Jump to content
Monika Saar

Monika Saar järelkasvuga saalis!

Recommended Posts

Tort oli tõesti super, Kirp sõi päeva lõpus veel viimased tüki, loodetavasti see armastus ja hing mida sa selle tegemisse panid elab nüüd pikalt Kirbu sees ja ta on seeläbi palju parem inimene.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänase treeningu lükkasin lõunase aja peale , kuna eile sai ikka natuke prassitud ka.

:P

Nii ilusa ilma puhul oleks olnud patt täna mitte suusatama minna.

Ja seda ma tegin. Esimene suusasõit tehtud, 10 km alguseks küll, siis sai Spartas veel pool tulndi jalgu peale pumbatud ja sauna. Muidugi kosutasin ennast peale suusatamist Amino Rushiga!

Nüüd koju vaba päeva nautima!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wow! Monika! Super ilus tort, välja näeb nagu väga väga maitsev! Kui pilte vaatasin, siis tahaksin kohe ka seda süüa! Proovin ka teha sinu retsepti järgi!

ps sa oled ilus ja palju õnne veel kord ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Wow! Monika! Super ilus tort, välja näeb nagu väga väga maitsev! Kui pilte vaatasin, siis tahaksin kohe ka seda süüa! Proovin ka teha sinu retsepti järgi!

ps sa oled ilus ja palju õnne veel kord ;)

Tänud Krissu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna siis minu kõige noorema poja Kevini sünnipäev!

See mees on nüüd 12 aastane!

post-2438-0-10670200-1354802856.jpg

Sai eile noorhärraga sünnipäeva toitude suhtes, ka läbirääkimisi peetud. Kevini sooviks oli võileivatort makra ja krevettidega.

Polnud probleemi.

Siin ta on.

post-2438-0-48923700-1354802932.jpg

Palju õnne kallis Kevin!

:wub:

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sain siis selliste uute toodetega tuttavask nagu kompressiooni säärised ja sokid firmalt CEP!

Sobivad ideaalselt sportlastele ja ka kõigile teistele, kel jalad pikast päevatööst väsima kipuvad,

Neid tooteid on teil võimalus Sparta Fitshopist osta. Mõtlesin siis ka ära proovida. Kuna tööpäevad on peale kahetunist treeningut lausa 9 tunnised, siis õhtuks võtab ikka jalad nõrgaks. Varem on mul olnud ka mõlema jala veenilaiendite operatsioonid. Teen nüüd enda peal katsetuse , kas nendel sääristel on ka tõsi taga.

Tänasest ma nad jalga ajasin ja homme lähen nendega kindlasti trenni. Huvi on juba suur- homme ongi jala trenn.

Valisin omale sellised neoonvärvi ja küljepealt jooksevad helkuri täpid seega saab suvel õues joosta ilma, et helkurit oleks vaja. Väga turvaline!

post-2438-0-75332700-1355328050.jpg

Katsun sellest kogemusest ka jooksvalt teile teada anda. Hetkel on säärised jalas olnud juba kuus tundi ja enesetunne on päris kerge kui nii võib öelda!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane jalatrenn siis sääristega tehtud. Tuge annavad nad kindlasti see on kohe tuntav, kuid pean ütlema , et palav hakkas nendes sääristes.

Eile Egle trennis hakkas ka kohe higi lahmama. Ja kui mul kippusid jalad külmetama , siis praegu ei saa kurta. Karvase vesti viskasin ka täna nurka. Seega vereringet parandavad nad kohe kindlasti. Olen kindel, et õuetreeningutel on nendest rohkem kasu , kuna soojendavad ikka väga mõnusalt.

Järgmised kogemused annan teada , kui nüüd lähipäevadel suusad alla saan.

Olge minuga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Monika oli tubli ning saavutas Sparta jõusaali liiga teisel etapil tubli II koha! 500m!

Naised

1.Agnes Rannaste 1.52,5 25 punkti

2.Monika Saar 2.02,2 22 punkti

3.Elen Kaupmees 2.05,6 20 punk

Sparta jõusaali liiga kolmas etapp toimub 10. jaanuaril, kui on kavas lõuatõmbe jõuproov meestele ning kätekõverduste võistlus naistele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Liis!

Ise ka ei usu, et seal vastu pidasin. Jube andmine oli. Pärast oli veremaitse tükk aega suus.

Samas annab jällegi enesekindlust, et oled ennast ületanud.

Mõnus. Ootan huviga järgmist etteastet, kätekõvardudtes peaks juba tihedamaks rebimiseks minema.

