüd kohe teine pilt toitumisest. Üks küsimus jääks veel, et kõigis toitumiskavades on sheik peale trenni, ma ise muidu pole küll veel neid sheike ostnud ja arvatavasti mul poleks neid ka vaja? Mida siis peale trenni peaksin mina sööma, kui ma sheiki ei joo? :)

Ma usun, et puuvili on täiesti ok, et saada süsivesikud kätte. Valgu saamine kohe pärast treeningt polegi nii oluline. Magus kohupiim ka ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid vaadata ka Chris Powelli poolt kokku pandud programmi siit

Kes kasutavad, siis neil ka rasvad kaovad. Vahet pole, kus need asuvad.

3 kuud on selline aeg, millega tekib juba uus harjumus, kuidas toituda ja figuur jääb ka püsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×