Jump to content
udso1

treening ekspandriga

Recommended Posts

Ei leidnud siit foorumist ekspandri kohta midagi ja mõtlesin, et kas siin olijatest ka keegi sellise old school asjaga kunagi trenni teind on/teeb? Ostsin endale eile, kuna praegu jõukas käija ei saa ja taastun pimesoole opist. Tegin läbi sellise harjutuste pagasi, igat harjutust 4x15

ja kuna mingi paar nädalat pole saand trennis käija, siis võttis naha märjaks küll :D biitsa tegin igaks juhuks 2 seerjat 4x15. Kui efektiivseks peate sellist RELVA :D ?, sest põhimõtteliselt saab ju sellega päris paljud harjutused ära teha. Minu omal on 3-e kummi asemel 5 kummi, kuigi kasutasin aint 3-e

Mul võttis küll käed pehmeks lõpus ja piimhapet täis :D

Oskab keegi mingeid häid harjutusi sellega seoses soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega saab enamus kangi ja hantli liigutusi imiteerida, seega ei hakkaks midagi välja tooma.

Ses suhtes väga vahet pole, kas teha erineva tugevuse kummilindiga või vähendada ekspandril neid kummitorusid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellega saab enamus kangi ja hantli liigutusi imiteerida, seega ei hakkaks midagi välja tooma.

Ses suhtes väga vahet pole, kas teha erineva tugevuse kummilindiga või vähendada ekspandril neid kummitorusid.

imiteerimise all mõtled sa seda, et ega nad ikka kangi ja hantlit ei asenda siiski?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et mida kõrgemaks tase läheb, seda raskem on just lihase kasvatamiseks saadavat mõjutust kummilindist saada. Koormust ka väga raske täpselt reguleerida.

Kõik oleneb eesmärgist ja alast, funktsionaalsematel aladel on nendest kindlasti rohkem kasu, või näiteks kui on kombineeritud kangi- ja kummilinditreening.

Kui vaadata jõutõstjaid ja erinevaid kergejõustiklasi, heitjaid jms, siis kasutatakse kummilinte päris palju.

Taastusravis ja väiksemate lihaste, mingite liigutuste treenimisel on super vahend:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et mida kõrgemaks tase läheb, seda raskem on just lihase kasvatamiseks saadavat mõjutust kummilindist saada. Koormust ka väga raske täpselt reguleerida.

Kõik oleneb eesmärgist ja alast, funktsionaalsematel aladel on nendest kindlasti rohkem kasu, või näiteks kui on kombineeritud kangi- ja kummilinditreening.

Kui vaadata jõutõstjaid ja erinevaid kergejõustiklasi, heitjaid jms, siis kasutatakse kummilinte päris palju.

Taastusravis ja väiksemate lihaste, mingite liigutuste treenimisel on super vahend:)

ja peaks õlatreeningute puhul ka kindlasti kõiki väikseid side ja kapsli lihaseid treenima, mida suurte raskuste ja kangiga väga ei treeni, ma arvan. Hea vaheldus, kui jõusaali hetkel minna ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×