Jump to content
Eilne

Vajan abi kõhust vabanemisel.

Recommended Posts

Samas öeldakse, et kõhtu võib (kui on soovi) iga päev teha, kuna see taastub 24h'ga ära? :huh:

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas öeldakse, et kõhtu võib (kui on soovi) iga päev teha, kuna see taastub 24h'ga ära? :huh:

Kui on soovi lihaste düsbilanss saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui on soovi lihaste düsbilanss saada?

Õige märkus! ^_^ Jah - pole siiski mõistlik iga päev kõhulihaseid treenida :)

Niisiis tuleks ka "selja sirutajaid" treenida, et mainitud düsbilanssi vältida.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt jah. Ma arvan et see treeningtihedus võiks ka olenevalt eesmärgist ja isiklikust eelistusest olla.

Kindlasti oleneb ka harjutustest (maht, intensiivsus) see treeningu tihedus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd ei saa aru? 6 päeva nädalas? Seega 6*4=24*12=288 tundi kuus. Kas sulle ei tundu, et midagi oleks nagu valesti? Trenni teed siis 2 ööl ja pühapäeva päeval?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihas on nagu iga teine lihas mis adapteerub e. kohaneb, kui talle üksluiset koormust anda järjepidevalt ja areng jääb kesiseks. Treeni parem kord nädalas korralikult (nii, et tunned kuidas k.lihased peale trenni 3-4 päeva kanged on) ja siis võid neile veel 3-4 päeva pärast kerget lisa pumpi anda. Ainult kõhtu treenides, peaks kindlasti ka alaselga treenima.

Samas, kui kõhu pekist lahti tahad saada, siis hakka õigesti toituma ja suurema intensiivsusega kogu keha treenima.

Muudetud kasutaja viki667 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihas on nagu iga teinegi. Kui taastuda ei saa, siis tekivad peagi probleemid. Pealegi on suurimad kõhulihased nendel, kes treenivad neid

paar korda nädalas :lol:

Eks ta ole kuidas kellelgi. Minu jaoks on harjutused k6hulihastele rohkem nagu v6imlemine mida v6ib teha iga päev ja mulle on andnud see häid tulemusi. See on minu kogemus. Raua t6stmine on see mida peab tegema m66dukamalt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×