Jump to content
Monika Saar

Monika Saar järelkasvuga saalis!

Recommended Posts

Täna oli taevaisa jälle meile ilusa päeva kinkinud! Sai taas Järve metsa nautida. Täna jooksin 5 km. Pale selle mõnulesin Sparta saunas.

Trennivaba päev- nii öelda.

Järve metsas on väga mõnus terviserada. Kuigi juhtub ka siin vahel lugusi. Ühest kohe pajatan.

Läksin siis mina eelmisel nädalal jooksma. Jooksen , jooksen ja äkki kuulen, keegi ütleb midagi eemal kärataval toonil. Eks vaja ju kohe uurida , milles asi. Äkki on ohtu aimata? Ise joostes ja kaela kõõrutades uurisin asja. Ei tahtnud seisma ka jääda. Ja mis ma näen - terve rühmatäis sõdureid, kõik pikali maas ja sihivad relvadega. Ossa poiss ehmatasin muidugi alguses, aga siis taipasin kiiresti , et Eesti pojad mehistuvad.

Õnneks mind nad ei sihtinud! Aga järgnevaid ringe tehes oli jänese tunne küll. Vähemalt oli huvitav, muidu polegi kedagi metsas. Olen laupäeva hommikul ka jooksmas käinud ja ikka imestan, et isegi laupäeval on rajal vähe rahvast. Ilmad on ju veel täitsa talutavad- saab väljas veel joosta küll.

Siin kohal kutsun kõiki Järve metsa!

Homme siis jälle Sparta jõusaalis näeme.Ja treenime jalgu!

Olge terved ja liikuge ikka , et talvele vastu panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat lumist talvealgust kõigile sõpradele. :wub:

Täna siis trenn Spartas tehtud ja esimene külaskäik üle pika aja treener Oti juurde ülevaatusele. Sai hetkelist treeningut arutatud ja mõningaid plaane paika pandud. Vormi kallal vaja päris palju veel tööd teha, aga õnneks aega on, kuna kevad on see aeg mida eesmärkide saavutamiseks sihin.

Õnneks on tervis ka hetkel okey ja treeningud sujuvad täiesti edukalt. Viimasel ajal tulevad lausa isiklikud rekordid, mida ma kunagi sihtinud ei ole. Põnevaks, täitsa põnevaks on jõusaalis läinud.

Jätan veel mõningad tetailid enda teada, siis on millest edaspidi ka kõneleda.

Siinkohal soovin Otile palju edu saabuval MM-il Ecuadoris. Tulista seekord nii kõvasti, et valgussähvatuste asemel Eestis lumi ära sulab ja soojaks läheb.

Muideks kõikidele valgusööjatele üks uudis! Kas ta nüüd kõige uuem on aga mina tegin eile avastuse.

Maxima poes on saadaval nüüd 3% kodujuust. Läti oma ja päris hea maitsega.Proovige kindlasti!

post-2438-0-17087200-1351441785.jpg

100g sisaldab( pakend 500g)

81 kcal

3 rasva

2,4 süsivesikut

11 valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Monika, kui soojalaine siia laksuga ei jõua, siis ehk panen kotti ja toon kaasa.... :D Vaatasin just New Yorki hotelle, üks öö vaja seal ööbida tagasitulles, kuid samas uudistes näitab kuidas seal sajandi tormiks valmistutakse.... :blink: loodame, et linn ikka püsti on kui sinna jõuan.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis taas kardio ja sai joostud 10km lindil. Lisaks venitused Power plate masinal. See on kusjuures väga tõhus aparaat. Venitab lihased päris hästi ära ja täna proovisin ka plank hoidmisi. Annab ikka minut aega vastu pidada, kui kõik all väriseb. Põnev igatahes. Soovitan teilegi.

Nagu te kuulsite siis saabusid meie Fitshopi ka uued Musclecore tooted. Otsustasin katsetada uut aminohapetega Intra Workout Activatorit. Sellest purgist jagub 10 treeningkorda. Eks annan teada mõne aja pärast kuidas toimis. Maitse on mõnus ja hapukas (sidrun). Raskusi muidu täna jooksus ei olnud. Jaksu oli veel küll kuid aeg hakkas peale suruma. Eks Aktivator tegi ka oma töö edukalt ära.

Homme siis jälle jalgu lihvima. Ja näeme ikka kell 8.00 hommikul!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli siis taas kardio ja sai joostud 10km lindil. Lisaks venitused Power plate masinal. See on kusjuures väga tõhus aparaat. Venitab lihased päris hästi ära ja täna proovisin ka plank hoidmisi. Annab ikka minut aega vastu pidada, kui kõik all väriseb. Põnev igatahes. Soovitan teilegi.

