Jump to content
topgirl

Pidevalt tõusev kaal :S!

Recommended Posts

Tere

Olen 22 aastane 176cm pikk tütarlaps, keda on 'õnnistatud' suurte piimapakkidega, :wacko:

Teema selles et kui ma detsembris hakkasin trenni tegema ja korralikult 5 korda päevas toituma, kaalusin ma alustades 83kg

Esimese 2 nädalaga tuli juurde 2kilo.

Detsembri esimesed 3 nädalat tegin rohkem aeroobset trenni - ujusin 3 korda nädalas , 3 korda jooksin lindil 15-20min intervallidega, sõitsin ratast 20min intervallidega, steppisin (see masin mis imiteerib kepikõndi), ja käisin body treeningutes.

Siis hakkasin lisama jõutrenne -soojenduseks 10min sõudmist , tegin kõhu ja seljalihaseid, tõmbasin raskust, lükkasin jalgadega raskust, ja tegin igasugu neid masinaid mis kintsudele mõjuvad - ja hakkasin kord nädalas bodypumpis käima- peale pumpi käisin veel ujumas või stepmasina peal. Lisaks veel 3 korda ujumist (ujun 20-40 minuti vahel), pluss 2 korda jõusaali. jaanuari alguses sain 2kilo jälle maha

Nüüd jaanuari lõpupoole on mul kaal 86kilo :S :S :unsure::wacko::blink:

Hommikuks söön fitness helbeid puuviljadega, lõunaks midagi sooja, vahepaladeks on mul müslibatoonid. õhtuks puuviljad ja võileivad, vahepeal õhtuti (oli eksamisess) natuke magusat küpsist ka õppimise kõrvale.MInu toitumine on täielikult muutunud peale seda kui hakkasin trenni tegema, üle 3h ma söömata ei ole, kõhtu tühjaks ei lase minna et rasvaks koguneda saaks,magusa riiul ei kutsu juurde, pigem ploomi või mandariini :D

Päevaseks kaloriks näitas mulle 1696kcal. Olen püsinud selle arvu sees.

Muidu bodupumpi trenn on mu lemmik ja sinna ma kavatsen ka täna minna ;) Teised rühmatrennid ei anna mulle sellist tunnet et ma olen trenni saanud..

Igatahes otsustasin siit abi küsida, .. mida ma tegema peaks teisti et kaal langeks või sentimeetrid kaoks(lihas ikkagi raskem kui rasv)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unustasin lisada et jõuludes alates tarbin - fast green tea- kapsleid 2 korda päevas

Trenni jookideks on - fat burner

:)

Ja mul tuli meelde et ma olen ka ennast mõõtnud. Võtsin selle koha välja ja asjad natuke muutunud :

06.01.2012

kõht- 88cm

puus-106cm

kints-63cm

17.01.2012

kõht 88cm

puus 102cm

kints 60cm

Tulemused needki aga midagi teen ikka valesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mõõdud vähenevad, siis järelikult trenn mõjub - rasva on vähemaks jäänud ja lihast juurde tulnud... lihas aga kaalub rohkem ja sellest kaalutõus. Tee samamoodi trenni edasi ja varsti hakkab kaal ka langema, sest rasv põleb edasi, aga see algaja ülikiire lihasareng saab otsa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägid et magusat ei söö, aga ise vitsutad koguaeg süsivesikuid ^_^

Võilevad ja helbed pole mingi söögikord.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi noh, arst andis mulle lipiku ,Kus on kirjas kui palju ja mida päevas süüa ja 2 leiba võib süüa ja miks ei või täisterahelbeid süüa? Nagu ma tean siis need tekitavad täiskõhu tunde kauemaks ja samas ei anna palju kaloreid ka ;) Puder annab rohkem kaloreid ja ei täia kõhtu, seega 60g helbeid ei anna mingit magustunnetust. Ja hommikusöögiks ei lähe ka mul midagi sooja ka alla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul pole leiva ja täisterahelveste vastu midagi.

