Jump to content
kpiibe

Sõudeergomeeter

Recommended Posts

Concept2 on kahtlemata väga hea, olen sellega isegi sõudnud. Too aga veidi kallis ikkagi :/

Aga plaanis on hakata regulaarselt treenima, vähemalt 3 korda nädalas (3x aeroobset, 2x jõutrenni).

Veel pakkumisi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Htilga - Oskan Google't isegi kasutada ja olen kõikvõimalikud kohad, kus eestis sõudeergomeetreid müüakse läbi surfanud, nii, et linke pole mõtet mulle kopeerida, leian need isegi üles :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elukohaks on pisikene linn Kesk-Eestis ja mitte pole aega kuskile klubisse vahepeal ronida. Kui oleks aega kuhugi sõudma minna, siis ma ei tahakski endale sõude-ergomeetrit OSTA. Seega, äkki ikkagi oskate midagi konkreetset soovitada!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Elukohaks on pisikene linn Kesk-Eestis ja mitte pole aega kuskile klubisse vahepeal ronida. Kui oleks aega kuhugi sõudma minna, siis ma ei tahakski endale sõude-ergomeetrit OSTA. Seega, äkki ikkagi oskate midagi konkreetset soovitada!?

Kas Paide? Seal Paide Spordihallis peaks Concept2 olema ,kui kauge pole käija, siis odavam tuleb 2-3 korda nädalas seal sõuda ning saad aru kas asi hakkab meeldima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paistab, et Concept2'st ei saa keegi üle :) Aga nagu ma eelnevalt juba mainisin, siis olen sellega sõudnud ja tean, et on lust! Selle ost aga hakkaks rahakotile..

Ei ole Paides.

Kas Kettleri poolt pole midagi head soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kettler kui mingist odavkataloogist.. olen mingit odava otsa magnetsüsteemil toimivat ergomeetrit proovinud, mulle ei meeldinud.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Firma Noster Rex tarnib firmade Finnlo ja Hammer trenazööre Eestisse. Konkreetselt sõudeergomeetrit ei keegi veel soovinud sellepärast ei oska praegu hinda öelda. Kui soov võin järgi uurida.

Tootaed järgmised:

1.Finnlo Rower Aquon XTR

http://www.finnlo.de...-aquon-xtr.html

2.Hammer Rower

http://www.hammer.eu....82.0.html?&L=1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×