Jump to content
Hundu^^

Peavalu kreatiini ja glükoosi tarvitamisel.

Recommended Posts

Tere!

Olen 21.aastane noormees.Soetasin endale kreatiini ja Dextro(viinamarja suhkur).Kahjuks ei saa ma kumbagi tarbida.Peale võtmist ja trenni tehes hakkab jube peavalu.Peavalu tuleb ka lihtsalt peale sheigi tegemist.Küsisin perearstilt ja ta ei osanud miskit öelda.Vererõhk oli normis ja veresuhkur ka väidetavalt.Kuigi ka ilma kreatiinita hakkab vahel peale trenni halb ja peavalu.Igatahes vallandavad kreatiin ja suhkur tugeva peavalu.

Oskate ehk öelda milles asi olla võiks?Näost lähen ka tulipunaseks kohe kui väiksemgi pingutus on, vahel on trenni tehes hea olla, vahel mitte.

Ette tänades,

Tauri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, äkki peaksid kontrollima südame anatoomiat ja tegevust tehes EKG

ning veel koormuse EKG .

Võib tulla ka ületrennist ning stressist

Aga pole ka mingi arst :D

Muudetud kasutaja jõukakapp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koormustesti pole teinud, elan maakohas suht ja ilmselt tuleb siis Tartus käia.

Kala ma ei söö, kuid toitu pole suutnud peavaluga seostada, vb ainult sidrunit.

Punapea asjale ma ei saanud väga pihta, ei ole punapea.

Kreatiin oli puhas, Fasti oma.

Eks hakkan uuesti vererõhku mõõtma, küll aga öeldi et pulss on kiire vahel.

Muidu kannatan mirgeeni ning pingepeavalu all, kuid minujaoks on see termin jama. Hommikul kõht täis süüa ja päev rahulikult kulgeb siis peavalu niiväga pole.

Kipun arvama et äkki siis rõhk madal liialt või kõigub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peavalu võivad tekitada veresuhkru kõikumine (madal tase peale treeningut), organismi veekadu (juua regulaarselt ka treeningu ajal ja enne ning pärast) ja toitudes sisalduvad vasoaktiivsed amiinid (leidub tsitrusviljades).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma mõtlesin ka midagi sellist, et äkki mingi aine (Bastardi sõnul kreatiinil näiteks selline mõju) lõõgastab veresooneseina lihaseid, mistõttu veresoon pressib närvile. (neurovaskulaarne konflikt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peavalu on väga individuaalne. Mul üks tuttav kaebas samuti peavalude pärast erinevate lisandite puhul. Tema võttis ka kreatiini koos Dextroga ja olid probleemid. Siis hakkas võtma HT-R-i kus samuti kreatiin sees ning valusid enam ei olnud ning jõunäitajad hakkasid ka võimsalt kasvama. Järelikult eelmine lisand temale lihtsalt ei sobinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastajatele.Võtan ette siis uue ülevaatuse omale nii koormustesti kui ka uue perearsti näol.

Hetkel pea valutab jälle, sisse olen söönud paratsetamooli ja aspiriini.

Vererõhk näitab vasakul käel 123/74 ja pulss on 68. Parem käsi 122/73 pulss 63. Rõhk tundub nagu korras olevat.

Vaatasin ka muidu HT-R'i kuid pelgan kreatiini nüüd kahjuks. Valin niikaua Mass2'e, kuna olen kergem kui udusulg ja seedin kiiremini kui lind.

Kui selgust saan probleemile siis annan Teilegi teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastajatele.Võtan ette siis uue ülevaatuse omale nii koormustesti kui ka uue perearsti näol.

Hetkel pea valutab jälle, sisse olen söönud paratsetamooli ja aspiriini.

Vererõhk näitab vasakul käel 123/74 ja pulss on 68. Parem käsi 122/73 pulss 63. Rõhk tundub nagu korras olevat.

Vaatasin ka muidu HT-R'i kuid pelgan kreatiini nüüd kahjuks. Valin niikaua Mass2'e, kuna olen kergem kui udusulg ja seedin kiiremini kui lind.

Kui selgust saan probleemile siis annan Teilegi teada.

Peavaluga on nii, et see võib olla tingitud ka hoopis mõnest muust põhjusest. Näiteks kitsas müts, kõhulihase harjutus, kus hoitakse käsi tugevalt sõrmseongus kuklal, suitsetavatest naabritest jne. Igal juhul jõudu kaalu tõstmisel ja lisaks massilisajatele kindlasti korralikku vaheldusrikast tavatoitu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastajatele.Võtan ette siis uue ülevaatuse omale nii koormustesti kui ka uue perearsti näol.

Hetkel pea valutab jälle, sisse olen söönud paratsetamooli ja aspiriini.

Vererõhk näitab vasakul käel 123/74 ja pulss on 68. Parem käsi 122/73 pulss 63. Rõhk tundub nagu korras olevat.

Vaatasin ka muidu HT-R'i kuid pelgan kreatiini nüüd kahjuks. Valin niikaua Mass2'e, kuna olen kergem kui udusulg ja seedin kiiremini kui lind.

Kui selgust saan probleemile siis annan Teilegi teada.

Perearst nüüd küll sinu peavaludes süüdi ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×