Jump to content
Acee

Kaalust alla

Recommended Posts

Üle 20, igal juhul. Võrdlusmaterjaliks ise, kui sai kunagi mõõdetud 17, oli pilt oluliselt selgem.

Aga mis sa ennustad, selline lihtne jubin on igas saalis enamvähem olemas, las mõõdavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle 20, igal juhul. Võrdlusmaterjaliks ise, kui sai kunagi mõõdetud 17, oli pilt oluliselt selgem.

Aga mis sa ennustad, selline lihtne jubin on igas saalis enamvähem olemas, las mõõdavad.

Need saalijubinad on suht mõttetud, näitavad aiateibaid. Tavainimestel enamvähem, kuid raske öelda millal täiesti võssa hakkab näitama. Isegi parimad vahendid maailmas on mingi 3% eksimisruumiga.

Muidugi üldiselt on see rasvaprotsendi mõõtmine minu meelest paras tobedus. Või noh - võib ju teha, kuid millegi pärast tundub, et paljude jaoks on see number või selle ümber käivad muutused nagu mingi meeletu saavutus omaette ning jäetakse tähtsamad muutujad tähelepanuta. Enesetunne, peegelpilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need saalijubinad on suht mõttetud, näitavad aiateibaid. Tavainimestel enamvähem, kuid raske öelda millal täiesti võssa hakkab näitama. Isegi parimad vahendid maailmas on mingi 3% eksimisruumiga.

Ma olin võistlusdieedil mingi 4 weeks out vms ning see aparaat näitas mulle 24% :D. Mariusele, kes oli minust oluliselt vedelam, näitas errorit ehk siis alla 5 või 7%

Ma usun, et kui veega mängida, siis on juba muutused üle 5%.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, aga kui kellegi jaoks on see näit oluline, ei saa talle seda keelata.

Ja kui pakun pikemalt mõtlemata: see näitab õigema tulemuse, ehk, kui meie siin fotodega võrreldes. Nagu öeldud - tavainimesele.

Peegel on hea tagasiside, aga Holger, võtame mängu psühholoogia..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need roolid näitavad numbreid väga suure kõikumisega sõltuvalt ka päevasest vee jaotusest kehas. Tallaplaatidega masinad on täpsemad, kuid neid mõjutab samuti väga palju vee hulk kehas. Ja vee hulga mõõtmist omakorda mõjutab kasvõi see, kui paks on inimese tallanahk või kui higised on käed. Ilma naljata. Olen teinud tallaplaadiga masinaga igasugu loomkatseid, sellega saab välja võluda igasuguseid numbreid. AGA, kuid mõõtmisi teha vastavalt juhistele siis muidugi keskmise inimese jaoks näitab lubatud piirides veaga. Kõikidel sellistel mõõtmistel aga on ka hoiatus - sõbrannad, ärge võrrelge rasvaprotsente omavahel. Need on mõeldud enda muutuste jälgimiseks.
Üldiselt on aga sellised aparaadid peamiselt kahe asja jaoks - kiire ühekordne umbkaudne diagnostika - nt. mõnel tervispäeval, perearsti kabinetis jms. Teine - klientide motiveerimiseks, et oleks mingid numbrid ees mida püütakse siis muuta. Kogenud tegijatel või kulturistidel on nagunii välja töötatud oma sisetunne-peegel-jt vahendid mis annavad parema pildi kui erinevas olekus plaatidele astumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänansest läks käima suveks valmistumise dieet.

Tegelt algas eilse poeskäiguga. Ostsin pirne, banaane, piima ja kanaliha. Õhtuti hakkab menüüs olema puder ja kana. Tööl lõunad vahetasin ka supiks nüüd. Peab töötama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×