Jump to content
Monika Saar

Monika Saar järelkasvuga saalis!

Recommended Posts

Väike kõrvalepõige kööginurka vahelduseks treeningutele!

Viimasel ajal on meie pere uueks lemmikuks saanud isetehtud jäätis!

Teadsin kogu aeg, et jäätisetegu on üks igavene raske ja tüütu tegevus, aga võta näpust. Kusjuures selle retsepti leidis minu ema kuskilt internetiavarustest!

post-2438-0-24764300-1392292641_thumb.jp

Retsept siis selline (1kogus):

400 ml vahukoort

200 ml kondenspiima

toormoosi, või mida iganes sa ise sinna sisse panna tahad. ( tavaliselt kasutan 300g vaarikaid ja 300g mustsõstraid)

meile meeldib hapu toormoos vaarikatest ja mustsõstardest.

Valmista toormoos käsitsi ja suru läbi sõela, kuna jäätise sees seemned ei ole eriti meeldivad.

Valmistamine: Vahusta koor, lisa kondenspiim ja vala kaussi. Moos sega sisse väga aeglaselt kahvliga, siis jääb ilus siiru -viiruline!

Pane ööks külma!

Issand! Kui enne marjad külmikus ruumi võtsid, siis nüüd vaatan, et hakkavad teised otsa saama! :o

Head isu kõigile!

Hoiatus: TEKITAB SÕLTUVUST!

Pean nüüd minema,keegi on külmiku kallal! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See jäätis kõlab nii hästi, tuleb proovida :) Ise tegin tarretist enam-vähem sama koostisega, vahukoor-kondenspiim-marjad ja veits želatiini, järgmine kord jätan želatiini ära ja pistan sügavkülma hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis kuulsat Titanicu näitust külastatud!

post-2438-0-75123800-1393585360_thumb.jp

Peab tunnistama, et oli väga vahva! Need lood, mis seal välja toodud olid erinevate reisijate ja levatööliste kohta olid väga huvitavad. Lisaks sai lausa päris jäämäge katsuda. Kuid mida ma ei saa sugugi mainimata jätta, oli see, et Titanicul oli esimese klassi reisijatele ka jõusaal olemas! Õnneks on tänapäeval jõusaal ka lihtrahvale mõeldud! :rolleyes:

post-2438-0-26668700-1393585010_thumb.jp

Piletiks oli nimeline pardakaart!

Näituse lõpus pidime oma nime reisijate hulgast leidma, siis said teada, mis oli sinu saatus sellel laeval.

Mina läksin kahjuks Titanicuga põhja! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai siis kuulsat Titanicu näitust külastatud!

attachicon.gifRMS_Titanic_3.jpg

Peab tunnistama, et oli väga vahva! Need lood, mis seal välja toodud olid erinevate reisijate ja levatööliste kohta olid väga huvitavad. Lisaks sai lausa päris jäämeäge katsuda. Kuid mida ma ei saa sugugi mainimata jätta, oli see, et Titanicul oli esimese klassi reisijatele ka jõusaal olemas! Õnneks on tänapäeval jõusaal ka lihtrahvale mõeldud! :rolleyes:

attachicon.gifunnamed (11).jpg

Piletiks oli nimeline pardakaart!

Näituse lõpus pidime oma nime reisijate hulgast leidma, siis said teada, mis oli sinu saatus sellel laeval.

Mina läksin kahjuks Titanicuga põhja! :(

Kas rahvast oli palju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cake Boss kostitas..laimi-juustukoogi Puddingust tehtud laimi juustukook! Võtaks tüki või kaks... :P

post-25435-0-18531900-1399566708_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud!

Uued pudingud on nii maitsvad! Tõeliselt hea kook tuli viimati. Ja ei mingit küpsetamist!

Soovitan kasutada uusi Kalevi Digestive küpsiseid. Need on nii muredad ja maitsvad.

Ja kõige parem maapähklivõi on Marc& Spenceris!

Koogi tegemise nippe jagan suurima heameelega! Tule Sparta Fitshopi! Siit saad pudingu koos koogiretseptiga!

Proovige kindlasti, suvi tulekul ja see on ikka nii kerge ja lihtne vahepala. Ei mingit küpsetamist ja kokkamist. Marjad peale ja läheb!

Päikest kõigile!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike kõrvalepõige kööginurka vahelduseks treeningutele!

Viimasel ajal on meie pere uueks lemmikuks saanud isetehtud jäätis!

Teadsin kogu aeg, et jäätisetegu on üks igavene raske ja tüütu tegevus, aga võta näpust. Kusjuures selle retsepti leidis minu ema kuskilt internetiavarustest!

attachicon.gifunnamed.jpg

Retsept siis selline (1kogus):

400 ml vahukoort

200 ml kondenspiima

toormoosi, või mida iganes sa ise sinna sisse panna tahad. ( tavaliselt kasutan 300g vaarikaid ja 300g mustsõstraid)

meile meeldib hapu toormoos vaarikatest ja mustsõstardest.

Valmista toormoos käsitsi ja suru läbi sõela, kuna jäätise sees seemned ei ole eriti meeldivad.

Valmistamine: Vahusta koor, lisa kondenspiim ja vala kaussi. Moos sega sisse väga aeglaselt kahvliga, siis jääb ilus siiru -viiruline!

Pane ööks külma!

Issand! Kui enne marjad külmikus ruumi võtsid, siis nüüd vaatan, et hakkavad teised otsa saama! :o

Head isu kõigile!

Hoiatus: TEKITAB SÕLTUVUST!

Pean nüüd minema,keegi on külmiku kallal! ;)

Võibolla juba paljudel järgi prooviyud, aga ma tegin kreemiküpsise pudinguga jäätist. Täispiim+pudingipulber ja siis sügavkülma (samas võiks piima asemel ka vahustatud vahukoorega proovida).

Serveerisin mustika toormoosiga ja tekitab samuti sõltuvust :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Monika,

vaatan, et ühel vanemal pildid kasutad CEP sääriseid või põlvikuid- kuidas kommenteerid neid? Milline on nende surve? Kas oled ka saalitrennis kasutanud?

CEP säärised on väga head, eriti suureks abiks on need mulle jalapäeval. Kuna mul jalgadel paar veenioperatsiooni ka olnud, siis et raskused asja hullemaks ei teeks kasutan Cep-e! Jooksmas käin ka nendega! Väga hea turvatunde tekitavad, annavad sooja ja mis kõige tähtsam kompresseerivad korralikult!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nii kallid sõbrad, paistab, et hakkab uus trenniaasta pihta. Mis siis, et võistlema ei pürgi, aga tahe trenni teha, see ei kao küll kuhugi.

Täna trennivaba päev, aga järeltulijatel hakkas igav. Tehti ettepanek trenni minna! Ja mis veel võib üks ema tahta, kui et pojad trenni teeksid! Õnneks on see pisik poistel korralikult sees! Seega minul juba neljas päev järjest saalis!

Siit ka mõni klõps tõestusmaterjali!

post-2438-0-97490300-1409325875_thumb.jp post-2438-0-58665800-1409325883_thumb.jp

post-2438-0-76657100-1409325888_thumb.jp post-2438-0-57288300-1409325894_thumb.jp

post-2438-0-70648700-1409325901_thumb.jp post-2438-0-75785800-1409325906_thumb.jp

Karl ja Kevin harrastavad aktiivselt poksi, aga ei ütle ära ka jõusaalist!

Terve suve on aktiivselt jalkat mängitud ja Porkuni järves supeldud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×