Jump to content
SpordiTydruk

A-kujuline keha ja jalad ilusaks

Recommended Posts

Tere!

Siin on küll teemasi jalgade peenemaks saamisest, kuid mul on natuke teisiti need lood.

Alustaks sellest, et mul oli siin toitumisega probleeme, ehk võib öelda ka anoreksia kanti midagi, sellest olen tegelikult nüüd lahti saanud, nüüd kalduvus veidi liiga palju süüa aga ma olen võimaline end käsile võtma uuesti.( Ehk siis, 2010 kuni 2011 aasta kevadeni ma suht näljutasin ennast ning tegin trenni, peamiselt siis jõusaali, suhteliselt suurte raskustega ka), kusjuures, jalad läksid super ilusaks jne.

Aga nüüd õige asja juurde. Ma olen ka see pirni keha kujuga. 17 aastane tüdruk, teen küll aeroobseid trenne nüüd, ehk siis jooksen mitu korda nädalas , vahel bodycombatit ja latinot kuid olen aru saanud, et siin kohal aitab vist siiski rohkem jõusaali lisamine mul. Aga nüüd tuleb jälle probleem, kuna olen pirn, siis ma ei julge seda rasvaprotsenti väga madalale lasta, sest ma olen täielik pesulaud juba praegu, kuigi olen üpris palju kosunud. Mõõdud on siis tagumik 92 cm, kõht 62 , reied 56 ja 55cm, kaal umbes 55, pikkus 168

(see kõik on tulnud sellest, et mul olid suured probleemid siin aasta alguses, masendus ja ikka väga hull värk ning nii see magus kõik läks mu sisse). Noh, kui ma enne neid probleeme kaalusin umbes 52, siis mul olid reied 53cm, tagumik 90. Siiski mu suur unistus on saada reied 52 cm , tagumik võib 90 olla vabalt ja kaal võiks kh ikka sinna kanti jääda , kus praegu. Olen nüüd kõvasti aeroobseid trenne teinud, noh, toitumine on korrast veel ära suht aga siiski saan aru, et jõusaali tuleb jalgadele teha. Nüüd tuleb aga küsimus, mitu korda nädalas jõusaali ja kas kõik need harjutused seal (reie esiosa, säär/taguosa, jalapress, reie lähendaja ja kaugendaja vms.) ? Ja palju siis aeroobset?

Sellessuhtes, et ma pean kindlasti ka selga treenima, sest mul läheb see väga kondiseks kui ma trenni teen ja tervislikult toitun. Tean, et soovitate seda treening ja toitumiskava tellimist aga ma loodan praegu siit abi rohkem saada, sest hetkel küll raha selleks pole. Ja võibolla polegi seda nii hullult vaja, sest olen tegelikult üsna kursis nende asjadega , ainult trenniosas on abi vaja. Ma muidu teen 4 trenni vähemalt nädalas praegu :D aga need kõik aeroobsed ja toitumine hetkel kh väga mööda. Kõige hullem on hetkel minuarust see, et kui ma toitun korralikult ja teen trenni, siis kaovad need rinnad üldse ära :D olen nagu mees siis...

Hetkel mõtlesin, et kas selline trennikava ei sobi: E- Jõusaal, T-vaba, K- latino/jooksma, N-vaba, R-Jooksmine+jõusaal L-vaba, P-jooksma. Ja kas jõusaalis kasutada neid 15 kg raskuseid ja 3 seeriat või võin raskematega teha. Ma nüüd kardan seda, et eelmine aasta ma sõin vähe ja tegin suurte raskustega palju kordi ning siis loogiline, et mingit lihast ei saa kasvadagi aga kui praegu teha jõusaali ja raskusi suurendada, siis võivad jalad suuremaks minna? Oeh, ma jah, väga segaduses tegelikult :) äkki keegi saab midagi tarka öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aa, nüüd nägin, et siin kava olemas- Jalad saledaks kava edasijõudnutele. Mõtlesin, et seda võiks küll proovida, aga palju siis peaks tegema aeroobset ning ma ei julge väga seda rinnalihast treenida, sest siis kaob üldse rind ära kui veel aeroobset teha?

Kas mingit soovitust pole sellekoha pealt toitumises, et ma täitsa meheks ei muutuks(rindade mõttes), mul praegugi häbi juba ?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tekst on sul suht segane,aga nii palju kui aru sain ei taha sa suuri lihaseid ? Naistel on suht võimatu saada suuri lihaseid seega ära seda karda.Pigem on sul toitumisega mindagi nihu.Vähemalt selline tunne jäi selle segase jutu peale.....Too oma toitumine välja......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pilte praegu pole, äkki lähiajal lisan kui väga on soovi.. kuigi natuke ebamugav oleks neid siia riputada :D

Tean, et toitumine on praegu väga mööda mul, sest aastaalguses oli elu täiesti ****** ning sellele järgnes masendus jne.. nii ma vormist välja läksingi aga nüüd tahaks paremini üldse vormi saada kah, on aega sellega rohkem tegeleda.

