Jump to content
Eilne

Pakun ennast "katsejäneseks"

Recommended Posts

Tere,

Kuna mul kahjuks pole võimalik endale toitumis/treening kava lubada, siis tekkis selline idee, et pakun ennast "katsejäneseks"

Näiteks, kui treener töötab mõne uue kavaga, siis mina pakun ennast selle järgi treenima. Teie annate mulle kava ja mina annan endast 100%, et seda järgida ja saada maksimaalsed tulemused. Ma ei taha hakata tegelema kulturismiga, vaid lihtsalt parandada oma igapäevast vormi. Ma olen ka nõus sellega, et treener teeb oma blogisse teema, kus saab minu arengut jälgida koos piltidega. See asi võiks alata 1. märts ja kesta kuni 1. juuni ehk siis kolm kuud ja see oleks reklaam treenerile, milline vorm on võimalik saavutada tema kava järgi treenides. Kui on soov, siis võib koostööd jätkata pikemalt.

Lõpus olen nõus tegema viimase photoshoodi, näitsikud käevangus ja kui vaja, siis kas või teie naisega :D

Õhtuks üritan lisada hetke vormi pildid.

Küsija suu pihta ei lööda, kuid loll saab kirikuski peksa.

Koostööle lootes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Kuna mul kahjuks pole võimalik endale toitumis/treening kava lubada, siis tekkis selline idee, et pakun ennast "katsejäneseks"

Küsija suu pihta ei lööda, kuid loll saab kirikuski peksa.

Koostööle lootes

Siit leiad endale kindlasti treeningkava.

http://www.fitness.ee/treeningkavad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades palju keskmine inimene kulutab igasugu nännile, lisanditele ja üleüldse raha tuulde loobib, siis väikene investeering oma kehasse, mis võib tähendada paremat vormi ja tervist terveks elus.... mnjah.

Kas tõesti on see summa nii suur? Vean kihla, et tegemist on psühholoogilise murega, mitte raha vähesusega. Kuna tulemused nõuavad tööd ja aega, siis ei olda nõus oma raha ära andma, sest puudub kohene vastukaja. Igasugu muu kraami peale raisates on lihtne, nii kui ostad - nii ka saad, mida iganes ostsid. Kas mingi asja, kogemuse, toidu vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treeneritööd alles alustasin ,siis sai palju kliente nõustatud lihtsalt fanatismist ja selleks et saada kogemusi ja näha kuidas soovitused mõjuvad. Usun, et ka siin lehel on algajaid treenereid, kes vajaksid praktilist kogemust ja nö vabatahliku peal on kindlasti parem praktiseerida kui inimese, kes on juba teenuse eest maksnud ja põhimõtteliselt ootab 100% garantiid, et ta tulemuseni jõuaks, selles osas on selline tasuta variant parem, et klient ei saa ka pahaseks kui tulemused ei peaks olema ootuspärased.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna lühike aeg. Aga noh, küsija suu pihta ei lööda.

Aga näita raami ja kirjuta ressurssidest, treeningvõimalustest (miks mitte ka endast veidi rohkem) jne, äkki kellelgi tekib huvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa trenni mõtled teha, kui raha pole? Üldiselt selline BS teema, ning kolme kuuga ei muuda eriti midagi peale selle et hakkad aru saama mida trenn ja distsipillin endast kujutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui treeneritööd alles alustasin ,siis sai palju kliente nõustatud lihtsalt fanatismist ja selleks et saada kogemusi ja näha kuidas soovitused mõjuvad. Usun, et ka siin lehel on algajaid treenereid, kes vajaksid praktilist kogemust ja nö vabatahliku peal on kindlasti parem praktiseerida kui inimese, kes on juba teenuse eest maksnud ja põhimõtteliselt ootab 100% garantiid, et ta tulemuseni jõuaks, selles osas on selline tasuta variant parem, et klient ei saa ka pahaseks kui tulemused ei peaks olema ootuspärased.

