Jump to content
Risto Uuk

Nõuanded neile, kes tahavad jõusaalis käima hakata

Recommended Posts

Tegelikult, omadest kogemustest võin küll rääkida, et kui ma uuesti trenni tegema hakkasin, siis tegingi 2 korda nädalas ja tulemused olid väga kiired tulema. Siin teemas ükesteisele ära pannes tõesti unustatakse ära, et tegemist oli algajatele suunatud nõuannetega. Mis saab veel parem olla kui inimene, kes on esimese sammu teinud treeningute suunas ja teeb seda esialgu kasvõi 1 kord nädalas. Peagi tekib tal soov veelgi parandada tulemusi ja nii see alguse saab. Sealt edasi võib hakata arutama, mis eesmärgid ja kuidas lavale jõuda vm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks kord nädalas treenides ei anna küll midagi, isegi algajatele mitte, ka kaks korda nädalas treenida ei oma mingit efekti.

Mul küll annab ja päris algaja pole :D

Kuivaks ja sooniliseks ma sellel reziimil ei saa, aga üsna talutava konditsiooni saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas reaalselt on see võimalik et tehakse alakeha ja ülakeha ainult üks kord nädalas läbi. Mõlemal päeval siis nii et maht tuleks suurematele lihasgruppidele 16-20 seeriat väiksematele 6. Nädalas seega ainult kaks saali päeva.Kas selline asi töötaks isegi edasijõudnutega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas reaalselt on see võimalik et tehakse alakeha ja ülakeha ainult üks kord nädalas läbi. Mõlemal päeval siis nii et maht tuleks suurematele lihasgruppidele 16-20 seeriat väiksematele 6. Nädalas seega ainult kaks saali päeva.Kas selline asi töötaks isegi edasijõudnutega?

Aga miks sa ei tee ühe trenniga nii alakeha kui ülakeha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud, mees. Mõiste on ikka motoorika, aga põhimõtteliselt võiks mootorile ka jutumärgid panna. :P

Motoorika ja "mootori" all mõeldakse ju erinevaid asju kui ma ei eksi?

Aga teema jätkuks. Pooldan ka arvamust, et ka 2x nädalas jõutreeningut tehes on võimalik areneda (1. küll jah teatud piirides/piirideni; 2. tervisesportlasele ideaalne) ja samas on see tohutult palju rohkem kui 0x nädalas! :-D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kuidas selline teema kõneainet pakub. Natuke võtab näo muigele, aga võibolla on parem küsimus "Miks teha?". Nendele, kes on spordimõnudest kauged. Inimesed, kes ei tea, kuidas just see nende elustiili ja kvaliteeti muudab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×