Jump to content
kristen.

rinna eelisarendus

Recommended Posts

Nagu ma aru saan siis kui mul jääb kahe rinna päeva (või ükskõik mis lihasgrupi) treenimise vahele nädal.. siis treeningeffekt (eesmärk lihasmassi suurendamine eelkõige) ei ole maksimaalne?

Kava jaotatud neljaks (rind/selg/käed/jalad)

Mis tegema peaks et oleks võimalikult effektiivne?

(sry et ot vb:) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

e-ee ...

Kui paljudest kuulsatest sportlastest on saanud head treenerid?

Kui pallju häid treenereid on olnud kuulsad sportlased?

:rolleyes:

Jah, ei saa viimast lootust ju ka ära võtta.

Kui ma olen laisk ja andetu sportlane, siis vähemalt võib minust saada hea treener!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ei saa viimast lootust ju ka ära võtta.

Kui ma olen laisk ja andetu sportlane, siis vähemalt võib minust saada hea treener!

Tore, et sa absoluutse enamuse treenereid nii ilusti paika panid, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis puutub raskustesse ja lihases suurusesse, siis tõesti alati tõesti ei ole need võrdelises seoses.

Vesist lihasmassi võib tõesti enndasse pumbata väikeste raskuste ja ülipikkade seeriatega.

Olen näinud ka tohutu suure (vesise) rinnaga venda, kes 60kg kangiga tegi 30-50 aeglast kordust seerias.

Kvaliteet nõuab ikkagi veidi suuremat raskust ja pingutust.

Pealegi, äkki tahab mõni endale veidi jõudu ka.

Sääresirutusi tehes 300 kükkima ei hakka keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ei saa viimast lootust ju ka ära võtta.

Kui ma olen laisk ja andetu sportlane, siis vähemalt võib minust saada hea treener!

Ka maailma targem treener ei suuda laisast ja andetust sportlasest teha Mr. Olümpiat! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ei saa viimast lootust ju ka ära võtta.

Kui ma olen laisk ja andetu sportlane, siis vähemalt võib minust saada hea treener!

Treener teeb tööd eelkõige peaga(teadmised, analüüsivõime, innustamise psühholoogia...) ja ise tippsortlaseks olemine annab mingi eelise ainult treeneritöö alustamisel. Mingi aja jooksul (olgu see siis 5a, 10a) see vahe kaob, sest kõik arenevad ja õpivad pidevalt.

Sportlane võib akadeemilises mõistes olla täiesti küündimatu, samuti eeldab tippu jõudmine üldjuhul ülisuurt ego, mis teeb hiljem teiste mõistmise treenerina raskemaks, seega võib andetust sportlasest saada väga hea treener, kui tal nupp muidu nokib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treener teeb tööd eelkõige peaga(teadmised, analüüsivõime, innustamise psühholoogia...) ja ise tippsortlaseks olemine annab mingi eelise ainult treeneritöö alustamisel. Mingi aja jooksul (olgu see siis 5a, 10a) see vahe kaob, sest kõik arenevad ja õpivad pidevalt.

Sportlane võib akadeemilises mõistes olla täiesti küündimatu, samuti eeldab tippu jõudmine üldjuhul ülisuurt ego, mis teeb hiljem teiste mõistmise treenerina raskemaks, seega võib andetust sportlasest saada väga hea treener, kui tal nupp muidu nokib!

"samuti eeldab tippu jõudmine üldjuhul ülisuurt ego"

Seletad ehk? :P Ei ole sellele mõelnud varem ega sellest mõttest kuulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"samuti eeldab tippu jõudmine üldjuhul ülisuurt ego"

Seletad ehk? :P Ei ole sellele mõelnud varem ega sellest mõttest kuulnud.

"Egoism ehk isekus on isiksuseomadus, mille korral inimene tähtsustab iseennast ja käitub enda huvides, seades enda vajadused teiste omadest kõrgemale. "

Millisena peaks käituma tipp-sportlane, kes tahab tippu jõuda maksku, mis maksab? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"samuti eeldab tippu jõudmine üldjuhul ülisuurt ego"

Seletad ehk? :P Ei ole sellele mõelnud varem ega sellest mõttest kuulnud.

Holger juba vastas põhimõtteliselt ära. Mitte ainult spordis vaid igal alal tuleb tippu jõudmine millegi arvelt - perekond, sõbrad, tervis... ja selliseks ohverduseks peab ju egoist olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×