Jump to content
Monika Saar

Monika Saar järelkasvuga saalis!

Recommended Posts

Tänud sulle Monika! Ega siin pikka pidu ei ole tänasest läheb kraan kinni ja töö hakkab suurematel tuuridel pihta. Kui oled trennitüdruk, siis täna kell 18 olen ise platsis - seega tere tulemast! Tervis on loodetavasti korras... :D . Tänud eilse vahva õhtu eest! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sulle Monika! Ega siin pikka pidu ei ole tänasest läheb kraan kinni ja töö hakkab suurematel tuuridel pihta. Kui oled trennitüdruk, siis täna kell 18 olen ise platsis - seega tere tulemast! Tervis on loodetavasti korras... :D . Tänud eilse vahva õhtu eest! ;)

Super! Olen kohal ja mott on juba laes!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head uue aasta algust kõigile! :wub:

Tähelepanu, valmis olla start! Just selliste sõnadega alustan oma ettevalmistust kevadiseks võistlus sarjaks. Kolm kuud ettevalmistust sai täna alguse ja juba esimene trenn tehtud.

Ei suutnud kodus olla ja otsustasin Otiga liituda ning läksin Revalisse trenni. Tund kardiot ja tund saali tehtud. Päris hea tunne sees. :rolleyes:

Toidulisanditest olen omale valinud järgmised tooted Fastilt.

post-2438-0-85533100-1357070825.jpg

Edu ka teistele ,kes valmistuvad, soovin jõudu ja kõrget motti teile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kui tugevad naised meil Fitshopis tööl on siis pakun, et peale julgestuspolitsei vist rohkmates kohtades nii tugevaid ei kohtagi.... :D . See omakorda peaks poest eemale hoidma kurikaelad ja tõstma külastajate turvalisuse maksimumini.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates kui tugevad naised meil Fitshopis tööl on siis pakun, et peale julgestuspolitsei vist rohkmates kohtades nii tugevaid ei kohtagi.... :D . See omakorda peaks poest eemale hoidma kurikaelad ja tõstma külastajate turvalisuse maksimumini.... :D

Julgen väita, et kohtab mujalgi, lihtsalt ei olda neist teadlikud. :ph34r:

Ning ega tugevus väga ei aita kui taktikalisi võtteid ei osata kasutada.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monsa tublid 45 kordust. ;)

Sparta Jõusaali kolmas ala siis edukalt läbitud ja tänud Liisile hea videomaterjali eest!

Väga põnev on iga kord sooritust tegema minna, adrenaliin ikka möllab sees. Tore, et selline võistlussari tehti. Annab argipäeva vaheldust ja eks üllatan ennastki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Annan oma hetkeseisust siis ka natuke teile teada. Dieet sujub hetkel edukalt, kaal langeb, kuid eile ja täna tundsin juba kehas natuke väsimust. Jõunäitajad on natuke ka tagasi tõmmanud, seda oli eilses treeningus tunda, kuid see võib olla tingitud ka päevaseisust mis ei ole alati ka kõige parem. Jalatrenni puhul ma jõulangust veel märganud ei ole, seal pigem kasvu. Laupäeval tegin jalgu ja sain veel väljaaste puhul rekordi kirja. 8x70, 8x75, 6x80, 5x85. Polnud paha tulemus. Pühapäeval juba esimesele selleaastasele ülevaatusele Oti juurde.

Minu toitumisest ei puudu ka hetkel magustoit mis on muidugi meie väga armastatud Puding!

post-2438-0-56952500-1358242602.jpg

Selline topsitäis keefiriga segatud puding + marjad ei puudu ühestki minu päevast!

Homme kavas seljatrenn ja siis juba puhkepäev, mis mõnusalt saunaga sisustatakse!

Edu teiel kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kallid sõbrad ja soovin teile kõigile palju tervist!

Pole pikalt orbiidil viibinud, nii jõusaalis kui ka siin foorumis. Nimelt oli mul see suur võimalus üle pika aja haigena voodis vireleda. Alguse tegid muidugi pere pisemad tegelased. Eks nii see pisik ka minuni jõudis. No sellist haigust ei mäletagi, et oleks olnud. Nii väikse palaviku juures nagu seda on 37,1 on võimalik nii nõrgaks jääda, et see on lausa uskumatu. Jõunäitajad on muidugi täiesti nulli peale ära kukkunud. Nüüd olen siis nädala jagu vaikselt ennast jõusaalis jälle utsitanud. Veel ei ole õige tunne, aga küll ta tuleb, kus ta pääseb.

Eks valmistumine võistlusteks on ka selle haiguse all kannatanud. Aga annan endast parima ja kui enam viirused ei kimbuta, siis loodan ka vormi õigeks ajaks saavutada.

