Jump to content
Alexander Andrusenko

1. EKV klassikalises jõutõstmises - tulemused/pildid/videod

Recommended Posts

Teadmiseks, et Ott karjub meil töö juures Fitshopis samamoodi, kui kassanorm täis hakkab tulema...

Ma parandan, kui kasanorm ei tule täis.... :D ma olen üldse üks karjuja tüüp elus, rahulikult ei oska olla.... :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trikool ja trikool on vahe. Need trikood on pehmest ja venivast materjalist. Riietus peab olema liibuv, et kohtunikud saaksid katse sooritust õigesti hinnata. Kui vend surub lodevate dressidega, ei saa kuidagi kindlaks teha, kas tagumik oli pingil või tõusis sellelt.

Ja rekordnormid on välja mõeldud selleks, et iga suvaline tõstetud raskus ei oleks kohe rekord. Selleks peab ikka korralik tulemus olema, et see rekordina kirja saaks.

Sama trikoo, mida kasutavad näiteks kergejõustiklased ja klassikalised tõstjad või näiteks maadlejad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama , et Kraav üllatas viimasel katsel, sest eelnevalt oli tulnud 305 kilo minuarvates raskelt või 310 ma ei mäleta ja viimaseks tellis 325kilo ja ei olnud õnnestumisele kaugel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trikool ja trikool on vahe. Need trikood on pehmest ja venivast materjalist. Riietus peab olema liibuv, et kohtunikud saaksid katse sooritust õigesti hinnata. Kui vend surub lodevate dressidega, ei saa kuidagi kindlaks teha, kas tagumik oli pingil või tõusis sellelt.

Ja rekordnormid on välja mõeldud selleks, et iga suvaline tõstetud raskus ei oleks kohe rekord. Selleks peab ikka korralik tulemus olema, et see rekordina kirja saaks.

Kui üks mees tõstab rohkem kui keegi kunagi varem, siis see peakski ju rekord olema.

Mis selle tulemuse üldse korralikuks teeb?

PS. Ilma trikoota ei saagi osaleda?

Kuskil olla nii tehtud, et tagumiku alla läks pael, mille otsas 5kg ketas. Nii kui tagumik liikus libises lint ära ja ketas kukkus maha.

Muudetud kasutaja -TANK- poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui üks mees tõstab rohkem kui keegi kunagi varem, siis see peakski ju rekord olema.

Mis selle tulemuse üldse korralikuks teeb?

PS. Ilma trikoota ei saagi osaleda?

Kuskil olla nii tehtud, et tagumiku alla läks pael, mille otsas 5kg ketas. Nii kui tagumik liikus libises lint ära ja ketas kukkus maha.

Tank, sa üritad jälle lihtsalt provotseerida. Pole mõtet juuksekarva lõhki ajada: kui ma jõutõstmises võistlesin, laenasin ka endale maadlustrikoo ja asi ants. Pole väga suur vaev endale võistlusteks kelleltki trikoo laenata.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maailmarekordi normatiiv tähendab seda, et kui tegu oleks olnud rahvusvahelise võistlusega oleks olnud tegu maailmarekordi väärilise katsega.

Muudetud kasutaja Tim. poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rait kükk 210 Raidist on kahju, temal läks täna küll medal kaduma, sest kogemust ei olnud ja ei kuulanud ära käsklusi, kuid võitles lõpuni...

ei saa nagu hästi aru sellest, aga noh kui hakkad pool sekundit varem tagasi astuma enne kohtuniku käsklust, siis pole ikka midagi teha.

oleks see katse ära loeud, oleks medal käes olnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×