Jump to content
Sign in to follow this  
Mürakas

T-särk

Recommended Posts

normull , peaks ka hakkama huupi postitusi tegema ,et tasuta saada :D

Njaa tglt 50 eeku pole ka T-särgi eest palju , et täitsa vabalt võib ka osta B)

Hm. Kakssada krooni reklaamsärgi eest on imho küll natuke kõrge hind aga noh see on lihtsalt minu arvamus.

Arnold v6i keegi:

Mind ikka veel huvitab kysimus, kuidas te messil teada saate, kes mis nickiga foorumis figureerib, et teada, kui suurt soodustust talle teha? Mida mina n2iteks ytlema v6i n2itama pean, kui sinna s2rki n6udma l2hen? Ajan lihtsalt lolli juttu suust, siis saate kohe aru, et alessandro tuli?

Arnold v6i keegi:

Mind ikka veel huvitab kysimus, kuidas te messil teada saate, kes mis nickiga foorumis figureerib, et teada, kui suurt soodustust talle teha? Mida mina n2iteks ytlema v6i n2itama pean, kui sinna s2rki n6udma l2hen? Ajan lihtsalt lolli juttu suust, siis saate kohe aru, et alessandro tuli?

:DB) Kui keegi ajab lolli juttu, siis teate, et see on alessandro! Nii tahtsid öelda v? :) ok nali!

tglt eks sel messil müümisel on ka ju oma mõte ...

Kes tahab saada peab messi külastama ja peab pileti osta ma äkki hangib ka tulija mõne sõbra kaasa , et inimesi rohkem jõusaali poole suunata vms.. :D

tahan kah särki:D pean vist kah tallinnasse sõitma! Aga kas igast muud tooted on kaa soodsamate hindadega?

Messile tuleb müüki väga palju erinevate maaletoojate tooteid ning eriti soodsate messihindadega. Nii et võtke paksud rahakotid kaasa :D

Tuvastamine võiks olla nii , et Rebane saadab nt igale tegijale jne.. erineva parooli PM-i kaudu ja selle järgi müüd ja lunastab särke :D

Hmm...kas Robocoppi kohale tulles saab ka osta? (ei viitsi/oska selle e-värgiga jamada, tuleks kohale ja ostaks muud kraami kah;))

No momendil ei ole veel särke müügil meil poes - reaalselt tulevad nad müüki siis alles peale messi. Nii et momendil pole vist mõtet eriti kohale tulla, kuna kohapealt särke ei saa. Aga ehk järgmine nädal juba kindlasti.

Tuvastamine võiks olla nii , et Rebane saadab nt igale tegijale jne.. erineva parooli PM-i kaudu ja selle järgi müüd ja lunastab särke
Hea mõte. Ma küll plaanisin tiba teistmoodi seda teha aga noh. Eks paistab, mis meetodit ma kasutan.
Hmmm...lahe särk! VÄIKSEMAID SUURUSI ikka ka tuleb?

Minu teada peaks ka väiksemaid suurusi täitsa saadaval olema ja kui need kipuvad otsa käpelt saama, küll siis uusi juurde treitakse.

Kas lähiajal on tulemas ka mõne muu kujundusega särke või valik piirdub selle ühega?

Sellele jään kahjuks vastuse võlgu, kuna ise särgi kujundamisega ei tegele - proovin uurida järgi. Tasub ka Arnoldit pommitada selle küsimusega, küll aga alles peale messi, kuna momendil on meilk õigil käed-jalad tööd täis :(

LISAKS KÕIGILE

Arnoldi postituses on välja toodud ka pilt särgi kujundusega. KÕIK, kes võtavad vaevaks selle pildi välja printida (enda valik - parem nupp, save picture as... või prinditakse koos postitusega välja või veel mingi alternatiivvariant selle printimiseks) saavad särgi ka messil soodsama hinnaga, kui see reaalselt veebipoes müügil olema hakkab. Orienteeruv hind väljaprinditud 'pildi' näitamisel (kuri Rebane võtab selle pildi Teie käest enda kätte) on 150 EEK (võib muutuda tibakene).

Särke siis on messil saadaval täpselt niipalju, kui neid jagub. Nii et kes hiljaks jääb võib vabalt palja ülakehaga jääda. Ja teades Robocopi särkide väljalaske kiirust, võib suisa järgmise kevadeni niimoodi poolalasti kükitada :D

Särke siis on messil saadaval täpselt niipalju, kui neid jagub. Nii et kes hiljaks jääb võib vabalt palja ülakehaga jääda. Ja teades Robocopi särkide väljalaske kiirust, võib suisa järgmise kevadeni niimoodi poolalasti kükitada :D

Nu jätke siis ikka pühapäevastele tulijatele kah midagi;) Aga vast pisikesi suurusi ei rabatagi, nii et ma ikka katsun end kuidagi kohale toimetada ja ka särgiomanikuks saada... :(

no võistlejatele võiks ka särgi anda...

aga noh... ma tulen enda tasuta "vana tegija" särgi järgi

Rebane mis meetodi kasutusele võtad ?!

Tahaks tõesti teada.

Äkki tehakse nii, et pannakse arvuti ülesse ja siis lastakse enda kasutajaga sisse logida. Kui hakkama ei saa, siis järelikult valetab. Ja kui veelgi kindlamaks teha siis küsitakse et mis postitusi sa oled viimasel ajal teinud. :(

Täpselt nii tehaksegi !

PS ! Messil tegelevad teiega Rebane ja Joker, kui kellelgi on mingeid tänuavaldusi ja kiitust meestele edastada, siis homme avaneb selleks suurepärane võimalus !

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.