Eks see plangu hoidmisel peab ka tahtejõud mängus olema :). Ma hakkan ka suht kiiresti värisema, kuid suudan vähemalt sama kaua veel edasi väriseda samas asendis ja tunnen kuidas core kõrvetab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui enne viimast võistlust superseeiatena kõhu+alaselja staatilist hoidmist tegin, jõudsin lõpuks 8 min planku hoida.

Kehakultuuris oli vaja hoida vist 5 min, aga ma proovisin enam-vähem maxi. Oleks raha vahele pannud, oleks ehk 10 min ka ära pingutanud. :D

Tippsuustajad pidavat suutma 20 min planku hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tere Monika :)

Millest alustada? No näiteks sellest home-gym`st. Tuli meelde olukord kus Augustis sai 2 päeva Norras oldud ning kahjuks jäid trenniasjad maha. Kuna õhtul keha vajas trenni siis kummitas peas üksainus mõte "Where there´s a will, there´s a way!" Hakkasin ka laudade, toolide ja muude vähegi kaalu omavate mööbliosadega tegutsema. Mingi 1h hiljem oli juba päris hea feeling ja jäin rahule. Vaadates nüüd seda sinu stiili siis nohh...lähen nüüd häbenen natuke aega teises toas :D

OK, tehtud! Enivei, sa annad oma leidlikkusega küll klassiruumi täiele teaduse-tudengitele silmad ette...igatahes :rolleyes:

Trennist. Nooh, viimati sai siis Monikaga koos Spartas kokku joostud ning kõrgem vägi kusagil pilve peal otsustas, et nii noored teevad täna mõlemad rinda! Soojendus tehes hoidsin Monikal küll silma peal, kuigi poleks vaja olnud kuna tal oli väärt julgestaja kaasas ;) Siiski enda tipu surumisel palusin Monika julgestama...mööda kõndivad suuremad mehed vaatasid küll selliste pilkudega, et kumb meist nüüd imelik on?! Kas see väike blond kes suure hurraaga julgestab või see mees kes ilmselgelt ei suuda rohkem suruda, et aitab Monikast küll (ega kangil päris vähe kaalu polnud, kuid mitte sellest ei tahtnud ma rääkida) :D

Ühesõnaga lõpp hea kõik hea. Ise sain jälle väikse isikliku tipu kirja ja lisaks teadmise, et Monikaga läheks luurele iga kell :ph34r:

Fitshop....otse öeldud siis tead kohe hea tunne on tulla Spartasse ja juba kaugelt näha seda väikest blondi peanuppu sealt leti tagant :D Kohe selline hea emotsioon tekib kui saab Monikaga kasvõi 4-5 min juttu puhuda, kas siis lisanditest, trennist või millest iganes.

Ilmselgelt minu valikul kõige särasilmsem indiviid Fitshopis (ära nüüd solvu Kirp :) ), kes oma siira ja sooja olemusega müüks kiilakale kastitäie kamme ilma ühegi küsimuseta!

Kuna mul see verbaalne kõhulahtisus on progresseeruva iseloomuga siis pean kohati endale meenutama, et "poiss, võtab nüüd otsad kokku"!

Monika, sulle ma ei soovi ei motivatsiooni (seda toob sulle pere ja väärt inimesed su ümber), sära silmadesse (seda on sul nkn mitmejagu) ega kerget hantlit (see teatavasti ei muuda ju essugi).

See-eest aga soovin sulle aega (kõigele tähtsale siin ilmas), järjepidevust (tõsi ta on, et tugevaimadki meist kahtlevad vahel) ning eelkõige palju moosi pudru peale (loe pudru=su elu, moos=kõik mis sulle korda läheb).

Ja käi vahest õhtuti ka trennis siis saad julgestada jälle :)

ermicas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi mis meeldiv kiri mind üllatas!

Oi Krissukene. Suured tänud sulle, lahe tunne, et kellelegi korda lähed, oma olemuse ja tegudega. Oled ise ka positiivne ja väga hakkaja.

Paistab, et seda tahtmist ja järjepidevust on sul ka, muidu sa ei käiks siin Spartas masinaid kulutamas. Eks nädalavahetusel võin sind julgestama tulla, siis vähem rahvast saalis, ka õhtul. Nädala sees saan õnneks oma trennid hommikul ära teha.

