Jump to content
Acee

Kaalust alla

Recommended Posts

Ise olen sama mõõtu ja kaalu nagu sul algus. Pidevad muutused on hetkel kõik mu katsed ja varasemad saavutused ära nullinud. Aga nüüd on samamoodi plaanis jõuda ~104kg pealt 85 kanti. Lugesin su teema läbi, pilte kahjuks ei näinud, kui numbrid räägivad oma eest. Loodan suveks sarnase muutuse läbi teha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algab taas!

Natukene meenutusi mil olin tegelenud kaalulangetusega 1 kuu:

Ise olen kõige enam näinud arengut jalgades mis on suuremaks läinud ning rohkem esile tulnud.

5 söögikorda päevas, 5x nädalas jõutreeningut, jooksen sisetingimustes, mätas kuivemaks läheb ronin välja.

Pildid panen kõigest mõneks ajaks vaatamiseks üles kuid teema ei jää uuesti ebaaktiivseks, hakkan nädala lõikes kaalu muutumist teieni tooma.

Muudetud kasutaja Acee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga vabandan viimase postituse pärast mis siin ilutseb :D

Kuna sain kaalulangetamisel aru, et see koht on üks väga suur motivatsiooniallikas siis hakkan teid uuesti kursis hoidma.

Viimased poolteist aastat olen söönud üle oma päevase kaloraaži ning ehitanud lihast peale. 2013 aasta suve lõpuks sain kaalu 96 peale ning sealt hakkasin jälle allapoole tulema. Täna on siis 15. märts ning selle seisuga näitab kaal 88KG - võib rahul olla kuid alati saab paremini. Olgu öeldud, et tulemuseks sooviksin jälle samamoodi 84KG nagu oli ka eelmiseks korraks seatud.

Natuke raskustest:

OHP - 60KG

Jõutõmme - 170KG

Rinnalt surumine 95KG

Kükk - 130KG

Ehk oskab keegi kommenteerida, kas võib rahul olla selliste tulemustega. Tegelenud olen jõusaaliga 2 aastat nüüdseks.

Eile tegin ca 6km jooksu ning õhtupoole käe trenni

Täna on plaanis teha tunnikene ergomeetri peal.

Keegi menüüd küsib siis ütlen ainult seda, et söön väiksemaid koguseid ja väldin magusat, asenduseks puuviljad. Toon toidukordadesse sisse rohkem juurvilja ning väldin tühju kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seleta ära, mis mõttes võib rahul olla? Kurat kui suruda rinnalt 200, siis tuleb panna eesmärgiks 300. Kui surud rinnalt 300 siis tuleb panna eesmärgiks 400 jne... Muidu polegi ju mõtet trenni teha...

Muidu ei leidnud vanust ka kuskilt ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seleta ära, mis mõttes võib rahul olla? Kurat kui suruda rinnalt 200, siis tuleb panna eesmärgiks 300. Kui surud rinnalt 300 siis tuleb panna eesmärgiks 400 jne... Muidu polegi ju mõtet trenni teha...

Muidu ei leidnud vanust ka kuskilt ;)

Nomaeitea....kui 300 ei suru,siis pillid kotti ära ja kabet mängima. :D Mingid eesmärgid võiksid ju olla,aga kas iga harrastaja just nii äärmuslikult lähenema peaks,see on mõttekoht. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nomaeitea....kui 300 ei suru,siis pillid kotti ära ja kabet mängima. :D Mingid eesmärgid võiksid ju olla,aga kas iga harrastaja just nii äärmuslikult lähenema peaks,see on mõttekoht. :)

Noo kui harrastaja täidab oma soovid kahe kuuga, kas siis üldse mõtet treenida oli ja on edasi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo kui harrastaja täidab oma soovid kahe kuuga, kas siis üldse mõtet treenida oli ja on edasi?

Soovid? Eesmärk? Tõsta mingi kindel arv kettaid kangiga koos ühest kohast teise? Eesmärk omaette?

Eesmärk võiks olla oma peas asjad paika saada. Näha, miks võiks jõutreening olla sulle kasulik üldises plaanis, mitte lihtsalt *rekordeid* purustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo kui harrastaja täidab oma soovid kahe kuuga, kas siis üldse mõtet treenida oli ja on edasi?

Muidugi on. Aga eesmärk võib olla ka parem tervis,vormi hoidmine - mida iganes.Tavalisel harrastajal,kes lihtsalt vahest hobikorras rauda liigutab,ei näe nagu mõtet hambad ristis max tulemusi taga ajada.Kui raskused aastate lõikes siin-seal tõusevad,visuaalne vorm veidi paraneb on kõik ju ok.Muidugi,kui teemaalgatajal on eesmärk millalgi jõutõstmises võistelda,siis sel juhul teine teema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi on. Aga eesmärk võib olla ka parem tervis,vormi hoidmine - mida iganes.Tavalisel harrastajal,kes lihtsalt vahest hobikorras rauda liigutab,ei näe nagu mõtet hambad ristis max tulemusi taga ajada.Kui raskused aastate lõikes siin-seal tõusevad,visuaalne vorm veidi paraneb on kõik ju ok.Muidugi,kui teemaalgatajal on eesmärk millalgi jõutõstmises võistelda,siis sel juhul teine teema. :)

Parema tervise või vormi hoidmiseks peab käima jõusaalis jõu treeningut tegemas? Ja mina arvasin, et on veel sportlasi, kel tervis korras, või vormis on :( Ei ütlegi, et igaüks peab ajama taga maailma maxi. Lihtsalt eesmärk mingisugunegi peab olema.