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Batmannu sai magusa revanši.... :D Tubli olid jällegi seis 1:1 huvitav mis ala see järgmine on... ;) ? Telefoniga peaks saama nüüd hakata korralike reportaaze tegema või mis? Jääme huviga ootama - ehk vahest ka trennist mõni videolõik - minul see motiveerib nii et rekordid tulevad... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sain siis selliste uute toodetega tuttavask nagu kompressiooni säärised ja sokid firmalt CEP!

Sobivad ideaalselt sportlastele ja ka kõigile teistele, kel jalad pikast päevatööst väsima kipuvad,

Neid tooteid on teil võimalus Sparta Fitshopist osta. Mõtlesin siis ka ära proovida. Kuna tööpäevad on peale kahetunist treeningut lausa 9 tunnised, siis õhtuks võtab ikka jalad nõrgaks. Varem on mul olnud ka mõlema jala veenilaiendite operatsioonid. Teen nüüd enda peal katsetuse , kas nendel sääristel on ka tõsi taga.

Tänasest ma nad jalga ajasin ja homme lähen nendega kindlasti trenni. Huvi on juba suur- homme ongi jala trenn.

Valisin omale sellised neoonvärvi ja küljepealt jooksevad helkuri täpid seega saab suvel õues joosta ilma, et helkurit oleks vaja. Väga turvaline!

post-2438-0-75332700-1355328050.jpg

Katsun sellest kogemusest ka jooksvalt teile teada anda. Hetkel on säärised jalas olnud juba kuus tundi ja enesetunne on päris kerge kui nii võib öelda!

Nende helkuritega meenub, et kui kevadel USA-s viibisin, siis mul sugulane küsis oma pojale mingisugust edevat särki. Vastasin talle, et mustanahalised turul müüvad igasuguseid põnevaid särke. Selle peale öeldi, et väga hea, las ma siis osta poisile mingi edeva neegrigeto särgi, millel oleks palju helkureid ja fosvoriga pealuud, mis oleksid öösel kaugele näha. Hakkavad kindlasti mingid mustad pätid omale sätendavat varustust selga ajama enne röövima ja politsei eest jooksmist B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääristest siis hetkel niipalju , et käin hetkel nendega siiski ainult trennis.

Tööpäeva lõpuks hakkas säär imelikku valu tegema, ei tea kas tahab jalg harjumist või on 9 tundi sääristega olla liiga pikk aeg.

Kompressioon on ikka päris tugev neil. Suusatama aga kahjuks ei ole veel jõudnud, kuna kardan külma ja ootan soojemaid ilmasi. See pidi aga peale jõule täitsa reaalne olema - räägib ilmataat.

Seega treenin ennast usinasti ikka Sparta soojas saalis.

Telefoni reportaazid võtavad ka natuke aega. Ega see tehnika värk mulle eriti meeldinud kunagi ei ole, aga eks kui sai see vidin soetatud siis peab ka käistlemise korralikult selgeks saama.

See suur siis , et rahu ainult rahu!

Soovin kõigile tervislikke jõule! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääristest siis hetkel niipalju , et käin hetkel nendega siiski ainult trennis.

Tööpäeva lõpuks hakkas säär imelikku valu tegema, ei tea kas tahab jalg harjumist või on 9 tundi sääristega olla liiga pikk aeg.

Kompressioon on ikka päris tugev neil. Suusatama aga kahjuks ei ole veel jõudnud, kuna kardan külma ja ootan soojemaid ilmasi. See pidi aga peale jõule täitsa reaalne olema - räägib ilmataat.

Seega treenin ennast usinasti ikka Sparta soojas saalis.

Telefoni reportaazid võtavad ka natuke aega. Ega see tehnika värk mulle eriti meeldinud kunagi ei ole, aga eks kui sai see vidin soetatud siis peab ka käistlemise korralikult selgeks saama.

See suur siis , et rahu ainult rahu!

Soovin kõigile tervislikke jõule! :rolleyes:

jutusta aga..........hommikul sind küll näha ei olnud......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2438-0-61793700-1357040030.jpg

2012 ära saadetud! Võin kokkuvõtlikult öelda, et minu jaoks oli 2012 ülemineku aasta. Ega mul siin eriti pikalt rääkida ei ole. Aasta algas negatiivsemalt. Ebaõnnestunud Eesti karikavõistlused olid rohkem kogemusteks ja õppetunniks. Kuid suvel hakkas vaikselt ülesmäge minema ka treeningute suhtes. Sparta jõusaalist on saanud lahutamatu kodu minu elus ja ka need hommikused treenijad seal. Siinkohal tervitan teid kõiki ja eriti Küllit kellest on saanud minu igahommikune trennikaaslane.

Suur aitäh Fast sponsoritele ja kõige suurem tänu treener Otile!

:wub:

Järgneb.....2013

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×