Jump to content
hunter

Kulturismi ja fitnessi tasemekoolitus.

Recommended Posts

Tere, sooviksin küsida, millal on esimese astme tasemekoolitus, palju see maksab ja millal ja kus toimub? Keegi tark ja teadja inimene võiks infot jagada. Midagi nõuetest rääkida võiks ka.

Tänud ette!

Madis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis ained seal üldainete all täpselt on? Küsin lihtsalt sellepärast, et õpin kehakultuuriteaduskonnas (füsioteraapia II) ning äkki oleks võimalik saada mingit paberit ainete läbimise kohta? Lihtsalt tahtmine asjaga tegeleda on suur, kuigi tudengi rahakott pole eriti kopsakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis pead uurima Toomas Herde käest, kas saad üldse nii üle tuua. Mõnikord on bürokraatia liiga suur, et keegi hakkaks sellega vaeva nägema. I taseme üldainete kuulamiseks kulus vist nagunii vaid 1 nädalavahetus. Ega eriti ei tapa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist

Mul selline küsimus, et treeneri I taseme kutse taotlemise eelduseks on tasemekoolitus nõutavas mahus (60 tundi), kui ma läbin üldained I taseme jaoks saan ma 30h tasemekoolitust. Kas ma pean siis 30h mahus täiendkoolitusi läbima või kuidas täpsemalt need 60h täis tuleb teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi jagaks ka infot, kui suur võimalus peale esimese taseme treeneripaberi saamist ka mõnda jõusaali instruktoriks saada on? Pole ise veel just tööpakkumisi näinud, või peab ennast tulevikus ise pakkumas hakkama käima? Kas jõusaaliinstruktorite ja personaaltreenerite turg on juba üleujutatud?.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siinkohal viskan sellise fakti õhku, et kui ma olen otsinud mõne tuntud jõusaali treenerite nimesid vastavast treeneriregistrist, siis olen vaid väheste nimesid sealt leidnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×