Jump to content
renhoelder

Push-up bar - abivahend kätekõverdusteks

Recommended Posts

Tervitus,

oleks soov soetada endale, parimal juhul Tartus, push-up bar. Muidu olen neid mingi hetk näinud poes, aga nüüd, tee või tina, ei näe kuskil. Otsest eestikeelset vastet ka ei tea, nii et netist veidi raske otsida ja amazonist ka kohe ei jookse tellima. Jõusaalivarustuse leheküljelt leidsin, kuid äkki annaks ka kuskilt kohapealt neid leida.

Nii et, on keegi kuskil Tartus müügil näinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erinevatel kätekõverdustel on suurem ROM (range of motion) kui kasutad neid,kuid sul on sama lihtne panna käte alla paar vanemat raamatut,tooli,alust.

Kui pelgad liigset pinget randmele või füsioloogiliselt ei ole võimalik,saad alati teha kätekõverdusi nukkidel (peopesa rusikas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks väga naljakas ja tobe vahend, samamoodi võiksid AB ROCKETi osta vms..

Osta endale parem sama raha eest paar sangpommi - http://www.osta.ee/23852482

Kui õige kujuga käepidemega osta, saab samal eesmärgil kasutada, ja saab ka ülejäänud keha treenida!

Võid mind hiljem hea nõu eest tänada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, kui oleks tool või muu sel eesmärgil kasutatav abivahend, teeksin seda. Ja suurem range of motion tundus mulle võhikuna eelis mis neist vidinatest saada.

Sangpommidega on see väike ebamugavus, et pealinnast Dorpatisse transportimine ühistranspordiga pole kõikse mugavam ettevõtmine. Eks peab silmad lahti hoidma ja kohalikke pakkumisi uurima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muideks, väga hea abivahend. Endal küll ei ole, kuid olen saanud proovida. Kätekõverdused on koheselt efektiivsemad ja järgmisel päeval tunneb ka korralikku valu! Ise kasutan sarnaseks otstarbeks hantleid, mille peale toetun!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus,

oleks soov soetada endale, parimal juhul Tartus, push-up bar. Muidu olen neid mingi hetk näinud poes, aga nüüd, tee või tina, ei näe kuskil. Otsest eestikeelset vastet ka ei tea, nii et netist veidi raske otsida ja amazonist ka kohe ei jookse tellima. Jõusaalivarustuse leheküljelt leidsin, kuid äkki annaks ka kuskilt kohapealt neid leida.

Nii et, on keegi kuskil Tartus müügil näinud?

Oled kusagilt saaanud? Mul vedelevad ühed kodus, võid omale saada, kui veel huvi on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×