Jump to content
naaber123

Mis lisandeid kasutada ?

Recommended Posts

Tere, sooviks teada mis lisandeid oleks kõige vajalikum trenni ajal juua(kui on vaja) ? Muidu söön päevas iga kahe tunni tagant ning umbes 4500 kcal. Peale trenni kohe joon 1l vett segatud 40g valgu ja 40g süsivesikutega ning 30 minuti pärast sama kooslus uuesti. Aga kas oleks vaja midagi veel tarbida ( peale vee ). Jõusaalis käin üle päeva ning 2-3h kord.

Suur tänu , kõike head, Siim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see pärast trenni on mingi vadaku sheik? Siis võiks küll rohkem süsikaid võtta. Ja ma pole veel kuulnud, et keegi 30 minuti pärast sama teeks. Kui sul kõht tühi on, söö tund pärast seda valgu värki mingi korralik söök sisse pigem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa sööd päris normaalse kalorite hulga kui see number ei ole laest võetud, sellega peaks kaalu juurde korjama küll. Kui soovid midagi lisaks tarbida trenni aeg, siis see võiks olla Amino Rush (sisaldab BCAA, kratiin ja natuke malto) või siis BCAA Explode - aminohapped ja vitamiin B6. Need aitavad trenni aeg juba taastusprotsessi käivitada ja lihasväsimust ei tekki niipalju kui seda vee pealt tehes. Ise kasutan Rushi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see pärast trenni on mingi vadaku sheik? Siis võiks küll rohkem süsikaid võtta. Ja ma pole veel kuulnud, et keegi 30 minuti pärast sama teeks. Kui sul kõht tühi on, söö tund pärast seda valgu värki mingi korralik söök sisse pigem.

Tere, on vadaku valk jah.Kas rohkem süsikaid peaks siis võtma trenni ajal koos veega ? praegult võtan sheike 2 korda peale trenni kuna olen massi kogumis perioodil. Võtan kohe peale trenni 1l vett, 40g valk ja 40g süsivesikud ning siis 1-2h peale seda söön.

Tänud vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa sööd päris normaalse kalorite hulga kui see number ei ole laest võetud, sellega peaks kaalu juurde korjama küll. Kui soovid midagi lisaks tarbida trenni aeg, siis see võiks olla Amino Rush (sisaldab BCAA, kratiin ja natuke malto) või siis BCAA Explode - aminohapped ja vitamiin B6. Need aitavad trenni aeg juba taastusprotsessi käivitada ja lihasväsimust ei tekki niipalju kui seda vee pealt tehes. Ise kasutan Rushi

Tere, kuna kehatüüp on selline siis söön jah 4500 päevas (arvutasin kaloriarvutiga siin kodulehel ). Öösel ennem magama minekut võtan 30g Caseini, linaseemne õli 3sl ja glutamiini. Segan siis lihtsalt BCAA veega ja joon trenni ajal ühtlaselt ? Või siis manustan trenni keskel mingi koguse korraga sisse ?

Tänud vastuse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see pärast trenni on mingi vadaku sheik? Siis võiks küll rohkem süsikaid võtta. Ja ma pole veel kuulnud, et keegi 30 minuti pärast sama teeks. Kui sul kõht tühi on, söö tund pärast seda valgu värki mingi korralik söök sisse pigem.

Nii soovitatakse eriti "hardgaineritele" :)

Kui ta 30 min pärast juba uue laksu võtab siis pole vast süsikaid vaja. Kui ainult 1 korra võtaks, siis võiks jah olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võtan ka peale trenni 2 sheiki.

Kõigepealt siis L-Glutamiini, kreatiini segu, proteiini ja süsivesiku sheik ning tunnikese pärast laksan keefiris või piimas segatud proteiini sheigi, et see siis aeglasemalt imenduks lihastesse(süsivesikuid ega muud viimasesse sheiki ei lisa).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×