Aga ma enamvähem olen üritanud ikka süüa vist üsna normaalselt ja kavatsen ka edaspidi ennast kokku võtta ja niimoodi toituda:

TRENNIVABA PÄEV: H(07.30) Enamasti puder+ külmutatud marjad, sest see hoiab kõige kauem kõhtu täis / omlett+ teraleib / 200gr rosinatega kohupiima.

L (12.00) Koolitoit (ehk siis praad või supp+magustoit+leib)

Vp (15.00-16.00) Kohupiim100gr+ puuvili+kohv / Teraleib+juust/sink+ puuvili+kohv

Õ (17.00-19.00) Praad (tatar/kartul/riis/täistera makaron + liha/kana/kala/kodujuust ja salat)

Vp (umbes 20.00) 100g kohupiima/täisteraleib juustu/singiga/ puuvili

TRENNIPÄEV: H- sama

L- sama

(15.00 või 16.00) JOOKSMA

Õ- (17.00-19.00) sama

Vp- Sama

Vahel on aga trenn 17.30 Latino näiteks, siis ma ei teagi, vahepala võib vist samaks jääda.

Novot, praegu ei teagi mida teha, kas võtta see jalgade kava siit fitnessi lk-lt ja üritada seda teha ning lisada siis jalgade päeval sinna otsa ka jooksmine või teha nii nagu eelmine aasta, et lihtsalt ühel päeval teen jalad täiesti läbi ja siis mingil teisel päeval näiteks treeniks kõhtu ja selga ja võibolla kolmandal käsi, õlgu, selga. Ja siis jätaks 2-3 ravapõletus trenni.

Oeh, kuidagi väga segaseks nüüd läheb juba :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TRENNIVABA PÄEV: H(07.30) Enamasti puder+ külmutatud marjad, sest see hoiab kõige kauem kõhtu täis / omlett+ teraleib / 200gr rosinatega kohupiima.

L (12.00) Koolitoit (ehk siis praad või supp+magustoit+leib)

Vp (15.00-16.00) Kohupiim100gr+ puuvili+kohv / Teraleib+juust/sink+ puuvili+kohv

Õ (17.00-19.00) Praad (tatar/kartul/riis/täistera makaron + liha/kana/kala/kodujuust ja salat)

Vp (umbes 20.00) 100g kohupiima/täisteraleib juustu/singiga/ puuvili

TRENNIPÄEV: H- sama

L- sama

(15.00 või 16.00) JOOKSMA

Õ- (17.00-19.00) sama

Vp- Sama

Vahel on aga trenn 17.30 Latino näiteks, siis ma ei teagi, vahepala võib vist samaks jääda.

Novot, praegu ei teagi mida teha, kas võtta see jalgade kava siit fitnessi lk-lt ja üritada seda teha ning lisada siis jalgade päeval sinna otsa ka jooksmine või teha nii nagu eelmine aasta, et lihtsalt ühel päeval teen jalad täiesti läbi ja siis mingil teisel päeval näiteks treeniks kõhtu ja selga ja võibolla kolmandal käsi, õlgu, selga. Ja siis jätaks 2-3 ravapõletus trenni.

Oeh, kuidagi väga segaseks nüüd läheb juba :D

Hmm,toitumine on ülesehituselt enam-vähem.Muidugi ei tea kui suured sul need portsud on ja sealjuures annab mängida nii süskarite koguse kui ka portsjoni suurusega.Trennivaba päeva kaloraaz peaks olema üldjuhul väiksem kui trennipäeval.Häid rasvu võiks ka ehk rohkem olla e siis pähklid,kala jne.Ega üldiselt ongi a ja o kaalu langetamisel toitumine.Trenni koormuse reguleerimisel kuula mida keha sulle ütleb.Kui tunned et koormus läheb suureks,tee kergem trenn,või puhkepäev.Ise pakun et 2-3 jõusaali päeva,mille peale jaotad terve keha ning sinna lisada paar aeroobse päeva.Vastavalt koormusele saab nende päevadega ka mängida.

Muudetud kasutaja Kang08 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, ma tean mis siiani mul valesti ikka kipub minema.. söömine aga ma tõesti üritan järjepeale saada.

Sain nüüd teada oma täpse kehakuju. See on see A-kehakuju, mis tähendab seda siis, et ülakeha on väike, pekk tekib kõhu alumisele osale, siis tagumikule niiväga ei tekigi ning siis reite ülemisele osale... selline halb kuju siis.