Ott, äitäh positiivse tagasiside eest:) Seda kava ma ei loodagi saada tippudelt, vaid just treenerilt, kes vajab kogemust. Ja mina oleksin ideaalne, kuna luban kasutada enda pilte, mis oleks tema kavaga saavutatud.

Üsna lühike aeg. Aga noh, küsija suu pihta ei lööda.

Aga näita raami ja kirjuta ressurssidest, treeningvõimalustest (miks mitte ka endast veidi rohkem) jne, äkki kellelgi tekib huvi.

Piltidega läheb nüüd natuke aega, kuna ei suuda kaamera laadiat leida.

Endast nii palju, töötan 6 päeva nädalas E-L, 9.00-21.00. Käin aktiivselt BP trennides kolm korda nädalas ja pühapäeviti jõusaalis. Rohkem midagi erilist ei toimugi, vahel käin ka diskol. Joodik ei ole, aga kahjuks hakkasin uuesti suitsetama, vabastav tegevus.

Kus sa trenni mõtled teha, kui raha pole? Üldiselt selline BS teema, ning kolme kuuga ei muuda eriti midagi peale selle et hakkad aru saama mida trenn ja distsipillin endast kujutab.

Ma olen myFitnessi klubiliige...

Muudetud kasutaja Eilne poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus sa trenni mõtled teha, kui raha pole? Üldiselt selline BS teema, ning kolme kuuga ei muuda eriti midagi peale selle et hakkad aru saama mida trenn ja distsipillin endast kujutab.

Vabandust aga kolme kuuga on võimalik muuta väga palju. Omadest kogemustest tean ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubatud pildid!

On nad päris halvad, sest üksinda on suht võimatu ennast pildistada, aga mingisuguse ettekujutuse saab:)

Piltidelt on näha, et vasak käsi(biitseps) on tunduvalt väiksem, kui parem. Kuidas teda peaks mõjutama, et ta sama suureks läheks? Jõu vahet märganud ei ole, kangiga treenides seda muret pole, et vasak jõuaks vähem, kui parem.

post-27591-0-72475200-1330867607.jpg

post-27591-0-97428300-1330867617.jpg

Muudetud kasutaja Eilne poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toorik just kõige viletsam pole, samas ei tea palju seal juba staazi all on?

Kõvasti baasharjutusi ja PALJU süüa ja tulemused peaks olema kiired tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vabandust aga kolme kuuga on võimalik muuta väga palju. Omadest kogemustest tean ;)

Tore siis. mulle meeldivad need vennad kes 3 kuuga imetegusid teevad saalis:)

Selle ajaga on kõige suurem muudatus võimalik teha VAID kaalu ehk siis rasva kaotamise tagajärjel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast piltide lisamist tuli mitu pakkumist ja vastavalt eetika reeglitele langetasin ma otsuse kiirema kasuks.

Mina tema nime siin ei avalda, jätan selle võimaluse Talle.

-TANK- aitäh soovituse eest, aktiivset BP tuleb kokku 4 kuud väikse pausiga.

P-A-U-L eks siis 3 kuu pärast ole näha, kas toimus ka muutus või mitte. Loodan, et sa oma sõnu sööma ei pea :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore siis. mulle meeldivad need vennad kes 3 kuuga imetegusid teevad saalis:)

Selle ajaga on kõige suurem muudatus võimalik teha VAID kaalu ehk siis rasva kaotamise tagajärjel.

Ma ei väitnud, et kolme kuuga on võimalik ennast lihasmäeks treenida, väitsin, et kolme kuuga on võimalik palju muuta, nii tulemustes, kui ka väljanägemises. Seda väidan just alustaja seisukohalt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen samuti kindel, et 3 kuuga võib mõnel noorel mehel toimuda vägagi korralik muutumine. Alles eile oli meil Planet-Sport noorte grupiga tund ja üks mees suutis isegi mind võimsalt üllatada. Mees on 6-7 kg juurde võtnud paari kuuga ning visuaalne pilt oli samuti päris reljeefne. Osadel noortel meestel on varjatud reserve, mis võivad välja lüüa just õigesti kordineeritud treeningu ja toitumisega. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×