Jump to content
Eger1

Kas kava on hea kaalulangetamiseks?

Recommended Posts

Tere,

Pöörduks siis sellise murega targemate poole, et kas järgnev kava on piisav kaalu langetamiseks, esmalt tahaks langetada kaalu ja hiljem vb hakata ka lihast vähehaaval kasvatama.

Kava on siis selline:

Esmaspäeval:

90 minutit ratast

+300 kõhulihast

+staatilised

Teisipäeval:

60 minutit jooksu(lindil)

+30 minutit sõudeergomeetrit (10 ehk viimase astmega)

Kolmapäeval:

60 minutit jalgratast

+mõned üksikud jõuharjutused

+300 kõhulihast

Neljapäeval:

60 minutit jooksu

+ 30 minutit sõudeergomeetrit

Reede:

Kehalise tunni laadne asi, kus pm kah tund aega jooksmist, võtab äärmiselt võhmale :D

+300 kõhulihast

+staatilised

Laupäev:

Puhkus

Pühapäev:

30 minutit jooksu

+ 30 minutit ratast

+ 30 minutit sõudeergomeetrit

+ vähesed jõuharjutused

Selline on siis minu praegune kava, et kas võiks midagi sellejuures muuta, et häid tulemusi saaks, või on rohkem puhkust vaja või mida? Ma üritan pulssi hoida 150 ümber, enamasti nii 155, ehk jooksulindipeal vahepeal teen kiirkõndi kah, et pulss alla läheks. Polnud varem tükk aega trenni teinud, seega ma arvan, et mõistetav. Kehakaal on hetkel 95 kilo juurde ja pikkus umbes 190 cm. Oleks soov saada kaalu ikka alla 90 kindlasti :)

Kui keegi oskab millegi kohta natukenegi näpunäiteid anda, oleksin äärmiselt tänulik :)

Ette tänades,

Eger.

Siin on tabel pulsitsoonide arvutamiseks:

http://kaalustalla.ee/calc/pulsitsoonid.html

Siin on kirjeldatud, kui palju igas tsoonis treenida:

http://www.kaalustalla.ee/blogi/tag/pulsitsoonid/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin on tabel pulsitsoonide arvutamiseks:

http://kaalustalla.e...lsitsoonid.html

Arvutuslikult on seda täpset piiri raske määrata aga mingi ettekujutuse algaja saab. Spordiarst ja koormustest kõige parem valik üldse. Siis saab ülevaate oma tervislikust seisundist ka, vb ei tohigi trenni teha. Kahjuks need maksavad kole palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvutuslikult on seda täpset piiri raske määrata aga mingi ettekujutuse algaja saab. Spordiarst ja koormustest kõige parem valik üldse. Siis saab ülevaate oma tervislikust seisundist ka, vb ei tohigi trenni teha. Kahjuks need maksavad kole palju.

Aitäh kõigile abi eest, üritan asja tõsisemalt käsile võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hind ja kvaliteet paigas siis ju pole probleemi:) Vbl veel mingid lisaväärtused vms - saab näost näkku näha, täpsustada, rohkem suhelda?

Huvitav on ikka ja jälle see efekt, et toitumiskava eest 40 välja käia on palju, pulbrikoti eest sama summa käib niks-naks. Aga kaua kestab toitumiskavast saadud kasu, kaua valgukotike ;) ?

Reeglina on need kavad väikeste korrektuuridega copy paste tegevus, mis eeldavad lihtsalt ühe esialgse baaskava loomist.

Ma saadaks küll pikalt, kui keegi üritaks mind sööma panna sellise kava järgi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reeglina on need kavad väikeste korrektuuridega copy paste tegevus, mis eeldavad lihtsalt ühe esialgse baaskava loomist.

Ma saadaks küll pikalt, kui keegi üritaks mind sööma panna sellise kava järgi :D

Kuna paljud kavade tellijad on minu poole pöördunud tellitud kavade analüüsiks ja vahel ka korrektuuriks, siis võin öelda, et enamusel kavade koostajatest on oma käekiri. Copy - pastet on suht raske teha, sest inimeste päevakavad on erinevad, aga seda muidugi püütakse teha ja on võimalik lihtsalt tuvastada.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×