Mis te arvate, kas mu treening on normaalne kui ma nüüd üritan selle toitumise korda ikka saada ning teen 2 korda nädalas keha jõusaalis läbi ning siis 2- 3 aeroobset

Sellesmõttes, et ma leidsin mingi Argo Aderi trenni näidiskava õuna tüübile ja noh, minu A- kuju on siiski põhimõtteliselt pirn.. ja seal oli pandud õunakujule jõusaali masinatega harjutused (mida mina teen praegu põhimõtteliselt) ja siis pirnile olid oma keharaskusega igasugused tasakaaluharjutused... suht segadusse ajav... mulle väga meeldib just jõusaalis nende masinatega jalgu treenida. Kas ei tohikski neid siis seal treenida või mis?

(Kunagi kui end näljutasin, olid küll suurte raskustega treenides peenikesed ja ilusad jalad. Aga see suhteliselt loogiline kah kui end näljutada, samas sama toidukogusega tegin aeroobset terve suve ning väga vähe muutus. )

Aa, ja praegu küll jalad paisuvad ikka korralikult peale jõusaali aga see peaks vist mingi aja möödudes ära minema kui jalad harjuvad korralikult jõusaaliga ära. Olen ma sellest vähemalt õigesti aru saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakuju on konkreetselt sõltuvuses keha hormonaalsest tasakaalust. Siin peaks seda toitumist lähemalt jälgima

ja selleks soovitan sul Fred Antsoniga ühendust võtta. Ta arvestab vist ainsana toitumis- ja treeningkavade koostamisel ka hormonaalset tasakaalu.

Muudetud kasutaja nightq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kehakuju on konkreetselt sõltuvuses keha hormonaalsest tasakaalust. Siin peaks seda toitumist lähemalt jälgima

ja selleks soovitan sul Fred Antsoniga ühendust võtta. Ta arvestab vist ainsana toitumis- ja treeningkavade koostamisel ka hormonaalset tasakaalu.

Just.

Aeroobne vist ei ole pirnist muude puuviljade tegemise tööriist.

Ja sellist trenni pole vist üldse mis reitest massi üles särgi alla hüplema tõstaks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti rindadest :)

Kuidas see eesti vanasõna küll oli, et küsija suu pihta ei lööda ja tegelikult on see jälle üks selline kapitaalse lihasekartuse ja suure tõenäosusega ennast näljutava neiu teema. Aga ikkagi võiks üritada teda vähemalt aidata, mis sest et seda tuleb siin teha üle päeva, vähemalt.

Ja see viimane postitus väärib tõesti aplausi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rindade suurus sõltub enamasti ikka rasva % st ja geneetikas.

Üks populaarne india maitseaine kaldub ka natuke mõju avaldama.

Ainult senikaua kui teda süüa. Aga ega ta kallis pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe oma pirnikeha! Ja tissid ei tee veel naisest naist. Mul endal ka b-korv ja ennem olin väike pirnike, kuid hakkasin rohkem selga ja õlgu treenima (ei ole jalgu unustanud). Ülakehale rõhku pannes tekitad visuaalselt ilusa X kujulise keha. Tugevad jalad ja ilus pepu on IN. Jätka trenni, küll sa tulemusi näed :)

Muudetud kasutaja goodbyekitty poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära põe oma pirnikeha! Ja tissid ei tee veel naisest naist. Mul endal ka b-korv ja ennem olin väike pirnike, kuid hakkasin rohkem selga ja õlgu (ei ole jalgu unustanud). Ülakehale rõhku pannes tekitad visuaalselt ilusa X kujulise keha. Tugevad jalad ja ilus pepu on IN. Jätka trenni, küll sa tulemusi näed :)

^ Nõustun eelnevaga, sest kükkides saad kõik need ja veel enamgi :P

Pealegi skinny guy with 6pack is like "big" girl with big boobs = it doesn't count. See on rohkem teismeliste laste teema

edit: fixed sentences

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaha :D see rindade teema.. no, ma olen ikka väga väikestega ja siis selline suur tagumik kaotab proportsioonid absoluutselt :D (ja eks see minuvanuses ikka on natuke keeruline teema kah :ph34r: )

Noh, aga siiski otsustasin, et kui nad juba nagunii väiksed on, siis äkki saan tagumiku tagasi väiksemaks ja polegi nii hullu, loodan, et

täitsa ära ei mehestu siis ülevaltpoolt B)

Aa, ja keegi kirjutas, et ma olen see tüüpiline, et kardan lihaste kasvamist jne... EIEIEI, lihtsalt see Argo mingisugune teema pani mõtlema, olen täitsa kursis sellega, et naised ei saa omale lihaseid üldse mitte kerge vaevaga. Lahe lugeda, kuidas naistefoorumites igalpool on teema, et isegi ujumine ja kõik muudab jalad nii räigelt lihastesse, et neid ei tasu üldse teha ja jõusaali pirnil pole ABSOLUUTSELT lihtsalt asja vaid pigem sheiping... :D vot.

