Jump to content
Acee

Kaalust alla

Recommended Posts

Olen 185cm pikk ning 104KG ning sooviksin suveks vormi saada. Üritan 3 korda nädalas jõusaalis käia, kooli poolt on peale pandud kohustustlikud suusatunnid ning nädalalõppudel ka ujumas. Söömise poole pealt üritan välistada kõik magusad joogid, kommid ning küpsised ja nende asemel söön rohkem jogurteid,puuvilju ja joon vett

Tavaliselt hommikul mõned võileivad ning kohv, siis kella 11-12 ajal soe söök ning viimane söögikord oleneb päevast, mõnikord kell 4 mõnikord kell 7. Sinna vahel käivad ka nö. snäkid (puuvili vms).

Oleksin väga tänulik soovituste ning märkuste eest!

Muudetud kasutaja Acee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma julgen arvata et kui sa tõesti sõõd ja treenid täpselt nii ja mäkis ei käi ja alkot ei joo ja teed trenni jne, siis sa ei oleks 104kg. Kui see on aga viimaseaja rutiin siis jätka samas tempos ja küll kaal muutub.

Kui ma panen aga puuse ja sa nii kogusidki endale 104 kg selga siis hakka julgelt kaloreid lugema, et end reaalsusesse tuua. Kaloriarvuti on üsna halastamatu.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 185cm pikk ning 104KG ning sooviksin suveks vormi saada. Üritan 3 korda nädalas jõusaalis käia, kooli poolt on peale pandud kohustustlikud suusatunnid ning nädalalõppudel ka ujumas. Söömise poole pealt üritan välistada kõik magusad joogid, kommid ning küpsised ja nende asemel söön rohkem jogurteid,puuvilju ja joon vett

Tavaliselt hommikul mõned võileivad ning kohv, siis kella 11-12 ajal soe söök ning viimane söögikord oleneb päevast, mõnikord kell 4 mõnikord kell 7. Sinna vahel käivad ka nö. snäkid (puuvili vms).

Oleksin väga tänulik soovituste ning märkuste eest!

Mulle ei jõua päris hästi kohale, mismoodi peaks ühtede kiirete süsikate(magusad joogid, koogid, küpsised) asendamine teiste kiirete süsikatega(jogurtid, puuviljad) kaasa aitama kaalu alandamisele ..., :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 185cm pikk ning 104KG ning sooviksin suveks vormi saada. Üritan 3 korda nädalas jõusaalis käia, kooli poolt on peale pandud kohustustlikud suusatunnid ning nädalalõppudel ka ujumas. Söömise poole pealt üritan välistada kõik magusad joogid, kommid ning küpsised ja nende asemel söön rohkem jogurteid,puuvilju ja joon vett

Tavaliselt hommikul mõned võileivad ning kohv, siis kella 11-12 ajal soe söök ning viimane söögikord oleneb päevast, mõnikord kell 4 mõnikord kell 7. Sinna vahel käivad ka nö. snäkid (puuvili vms).

Oleksin väga tänulik soovituste ning märkuste eest!

Julgen pakkuda varianti, et ära ürita käia 3 korda jõusaalis ja ära ürita välistada magusaid jooke jne vaid käigi jõusaalis kolm korda, vahepäevadel tee ka aeroobset ja välistagi magustatud joogid kommid saiakesed küpsised pitsad burksid jne jne. Küll siis ka tulemused tulevad :)

Edu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ei jõua päris hästi kohale, mismoodi peaks ühtede kiirete süsikate(magusad joogid, koogid, küpsised) asendamine teiste kiirete süsikatega(jogurtid, puuviljad) kaasa aitama kaalu alandamisele ..., :ph34r:

Täpselt! Ja valgud ja head rasvad on asjad ,millest käiakse suure kaarega mööda nagu karukoopast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk on siis midagi paremat välja pakkuda nende asemel?

Simpel. Ilma igasuguste eranditeta jäta ostukorvist ja toidulaualt välja kõik, mille paki peal seisab kuskil koostises sõna "sugar". Ehk siis mahlad, jogurtid (va. maitsestamata), saiad, hommikuhelbed jne. NB! Ma ei pea silmas seda, et uurid pakilt toitainete osa ehk "süsivesikud". Neid leidub ikka ja peabki olema.

Puuviljadest pool asenda juurviljadega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses jõusaalis käimisega: Kas mul on targem treenida iga külastus tervet keha, ainult harjutused teised või keskendun iga päev mõnele konkreetsele lihasgrupile? Jõusaali külastan 3x nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses jõusaalis käimisega: Kas mul on targem treenida iga külastus tervet keha, ainult harjutused teised või keskendun iga päev mõnele konkreetsele lihasgrupile? Jõusaali külastan 3x nädalas.

see oleneb kui algaja oled, kui pole ennem jõusaali sporti harrastanud siis esimesed 2 nädalat võiks teha jh sellist üldisemat. Edasi võiksid keskenduda ühel trennil kindlatele lihasgruppidele. Kindlasti leiad ka treeningkava siit fitnessi lehelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see oleneb kui algaja oled, kui pole ennem jõusaali sporti harrastanud siis esimesed 2 nädalat võiks teha jh sellist üldisemat. Edasi võiksid keskenduda ühel trennil kindlatele lihasgruppidele. Kindlasti leiad ka treeningkava siit fitnessi lehelt.