Kui arst on sulle mingi kava ette andnud, kui palju ja mida süüa, siis kes oleme meie, et tohtriga vaielda B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mõõdud vähenevad, siis järelikult trenn mõjub - rasva on vähemaks jäänud ja lihast juurde tulnud... lihas aga kaalub rohkem ja sellest kaalutõus. Tee samamoodi trenni edasi ja varsti hakkab kaal ka langema, sest rasv põleb edasi, aga see algaja ülikiire lihasareng saab otsa!

Viimased 3kg tuli tal nüüd juurde 2-3 nädalaga. Ma ei saa su kaalukõikumisest aru, +2 -2 +3, va. su magusate küpsite nosimine sessi ajal ( 3kg juurde neid süües sa vaevalt said,lihtsalt vähem trenni,rohkem õppimist? = stress ).Esimesel paari nädalal keha harjub,on šokiseisundis,aga ülejäänud aja...Mõeldes maksimaalsele lihaskasvule (kasutades Alan Aragoni mudelit nt. "Beginner can gain 1-1.5% total body weight per month"),siis see võiks jääda 1/3 kaalutõusu sisse.

Hommikuks söön fitness helbeid puuviljadega, lõunaks midagi sooja, vahepaladeks on mul müslibatoonid. õhtuks puuviljad ja võileivad,

fitnesshelbed,müslibatoon,puuviljad. Kui enamuse toidukavast tarbid neid,siis saad kena koguse suhkruid. Eriti kui sööd nii 5-6 korda päevas,sel ajal 2-3 on vahepalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei söö küpsiseid 3 kilo, vaid mul 300g pakk, need väiksed küpsised, (mul deegudele need, aga kuna laual siis kättesaadavad) , kui ma neid nosin siis vast mingi 50g õhtul neid. .

No aga mida ma sööks siis vahepaladeks?

Et suhkru kogust vähendada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Hommikuks söön fitness helbeid puuviljadega, lõunaks midagi sooja, vahepaladeks on mul müslibatoonid. õhtuks puuviljad ja võileivad, vahepeal õhtuti (oli eksamisess) natuke magusat küpsist ka õppimise kõrvale" -- menüü koosneb valdavalt kiirelt imenduvatest süsivesikutest ehk suhkrutest. Vaata fitness helveste karbi peal - seal peaks olema suhkrute arvuna päris suur number, ca 40-50.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei söö küpsiseid 3 kilo, vaid mul 300g pakk, need väiksed küpsised, (mul deegudele need, aga kuna laual siis kättesaadavad) , kui ma neid nosin siis vast mingi 50g õhtul neid. . No aga mida ma sööks siis vahepaladeks? Et suhkru kogust vähendada?

Nosi nende küpsiste asemel vahepalana nt. Finn-Crisp 21% kiudainetega näkileiba? Kogus sama, kuid 1 sisaldab 40kcal. Süsivesikud samad, kuid imenduvad aeglaselt ja annavad ka kiudaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin seda, seal ei soovitatud ka pähkleid ja ma ei söö ka pähkleid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nägin seda, seal ei soovitatud ka pähkleid ja ma ei söö ka pähkleid.

Ära seda asja päris üks-ühele võta, seal toodi pigem võrdluseks see moment, kus oli vaja millestki kõht täis süüa - sellisel juhul läheb päris palju pähkleid ;) ,aga mingis koguses peaksid pähklid ikka menüüsse jääma.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul asenda helbed näiteks kaerahelbepudruga. Lisaks metspähkleid ja kohupiima. Puder sisladab aglaselt imenduvaid süsivesikuid, pähklitest saad kasulikke rasvu ja kohupiimast valku. Kõige lihtsam on tellida toitumiskava. Kasvab teadlikkus toitumisest ja saad ka märgatavad tulemused.

PS! Ma arvan, et pähkleid peaks ikkagi oma menüüsse lisama.

Muudetud kasutaja vmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fäkk.- kaerahelbe puder,

Manna puder- nämm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas pistaatsiapähklid lähevad arvesse? :wub::rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heahea ma täna söin neid terve väikse paki, aga 2 peale(mina ikka enamus) - need on ainukesed pähklid mis head on :D

Mina pakin oma seljavalu kokku ja sean sammud poodi! Ja ostan homseks midagi kokku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ansipit siia küll vaja appi ei ole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×