Muideks, kes ei tea veel siis just see mees oskab ise valgubaatoone teha. Ja mina olen neid ka saanud- Mmmm......... mõnusad! :rolleyes: Aga ära neid mulle hetkel too. Ma dieedil praegu ja iseloom on ka nõrk. Tead küll mida mõtlen. Eks annan teada, kui mulle neid terve pannitäie võid tuua.

Tubli oled ja vorm ka sul päris hea. Teen ettepaneku sulle kevadel võistlema tulla. Mis sa ikka niisama treenid- sea ikka eesmärk. Siis on endal ka huvitavam.

Tore ,et selliseid sõpru on. Ja tuleks neid ainult juurde! Sinuga kohtume siis juba Spartas.

Edu tööl, trennis, kodus ja isiklikus elus!

:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilusat esimest adventi teile kallid sõbrad!

Esimesel detsembril täitus mul esimene aasta Tallinna elanikuna. Ja nüüd võin juba kindlalt väita, et just niipalju aega oligi mul vaja, et ennast siin koduselt tundma hakata. Ei ole lihtne kohaneda suures linnas, kui oled 35 aastat oma elus üritanud midagi ära teha väikeses provintsilinnas. Kuid inimene harjub kõigega, nagu öeldakse. Algus oli raske aga pean ütlema, et olen harjunud ja leidnud omale palju uusi tuttavaid, mõnusaid ja armsaid lähedasi inimesi.

Tänan oma treenerit Otti, kes mulle selle võimaluse andis ja mulle selle ettepaneku, tulla linna, tegi. Fitshopi kollektiivi liikmena olen saanud omale fantastilise perekonna, kellega on alati tore koos olla ja tänu neile olen arendanud endas nii mõndagi uut ja huvitavat. :D Isegi arvutikasutamise on perenaine ära õppinud. Pean ütelma,et on olnud tõeliselt huvitav aasta minu elus.

Täna pühapäeva õhtu, käes on esimene advent, kõik inimesed on kodus naudivad pühapäeva, aga minul on suurepärane ja tulemusterohke personaaltreening treeneri Otiga Revalis- milline au!

Tänud Ott, et viitsisid mulle täna treeningus toeks ja juhendajaks olla!

Ja mis ma räägin, millised tulemused- olen üksi treenides ikka armuline enda suhtes olnud!!!!!

Täna oli seljatrenn, kus tundsin, et vajan nõuandeid ja nii ma siis Revalisse oma sammud seadsin.

Tegime enne ka väikse vormiülevaatuse ja hetkel on kõik ilusti plaanikohaselt liikunud.

Treeneri abi on ikka väga vajalik. No ma ei tea kust kohast see jõud tuleb kui treener kõrval seisab? See on ikka täiesti müstiline. Soovitus siinkohal kõigile- Kasutage kindlasti personaaltreeneri abi kui selleks

vähegi võimalust on!

Siin siis minu tänased rekordid:

Jõutõmme 90 kg (enne70)

Masinal ülalt tõmbed kitsa haardega 85 kg - pole enne teinud, kuna see masin vaid Revalis.

T-kang 40 kg (enne 35)

Traktoril raskused jäid mul kahjuks üles märkimata, aga Otil on kindlasti meeles, sest tema neid kettaid mulle seal lahke käega jagas.

lisaks tegin veel piitsepsi, siis sauna ja koju.

No nii hea tunne on ikka peale nii tulemusterohket treeningut, et ei kujuta ettegi.

Isegi süüa ei tahtnud kui koju jõudsin. Aga noh natuke ikka kodujuustu sõin.

Homme tööe ja siis annan juba teada vahepeal kuulsaks saanud pudingutordi valmistamisest!

Kuna pildimaterjali töötlejaks oli armas töökaaslane ja abiline Kristjan, siis ei taha ma teile lihtsalt kuiva juttu ajada, vaid ka mahlakust piltide näol lisada. Homseni armsad sõbrad!

Jätkub....

:wub:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sulle Monika, et oled oma olemasoluga nii meile kui paljudele Fitshopi klientidele rõõmu toonud ,rääkimata ühislaulmistest ja tantsimistest ja suurem osa neid on sel aastal veel ees! ;) Mul on heameel tõdea, et valik sinu kutsumiseks on ennast igati õigustanud ja oled andnud meile rohkemgi kui oleksime oodanud!

Proovisin trennivideo kokkuvõtet tube laadida, kuid millegipärast ei laadinud täitsa lõpouni maha, kaks korda proovisin, ehk õnnestub homme tööjuurest. Kuid tubli olid täna jah ja ennast ületasid korralikult jõutõmme 90kg x 3 ilma vöö ja magneesiumite on naise kohta korralik raskus, siin noormehedki ei tee seda, mis siin räägime... :D . Kui tehika veel paraneb ja saad käed ka pidama ja vöö peale usun et seal 100 5 seeria ei tohiks probleeme tekitada.... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere ilusat talvehommikut!

