Jump to content
Acee

Kaalust alla

Recommended Posts

Ainukene põhjus vältida teraviljatooteid on gluteeni-talumatuse või tundlikkuse korral. Ning parimal juhul mõjutab see 1/10 inimest

1/10 on päris suur osa inimkonnast. Ja ma ei usu et selles valdkonnas head statistikat on?

Teraviljasöömine korreleerub ka kehvade hammaste ja kehva luustikuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

17. Mai - 84.1KG

24. Mai - 82.8KG

Eesmärk saavutatud fuck yea

T2iesti uskumatu, kui j6udsalt su kaal langes. Kas mingeid pilte endast on ka dieedi algusajast kuni siiamaani v2lja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olemas on, kuid läheb natuke aega nende siiapanekuga

Ma olen ise ka ehtkel dieedil, seep2rast oelkski huvitav su arengut n2ha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärk saavutatud fuck yea

Ma just lugesin ühe matemaatiku uuringut, milles ta kirjutas, et kolm aastat läheb selleks, et kaal soovitud kohta kindlalt paigale jääks. See tähendab, et tegelikult tuleb need kolm aastat ka veits vähem süüa kui muidu võiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma just lugesin ühe matemaatiku uuringut, milles ta kirjutas, et kolm aastat läheb selleks, et kaal soovitud kohta kindlalt paigale jääks. See tähendab, et tegelikult tuleb need kolm aastat ka veits vähem süüa kui muidu võiks.

CLA on ka siin abiks, osaleb rasvarakkude apoptoosis, mis on muidu võtab paar aastat... vbl võttiski nii 3 aastat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Acee - t2nud piltide eest. Sa oled v2ga suure t88 2ra teinud ning tahtej6udu pidi ikka v2ga palju olema, et nii kaua suutsid j2tkata ja sellise tulemuseni j6uda. Sa olid enda keha ikka v2ga k2est 2ra lasknud, aga nyyd n2ed v2ga hea v2lja. Said 6igeks ajaks vormi k2tte ka, sest rannahooaeg on varsti t2ies hoos ja oma uue vormiga v6id pea pysti rannas ringi jalutada ja endaga rahul olla. Mis edasi? Yritad rasvumist v2ltida ja ehk natuke lihasmassi ka kehale peale ehitada? Ma respekteerin sind t2iega ja annad mulle endalegi motivatsiooni dieediga j2tkata, kuigi energiat on mul kyll hetkel v2ga v2he.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lasen veel kaalul langeda ning seejärel alustan lihase pealetegemisega.

Motivatsiooniga ei oska aga kahjuks aidata, minu puhul aitas lihtsalt nädalate lõikes pildistada, võrdlesin alati viimast ja esimest nädalat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan, et kui nii kiires tempos kaalu langetada siis tasub kindlasti ka nullkaloraazi viies ja nn. lihast kasvatama hakates jälgida seda, et need 20kg sul liiga kärmelt tagasi ei tahaks tulema. Pildimuutus on selge ja küllap algne pilt on üpriski paljude kunagi sporti teinud inimeste kurb saatus kui satub kokku istuv eluviis ja rutiin :/.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kui vana Sa oled aga neid pilte siin vaadates tundub, et kaotasid ka 10a. oma vanusest :)

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned päevad tagasi sain 17. Esialgne pilt on tehtud vebruaris.

No see viimane pilt on juba selline, et aitab kaalu kaotamisest. Näed vaikselt välja nagu nigeeria näljahädaline juba. :D

Hakka tasapidi kaloraaži tõstma, hoia kaalumuutusel silm peal, et ta sinna 1-2kg kanti kuus jääks ning lammuta saalis korraliku programmi järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pani endalgi pead kratsima, kui hästi ikka hakkama said. Kuigi paljudel "suurtel" inimestel võivad geenid mängida, siis siin on elav näide, et asi ikkagi tahtejõus, elustiili ja söömise ümbervaatamises.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke uuendusi ka, alustasin siis sügisel kergelt lihase arendamist, tõstsin veidi kaloraazi ning tänaseks on kaal 81 kg pealt 87 kg peal. Järgmise aasta esimeses pooles sean eesmärgiks 0.5-1kg kaalulangus nädalas, et võimalikult palju lihast säilitada.

Tulemused on baasharjutustes kerge hüppe teinud:

Kükk

Varem: 60KG

Nüüd: 90KG 4x (ei julge juurde lükata veel)

Rinnalt surumine

Varem: 55KG

Nüüd: 70 3x (Aasta lõpuks sihin 77t kilo)

Jõutõmmet kahjuks ei tee kuna olen aru saanud, et on ilma selletagi võimalik hakkama saada. Samuti ei näe mõtet ennast lõhkuma hakata vale tehnikaga tehes, väga pole ka sellist inimest kes saaks tehnikat lihvida/näpunäiteid anda (Elan väikeses kohas).

Teistele kaalulangetajatele soovin aga edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×