Jump to content
fender

Küsimus sheigi kohta

Recommended Posts

Hei, arvutasin nüüd välja kui palju ja mida mu enda tehtud sheik sisaldab, koosneb ta siis:

~250ml kitsepiim

125g ricotta tervise kohupiim

1 banaan (~120-150g)

20g astelpaju marju

45g Trauben Zucker

Kaloreid: 610.65 Kcal

Rasva: 16 g.

Valku: 22.45 g.

Süsivesikuid: 87.4 g.

Kiudaineid: 3.6 g.

Eesmärgiks ongi rohkem massi ja kaalu lisamine ja see kalorite arv isegi natuke jahmatas mind. Kuna too Gain Bolic 6000 mida ma kasutan 1-2 korda nädalas on isegi vähem kaloreid 100g kohta. Seega kui kalorsust vaadata, peaks ju oma sheigil olema see täitsa korralik?

Nüüd panigi mõtlema, et paremaid tulemusi loota, kumb siiski oleks parem, kas süüa ennem trenni tahket toitu, või ennem ja pärast siiski sheiki?

Toidulisandite pakkide peal on kirjas ala et tarvitada iga päev 1-3 korda toidukordade asendajana või lisaks.

Kas oleks mõeldav kui ma endatehtud sheiki ka analoogselt siis lisanditele iga päev kasutaks näiteks peale aeroobseid trenne, et saada suurem kalorsuste hulk kätte ja ülejäänd päeva tavatoidul jätkata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõppkogused on olulised.

Söögiaegadega mängimine võib su trenni paremaks või kehvemaks enesetunde ja sooritusvõime poolest teha, aga muud suurt mitte. Ma ei näe sheikidel mitte mingit mõtet, kui ainult siis, kui isu on kehva ning on raskusi tahkete kalorite tarbimisega piisavas kogustes. Või, kui on aega vähe ning sheik on kiire ja lihtne valik.

Mingit "ekstra" mõju ta sulle ei anna - toit nagu iga teine. Loeb päeva lõpuks omandatud kogused. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×