Siit siis retsept tordist, mis tehtud meie uue Fasti valgupudinguga!

Super puding mille abil torti teha ja ei mingit küpsetamist ega elektri raiskamist!

Mida vaja?

200g Selga piparkooke

1l piima 2%

100g võidel 66%

100g karamelli pudingut

40g zelatiini

100g külmutatud mustikaid

100g külmutatud vaarikaid

post-2438-0-28667100-1354529495.jpg

post-2438-0-05688600-1354529500.jpg

post-2438-0-40244400-1354529504.jpg

post-2438-0-01880700-1354529509.jpg

post-2438-0-35587100-1354529553.jpg

post-2438-0-20426400-1354529558.jpg

post-2438-0-85150100-1354529562.jpg

post-2438-0-50903500-1354529567.jpg

post-2438-0-04230600-1354529594.jpg

post-2438-0-46429200-1354529598.jpg

post-2438-0-94789800-1354529602.jpg

post-2438-0-19830200-1354529607.jpg

post-2438-0-47795000-1354529639.jpg

Võta piim külmikust ja lase paar kolm tundi toas seista. Piim ja zelatiin peavad olema temperatuurilt väga sarnased, muidu jääb zelatiin kokku segamisel tükki.

Pane zelatiin kaussi ja vala vett peale nii, et oleks kaetud. Jäta zelatiin paisuma.

Purusta küpsised kausis ja lisa toasoe või. Tambi käte abil kokku ja laota 24 cm lahtikäiva tordivormi põhja. Võid kergelt käsi vahepeal niisutada,siis õnnestub see paremini. Soovitus: pane vormi põhja küpsetuspaber- siis saad tordi pärast kergema vaevaga kätte!

Nüüd sega toasooja piima hulka pudingu pulber, sega ühtlaseks.

Kui zelatiin on paisunud, siis sulata zelatiin vesivannil ühtlaseks ja lase jahtuda. Peale jahtumist sega toasoe zelatiin suhteliselt kiirete liigutustega valmis pudingu hulka. Vala peene nirena. Tõsta valmis segu 10- 15 min külmikusse paksenema.

Kui puding on paksenenud, sega hulka otse sügavkülmast võetud marjad. Sega aeglaselt, et marjad ei saaks sulama hakata. muidu läheb mass kirjuks ja muutub jogurti sarnaseks.

Laota mass vormi, eelnevalt valminud põhjale ja tõsta külmikusse.

Paari tunni pärast on juba tort valmis ja seda saab edukalt lõigata.

Kaunistuseks pane peale veel marju ja meelepärast.

Koostise kaloraaz:

Tort jagatuna 12, ühe viilu toitainesisaldus on:

Kcalorid 200

Valgud 11

Süsivesikud 50

Rasvad 10

Kiudaineid 2

Valikud: Võid tordipõhja teha oma lemmikküpsistega ja marjade asemel võib lisada puuvilju vm iganes

Proovi ka šokolaadi pudinguga!

Ja nüüd tekkis sul kindlasti küsimus kust seda valgupudingut saada?

Kõikidest Fitshopi kauplustest üle Eesti ja kui kauplusesse tulla ei ole võimalik, siis telli meie netipoest!

Head meisterdamist!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2438-0-69983300-1354618266.jpg

Täna on järjekordne tähtis päev minu elus.

Hommik algas suht tegusalt. Esimesed õnnitlejad olid EMA JA VEND MEELIS, nende kõne saabus kell 6 40 hommikul.

Järgmised kallikesed olid pojad kes mulle oma armastust lahkesti jagasid.

Kuid hetkel minu elus ühed tähtsamad tegelased ootasid mind juba Telliskivi kontoris. Loomulikult armas töökollektiiv.

Olin neile valmistanud jälle ühe maitsva tordi uue Fasti pudinguga.

Seekord kasutasin põhjaks Digestive küpsiseid ja pudingu segasin keefiriga.

Oli tunduvalt maitsvam kui piimaga. Meenutas lausa toorjuustukooki.

PS! Selle tordi tegin valmis umbes 15 minutiga.

Aitäh teile kallikesed nende lillede, kingituse ja selle kauni hommiku eest!

Järgmiste sõpradega kohtun juba täna Sparta Fitshopis!

post-2438-0-52894200-1354619295.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×