Sparta jõusaali ettapp jäi ka tänu haigusele vahele. Kuid minu õnneks, lähevad kuus parimat ettappi arvesse nii, et veel on võimalus Agnesega rammu katsuda.

Veebruaris otsustasin ennast selliste lisanditega premeerida,aga ainult peale trenni!

post-2438-0-91573200-1359805938.jpg

Olen olnud alati šokolaadi ja mindi fänn. Õnneks Fast teab seda ja õnnistab mind selle maitsega.

Nii, et hakkame aga jälle tööle.

Järgneb....!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks Ott, minu ema juhtus kuulama Elmari raadios sinu poolt tehtud Pudingureklaami ja lõikab nüüd Tamsalus loorbereid.

Varustasin teda juba ammu Pudinguga.

Ja siin on tema lemmikud!

post-2438-0-81306400-1359808638.jpg

Oma tehtud leib ja meie puding!

Peab ju emade eest ka hoolitsema ,kui nad liialt maiustama kipuvad, et neil ikka õige magustoit oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ema on küll väga sinu moodi ja omaküpsetatud leib tundab super:) Eks praegu ned haigused kimbutavad kõiki aga loodame, et ilmad hakkavad paremaks minema ja tuleb uus trennienergia ja jõud, edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Emale tervisi! Ema tehtud leib on super, olen seda maitsta saanud ja poe omaga seda võrelda ei saa. Õpilased on mulle ikka aeg ajalt leiba toonud, kahjuks jääb neid kordi üha vähemaks.... :D Ärge selles midagi välja lugege... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis teadlikult trennivaba päev võetud ja otsustasin oma poega vaatama minna Rahvusooper Esotoniasse!

Nimelt teeb ta kaasa päris mitmes etenduses ja Pähklipureja oli täna viimane etendus , seega ei tahtnud ma sellest ilma jääda ja läksin teatrisse.

Mario käib Estonia Poistekooris ja seega on poistekooril päris aktiivne osavõtt erinevates ooperi ja balletietendustes.

post-2438-0-75858600-1359898150.jpg

post-2438-0-95592600-1359898165.jpg

Super lahe oli. Viis hetkeks muinasjutumaale. Soovitan kõigile, väga hea viis natuke teistsugust maailma nautida.

Käige ikka teatris või mõnel mõnusal kontserdil. Mõjub lõõgastavalt ja kiire elutempo juures saab aja korraks maha võtta.

Kuna olen hingelt ka kultuuriinimene, siis naudin muusikat täiel rinnal. See oli nüüd küll ballett aga muusika mis seal kõlas oli fantastiliselt kooskõlastatud tantsuga. Ilusad inimesed hea muusika, mis veel hing ihkab?

Minu järgmine etendus on Ooper "Carmen"!

Edu teile kõigile!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, hei kallid sõbrad!

Olen haigusest paranenud ja taas trennilainel!

Tasun nüüd võla , mida ammu lubasin. Täna siis nimelt laupäev ja otsustasin oma Cep`id suusarajal järgi proovida.

No mis ma oskan öelda: suusarajale on need kompressiooni säärised lausa loodud. Tunne oli mõnus toetav ja mul ei väsinud säärelihased ära. Kuna armastan suusatada rohkem vabastiili, siis saab säärelihas suurema koormuse. Tihti oligi nii, et säär hakkas suurest pingest juba suht ruttu väsimust tunda andma. Seega super toetajad suusarajal. Kes homme maratonile lähevad, siis soovitan kindlasti , jõuate veel Sparta poest läbi hüpata ja omale need soetada.

Taastasin ennast peale suusatamist mõnusa sauna ja Recoveri Feed proteiiniga.

Distantsiks sain seekord 15 km. Kokku sel talvel siis suusatanud 35 km. Pole paha, kui mõelda sellele, et nädalas vähemalt 12 tundi jõusaalis rassida saab. Vahelduseks päris tore värskes õhus möllata.

Eesti karikvõistlusteks valmistumine on nüüd tänu haigusele natuke nässu läinud, aga pingutan ja annan endast parima. Eks näis mis vorm tuleb.

:) Neljapäeval taas jällegi üks Sparta liiga ettapp läbitud. Seekord rööbaspuudel surumine ja tulemuseks oli 20 kordust. Olen ise selle tulemusega väga rahul, kuna haigus on suurema osa jõust haaranud. 3 koht !

Liisile palju õnne, seekord võitsid ära 22 kordusega! Tubli!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kallid sõbrad, annan endast siis ka märku vahepeal. Olen pikalt siin blogis pausi pidanud ja see ka põhjusega, kuna kevadine võistlusteks valmistumine ei ole meelepäraselt õnnestunud.