Olen hakanud küll igal päeval eri lihasgruppidele keskendunuma kuid mul jääb harjutustest vajaka. Olen üritanud endale siinsetest kavadest midagi kokku panna aga väga ei õnnestu, mõni päev võtan ette ja teen ära.

Neljapäeval tegin näiteks kätt ja kõhtu, kas on üldse mingit vahet mis gruppe teha ühel päeval või võib ise valida ja kuidas endale mugavam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks sa harjutustepangast kava ei võta ja ise leiutad? TÕsi ta on et osad harjutused on raskemad teha kui teised, aga seetõttu ka kohati mõjuvad rohkem. Kui sa ei saa osasid harjutusi enda jõusaalis teha see on teine teema. Siis sad vaadata äkki saad midagi sarnast teha. Aga trenn ongi raske ja kui vähemalt mina näen tulemusi, siis mul tekib küll tahtmine ikka rohkem ja rohkem pingutada. Ikka suurema ja suurema raskusega. Ja kindla kava järgi. See ei tunud esialgu tähtis, aga see ON. Siis sa näed et see mis eelmine trenn oli raske on seekord lihtsam. Võimalus, et sa mõne kehaosa treennimata jätad on ka väikese,kui on kava kellegi teadja poolt koostatud.Nii sama jõusaalis ringivaatamine ja lihtsalt tegemine ilma kindla plaanita on ajarasikamine. Ja kui tulemusi tahad siis TOITUMINE!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see oleneb kui algaja oled, kui pole ennem jõusaali sporti harrastanud siis esimesed 2 nädalat võiks teha jh sellist üldisemat. Edasi võiksid keskenduda ühel trennil kindlatele lihasgruppidele. Kindlasti leiad ka treeningkava siit fitnessi lehelt.

et kes on üle kahe nädala käinud pole mõtet teha kogu keha kava? ise mitu aastat käinud ja vahe peal kui teen kogu keha 3 * nädalas on areng parem kui jaotatud kavaga...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kusagilt, et kui peale jõusaali pole midagi korralikku süüa, et klaas kakaod annab vajalikud asjad kätte mida peale jõusaali vaja - on see asi üldse usutav?

Otsisin endale ka enamvähem kava mis on kaheks jagatud, kuid samas vajab ka mõningaid parandusi. poolteist kilo ka kaotatud.

Muudetud kasutaja Acee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses selle üldise kaalualanduse kas targem on joosta enne või peale jõusaali külastust? Pärast jõusaali pidavat paremini kaloreid kulutama, eksin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kusagilt, et kui peale jõusaali pole midagi korralikku süüa, et klaas kakaod annab vajalikud asjad kätte mida peale jõusaali vaja - on see asi üldse usutav?

Otsisin endale ka enamvähem kava mis on kaheks jagatud, kuid samas vajab ka mõningaid parandusi. poolteist kilo ka kaotatud.

klaas kakaod ei anna ju eriti midagi... eelista ikka korraliku sööki. ära nii väga nendes kg-des kinni ole, vaata ikka peeglist muutust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kusagilt, et kui peale jõusaali pole midagi korralikku süüa, et klaas kakaod annab vajalikud asjad kätte mida peale jõusaali vaja - on see asi üldse usutav?

Otsisin endale ka enamvähem kava mis on kaheks jagatud, kuid samas vajab ka mõningaid parandusi. poolteist kilo ka kaotatud.

Kaks klaasi kakaod on parem kui üks.

Kalorsus

351.8 kcal

Valgud

14 g

Rasvad

10.52 g

Süsivesikud

49.04 g

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sooviks veel pärida kas pistaatsia pähklid on üldse asjad mida süüa vahepalaks, sest kui siit foorumist uurisin siis paljud kirjutavad, et maapähkel pidavat väga kasulik olema kuid pistaatsiate kohta pole üldse sõna poetatud

Samuti sooviks küsida jooksmise kohta: Kas seda tuleks teha enne või pärast jõusaali? Peale jõusaali pidavat paremini kaloreid kulutama, kuid ma tahaks siiski enne siit kinnitust saada kui muudatusi tegema hakkan :)

Tänan vastajatele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaks klaasi kakaod on parem kui üks.

Kalorsus

351.8 kcal

Valgud

14 g

Rasvad

10.52 g

Süsivesikud

49.04 g

14g valku on küll minu arvates pärast trenni natuke vähe... eriti kui plaanis lihast kasvatada aga kõik oleneb loomulikult... kui võtta näiteks pärast trenni kohe kaks kakaod ja näiteks 30min-1h pärast korralikult süüa siis miks ka mitte.

mina söön küll pistaatsiaid, parem kui soola pähkel igatahes. maapähkliga võrrelda ei oska hetkel...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×