Jump to content
Sch3ct

Jalgade treenimine kodus

Recommended Posts

Kas keegi oskab välja pakkuda mingeid variante jalgade treenimiseks kodus? Praegu olen teinud:

4 seeriat kükke, 4 seeriat väljaasteid ja 4 seeriat pöiasirutust. Sellise treenimisega saab reie esiosa ilmselt rohkem tööd ja tagumine osa liiga vähe.

Olemas on kaks 12,5kg hantlit, milledel saab raskust muuta. On ka mingi nõukaaegne kummist venitamisasi mis on päris raske, aga sellele pole ma veel rakendust leidnud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab välja pakkuda mingeid variante jalgade treenimiseks kodus? Praegu olen teinud:

4 seeriat kükke, 4 seeriat väljaasteid ja 4 seeriat pöiasirutust. Sellise treenimisega saab reie esiosa ilmselt rohkem tööd ja tagumine osa liiga vähe.

Olemas on kaks 12,5kg hantlit, milledel saab raskust muuta. On ka mingi nõukaaegne kummist venitamisasi mis on päris raske, aga sellele pole ma veel rakendust leidnud :D

Kas keegi oskab välja pakkuda mingeid variante jalgade treenimiseks kodus? Praegu olen teinud:

4 seeriat kükke, 4 seeriat väljaasteid ja 4 seeriat pöiasirutust. Sellise treenimisega saab reie esiosa ilmselt rohkem tööd ja tagumine osa liiga vähe.

Olemas on kaks 12,5kg hantlit, milledel saab raskust muuta. On ka mingi nõukaaegne kummist venitamisasi mis on päris raske, aga sellele pole ma veel rakendust leidnud :D

Kas keegi oskab välja pakkuda mingeid variante jalgade treenimiseks kodus? Praegu olen teinud:

4 seeriat kükke, 4 seeriat väljaasteid ja 4 seeriat pöiasirutust. Sellise treenimisega saab reie esiosa ilmselt rohkem tööd ja tagumine osa liiga vähe.

Olemas on kaks 12,5kg hantlit, milledel saab raskust muuta. On ka mingi nõukaaegne kummist venitamisasi mis on päris raske, aga sellele pole ma veel rakendust leidnud :D

Julgen välja pakkuda(riskides saada kriitikaohvriks) väga head kodust treeningprogrammi P90X, kus on sees väga head kodused jalaprogrammid, nii plüomeetrilised, kui ka tavalised harjutused, olen ise teinud läbi nüüd juba 3 korda ja minu tulemused on meeldivad, proovi ära, kui ei sobi, siis ei sobi, mulle sobis :)

Edu treeningutel :)

Muudetud kasutaja MoloM poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma aru saan, on see P90X tervenisti kodus treenimise kava. Mul on tegelikult nii, et teised trennid teen jõusaalis, aga jalgade päeval ei ole võimalust jõusaali saada, vähemalt mingit aega. Siis üritangi kodus mingeid võimalusi luua.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu ma aru saan, on see P90X tervenisti kodus treenimise kava. Mul on tegelikult nii, et teised trennid teen jõusaalis, aga jalgade päeval ei ole võimalust jõusaali saada, vähemalt mingit aega. Siis üritangi kodus mingeid võimalusi luua.

Nagu ma aru saan, on see P90X tervenisti kodus treenimise kava. Mul on tegelikult nii, et teised trennid teen jõusaalis, aga jalgade päeval ei ole võimalust jõusaali saada, vähemalt mingit aega. Siis üritangi kodus mingeid võimalusi luua.

Jah on küll terve kava aga sa ju saad seda kohandada just jalapäevadeks, kui saali ei jõua. :) ehk siis võtad jalatreeningud ja möllad nendega kodus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×