Kõigepealt kimbutasid mind haigused ja siis sain priipääsme meditsiinilistele protseduuridele Keskhaiglasse ,mis mind emotsionaalselt rivist välja viisid.

Ega dieedi ajal palju vaja ei ole, et sellistes olukordades otsustad lihtsalt kõik pooleli jätta ja taastuda. Tervis on siiski kõige tähtsam. Pean tunnistama, et ma ei ole juba väga pikki aastaid niimoodi haige olnud. Ikka on tulnud vahest väike külmetus, aga sellist viirust mis jõu täiesti ära viis ja suisa paariks nädalaks ei mäleta enam küll. Millegipärast kahtlustan ka eelmist suve. Arvatavasti ei saanud päikest piisavalt ja vitatamiini varud jäid kehvaks. Dieet andis sellele kõigele oma osa. Kahju, kuid nii see seekord läks.

Aga mis ma ikka siin vabandusi otsin. Nüüd olen saanud juba kolm nädalat puhata ja tunnen ennast mõnusalt.

Trennis olen juba täitsa omas elemendis.

Edaspidiseid plaane ei hakka ennustama, hetkel on soov lihtsalt trenni teha ja ennast mõnusalt tunda. Kõikidele teistele võistlejatele soovin edu ja pidage vastu. Enam pole palju jäänud, esimesed võistlused juba 6 aprillil. Reval Cap

post-2438-0-01583300-1364745304.jpg

Mina ootan teid alati Sparta Fitshopis ja kui mind Fishopis ei ole siis olen Sparta jõusaalis!

Kaunist kevadet!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen omalt poolt ka väikse kommentaari ühistreeningu kohta Golden club is.

Jõusaal on uus, värske, puhas ja suhteliselt privaatne hetkel veel, nagu näha ja tunda oli.

Jõudsime kell seitse saali ja oh mis ime - ainult üks kodanik tegi jooksulindil kardiot.

Seega võtab saal alles tuure üles uute klientide ootuses.

Meid oli seekord kolm mina , Liis ja Eleri.

post-2438-0-32453400-1367565037.png

Algul oli nalja kui palju. Tundus lihtne ja loogiline, kuid tegemise käigus jäi kommentaaride hulk aina vaiksemaks. Raskus hakkas vaikselt peale suruma ja õhust kippus ka puudu jääma. Kuid neli ringi mis koosnes 10 harjutusest ja treeneri ergutavatest lausetest sai ilusti lõpule viidud. Kokku kuskil 25 min anaeroobset treeningut.

Edukalt oma ringtreeningu lõpule viidud vaatasime saalis veel ringi ja tutvusime seadmetega.

post-2438-0-01870600-1367565196.png Sääre treeningpink.

Oli huvitav ja erines nii mõnegi seadme poolest meie igapäeva treeningsaalist.

Soovitan kõigile, külastage kindlasti. Pärast sai saunamõnusi veel nautida ja nagu naistele kohane ei saanud me ka ilma lõõgastava mokalaadata, mis kestis oma paar tundi peale mõnusat pingutust.

Väga lahe ettevõtmine. Loodame seda traditsiooni jätkata. Järgmine kord kirjutan juba järgmise saali kogemustest.

Ühtsuses peitub jõud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pudingutort!

post-2438-0-00834300-1367582699.jpg

Valmistamise aeg 15 min+ 15min külmas.

Vaja läheb:

200g digestive küpsiseid

Zelatiini pulbrit.

1,5l maitsestamata jogurtit( võib ka keefir või piim olla)

3 spl maapähkli võid

150g Fast pudingu pulbrit

Värskeid marju vastavalt soovile (maasikaid , mustikaid, vaarikaid)

Valmistamine:

Pane zelatiin vette paisuma, vastavalt juhendile.

Purusta küpsised, lisa maapähklivõi ja mudi näppude vahel ühtlaseks purumassiks.

Seejärel vala suurde kaussi maitsestamata jogurt. Sega sisse valgupulber ja kohe ka zelatiin. Sega ühtlaseks suhteliselt kiirete liigutustega, et zelatiin tükki ei jääks.

Laota küpsetuspaberiga kaetud lahtikäivasse vormi küpsisepuru. Patsuta käega ühtlaseks, lisa peale soovitud marjasegu ja vala üle pudingumassiga.

Pane külma umbes 15 -20 minutiks.

Selle ajaga peaks kook juba tarretunud olema.

Kaunista meeldivate marjadega ja naudi!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olid küll väga maitsvad, kahju ,et sa läbi ei jõudnud.

See pruun triip pokaali seinas on Reinbow karamelli kaste. See sobis sinna ülihästi ja andis nats magusust juurde. šok pudinguga võib šokolaadi kreemi kasutada, jääb ka kindlasti väga lahe.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×