Jump to content
topgirl

Pidevalt tõusev kaal :S!

Recommended Posts

Ma ei söö küpsiseid 3 kilo, vaid mul 300g pakk, need väiksed küpsised, (mul deegudele need, aga kuna laual siis kättesaadavad) , kui ma neid nosin siis vast mingi 50g õhtul neid.

Ma sain aru sellest...ma mõtlesin ,et sul on arvatavasti nii puhkepäeval (kui selline asi eksisteerib sinu trenniplaanis),kui ka trennipäeval sama kaloraaž.

Kuigi ~1700kcal ei tundu palju,siiski tundub,et puhkepäeval sa nii palju ära ei tarbi - see võib-olla on üks su kaalutõusu põhjustest lihtsalt.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma plaanin toitumiskava tellida küll kohe kui mingit vaba raha tuleb. sain just tööle ja esimene palk alles märtsis ja märtsis on 1 astme treenerikoolitus. (ma ratsutamisega tegelen) ja seega plaanin seda tellida :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma plaanin toitumiskava tellida küll kohe kui mingit vaba raha tuleb. sain just tööle ja esimene palk alles märtsis ja märtsis on 1 astme treenerikoolitus. (ma ratsutamisega tegelen) ja seega plaanin seda tellida :)

Tubli, aga kui kava tellimiseks läheb siis vali targalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei saa mainimata jätta et kaal ikka ei lange, olin ka 1.5 nädalat eemal aga toitusin normaalselt edasi.

nüüd teen hetkel ainult aeroobset, pean blogi ka siin:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei pea seda mainimagi,sest kõik kes toitumisest teavad-teavad et sina ei tea. Varem või hiljem pöörduvad kõik mitte teadjad treeneri poole ja saavad soovitud tulemuse(loodetavasti), tee endale see teene ja pöördu sinagi, ükskõik kas odavama või kallima poole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×