Ja ei näljuta ma üldsegi mitte end... probleem ongi nüüd selles, et ma söön natuke võibolla palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi DELFI reeglite järgi käid kaks korda nädalas usumas ja jalalihased hakkavad vohama nii et cm või lausa kaks kuus. No krt õpetage kulturiste ka niimoodi ujuma nad oleksid teile südamest tänulikud.EI oleks vaja nii 100+ kg kükkida ja palju. Lisaks veel seda söömise maagiat ka kus ei peaks vähemalt viite toidukorda kaasas tassima, koos mudigui nende makrote arvutamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hahaha :D see rindade teema.. no, ma olen ikka väga väikestega ja siis selline suur tagumik kaotab proportsioonid absoluutselt :D (ja eks see minuvanuses ikka on natuke keeruline teema kah :ph34r: )

Noh, aga siiski otsustasin, et kui nad juba nagunii väiksed on, siis äkki saan tagumiku tagasi väiksemaks ja polegi nii hullu, loodan, et

täitsa ära ei mehestu siis ülevaltpoolt B)

Minul oli sama teema samas vanuses, nüüd olen leppinud sellega, et mulle on antud ühte kohta rohkem ja teise minimaalselt. Lihvida saab asja muidugi, kuid sa ei saa kunagi pirni tagurpidi keerata :) Parem lepi oma kehaga ära ja trimmi seda, mis sulle antud on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piisavalt kaua õigesti treenida ja toituda, siis saab rasvaprotsendi naiste puhul olenevalt kehatüübist siiski väga ühtlaseks.

Luustikku aga muuta ei saa ning olenevalt sellest nö. "Raamist" võib alati keha omada mingit spetsiifilist kuju. Aga lihasmassi ja rasvamassi mõjutamine on vägagi tulemusrikas. Tuleb vaid õigesti läheneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piisavalt kaua õigesti treenida ja toituda, siis saab rasvaprotsendi naiste puhul olenevalt kehatüübist siiski väga ühtlaseks.

Luustikku aga muuta ei saa ning olenevalt sellest nö. "Raamist" võib alati keha omada mingit spetsiifilist kuju. Aga lihasmassi ja rasvamassi mõjutamine on vägagi tulemusrikas. Tuleb vaid õigesti läheneda.

Praktika kinnitab su väite õigsust.Mu praegune elukaaslane on pea sama kehatüübiga, kui siin juttu ...

mis ei seganud teda tegelemast omal ajal Eesti tasemel iluvõimlemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole midagi rääkinud lihaste vohamisest ujumisega, ütlesin just ise samuti, et see on ajuvaba, mis teema seal teistes naiste foorumites käib, sellepärast ma siia tulingi uurima ja küsima.

Hm, ma ütlen, et olen ennast täiesti kondiks näljutanud kah, vot siis olin ma küll proportsioonis.:D Tegelt, seda võib nimetada anoreksiaks, mis siis oli. Ning kui juurde hakkasin võtma, siis muidugi tuli alla ossa kohe juurde, ülevale tuli ka mingilmääral aga ikkagi olin ja jäin sealt kondiks. Aga noh, selleks ma jäin sinnamaani, kuni natukenegi ülakehale hakkasin koormust andma, isegi kui toitumine oli korras.

See kõik toimus muidu eelmine kevad, kui mu jala ümbermõõt oli mingi ca 50... aga siis ma lõpetasin jõusaalis treenimise ära, suve lõpuks olid jalad juba 54-55, ning siis tegelesin oma menüüga natuke ja hakkasin 3 korda päevas sööma ning jooksma ja bodycombatit tegema. Siis jäi püsima 53 peale. Nüüd aastaalguses sõin ikka räigelt üle ning läkski 57 peale... mul foobia, et ma ei saagi neid enam väiksemaks... samas kui loogiliselt võtta, siis peale suve ju sain aga siis ma ei tegelenud jõusaaliga...samas jõusaaliga+aeroobsega saab vast pikemaajalisemad tulemused. Igastahes jätkan oma treeninguid ja ajan toitumist paremaks (lugesin Fredi artikkleid natuke ka toitumise kohta).

Tänud vastajatele muidugi ka ! ^_^ Fitnessi leheküljest on ikka 1000000000000...x rohkem kasu kui nendest naiste foorumitest, kus arvatakse, et suurte jalgade vastu ei aita muu kui räige dieet ning nälgimine. (mina masenduses ja segaduses loll jäingi seda uskuma ja kukkusin nii räigesse auku ehk siis toitumishäiretesse). Naistefoorumid on ikka eluohtlikud lausa kui nii võtta... vaevalt ma ainus olen, kes selle lolli jutu pärast sellises põrgus elama on pidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×