Olgu selleks või kaalu nr või rinna ümbermõõt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parema tervise või vormi hoidmiseks peab käima jõusaalis jõu treeningut tegemas? Ja mina arvasin, et on veel sportlasi, kel tervis korras, või vormis on :( Ei ütlegi, et igaüks peab ajama taga maailma maxi. Lihtsalt eesmärk mingisugunegi peab olema.

Olgu selleks või kaalu nr või rinna ümbermõõt...

Ei pea käima,see on maitse asi.Mõni suusatab,mõni tõstab rauda.Mingi eesmärk peab olema jah,seda ma räägin ka.Pigem vaatasin,et sa rääkisid midagi 400 kilo surumisest,sellega tekkis selline seos max nr. tagaajamisega. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei pea käima,see on maitse asi.Mõni suusatab,mõni tõstab rauda.Mingi eesmärk peab olema jah,seda ma räägin ka.Pigem vaatasin,et sa rääkisid midagi 400 kilo surumisest,sellega tekkis selline seos max nr. tagaajamisega. :)

Kuna teema algataja rääkis nritega rahul olemisest siis see oli näiteks. Ühegi nriga ei saa rahul olla, kui nr eesmärgiks panna :)

Isiklikult seda ei pooldaks, pigem tuleks sealt tervise lõhkumine enamus inimeste puhul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, nagu on aru saada siis nrite üle pole mõtet diskuteerida...

18 aastat on vanust.

Siis ju täitsa hea saavutus. Kui ise välimusega rahul, siis pole rohkem vajagi ;)

Kui rahul pole, siis võib eesmärgiks panna näiteks mõne välimus iidoli vms... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna teema algataja rääkis nritega rahul olemisest siis see oli näiteks. Ühegi nriga ei saa rahul olla, kui nr eesmärgiks panna :)

Isiklikult seda ei pooldaks, pigem tuleks sealt tervise lõhkumine enamus inimeste puhul...

Aga miks sa surud talle peale oma visioone? Miks sa ei suuda aksepteerida tema valikuid, tema ju sulle ei anna nõu millegi tagaajamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks sa surud talle peale oma visioone? Miks sa ei suuda aksepteerida tema valikuid, tema ju sulle ei anna nõu millegi tagaajamiseks.

Mine arene veidi! Ei suru kellegile midagi peale ja sinu suguste ***** peale ei viitsi oma aega ka raisata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükspäev mängisin ühe sõbraga arvutis mängu ja siis chatis rääkisime jõusaalist. Ta oli ka kõvasti teinud ja kuna ta on natuke ruttav inimtüüp, siis ta polnud kunagi rahul. Järjest rohkem ja rohkem, suuremad raskused ja lõpuks tegi haiget endale ja sai tervise kahjustuse ja siis põles vaimselt läbi. Kui täis paueriga ei saa treenida, siis polegi millegil mõtet. Ta pole enam aastaid mingit sporti teinud, ei tahagi kunagi teha ja ülekaal muidugi kasvab (ise kõike seda rääkis). Oleks võtnud inimene rahulikult, väiksemad eesmärgid, teeks ta siiani trenni. Suured eesmärgid on väga stressi tekitavad ja nende hind võib väga karm olla.

Su soovitus on hea, üritan jõudumööda areneda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, jõusaalis ei pea käima.

Jõutreening ei = jõusaal.

Ja see, kes suusatab, peaks/võiks eelkõige tegelema ka lisaks/kõrvale jõutreeninguga. Ilma lihtsalt ei ole see hästi võimalik. Kui teed kõike tegemise pärast, kuidagi moodi, siis piisab ka ainult suustamisest.

Ja kui jutuks olid "sportlased", siis nende tervise hea/halb "niigi olemine" - kuidas see käib? Kui oled ujuja, ujud päevad läbi ja tervis tänu sellele hea? Maadleja - maadled iga päev? Ja ei muud. S

a pead oma keha tasakaalustama, milleks ongi jõutreening.

Sul on veel palju avastada, enne kui kogupilt kokku saab. Mis on muidugi omaette väärtus - ei hakka igav. Kui sa just ei jää oma dogmadesse kinni. Enese "muutalaskmine" on üks kasulikke oskusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, jõusaalis ei pea käima.

Jõutreening ei = jõusaal.

Ja see, kes suusatab, peaks/võiks eelkõige tegelema ka lisaks/kõrvale jõutreeninguga. Ilma lihtsalt ei ole see hästi võimalik. Kui teed kõike tegemise pärast, kuidagi moodi, siis piisab ka ainult suustamisest.

Ja kui jutuks olid "sportlased", siis nende tervise hea/halb "niigi olemine" - kuidas see käib? Kui oled ujuja, ujud päevad läbi ja tervis tänu sellele hea? Maadleja - maadled iga päev? Ja ei muud. S

a pead oma keha tasakaalustama, milleks ongi jõutreening.

Sul on veel palju avastada, enne kui kogupilt kokku saab. Mis on muidugi omaette väärtus - ei hakka igav. Kui sa just ei jää oma dogmadesse kinni. Enese "muutalaskmine" on üks kasulikke oskusi

Minu postitust tsiteerid? Või kelle oma? Kui minu oma,siis seal oli mõte rohkem,et "igal harrastajal oma hobi". Kes lükkab rauda,kes suusatab.Näiteks minu hobi ongi jõusaal.See on põhiline trenn,millega ennast vormis hoian.Muidugi vahest aeroobsena juurde ratast/ujumist/jooksu/korvpalli,jalutan ka tihti.Aga peamiseks hobiks on ikka raskuste liigutamine.Mulle lihtsalt meeldib.See mitmekülgse treeningu jutt on sul muidugi kõik õige.Jõusaal on pm hea tugi iga ala harrastajale.Jõukahundile,kel meeldib raskusi liigutada,teeb head vahest kerge rattatiir aeroobse näol.Erinevad treeningstiilid täiustavad teineteist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×