Jump to content
vend vähk

Maailma lõpp peaks käes olema, aga elame veel:-D

Recommended Posts

Te pole teemaga tõsiselt tegelenud, mina olen. Hetkel korraks keldrist väljas, mul kukkusid konservid ümber ja laps jäi alla, muidu oleks kiiremini saanud trükkima. Maailmalõpp pidi nüüd algama ja muudkui kestma, see on pikem protsess ühesõnaga, kannatust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te pole teemaga tõsiselt tegelenud, mina olen. Hetkel korraks keldrist väljas, mul kukkusid konservid ümber ja laps jäi alla, muidu oleks kiiremini saanud trükkima. Maailmalõpp pidi nüüd algama ja muudkui kestma, see on pikem protsess ühesõnaga, kannatust.

Nüüd istudki keldris koos perega? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te pole teemaga tõsiselt tegelenud, mina olen. Hetkel korraks keldrist väljas, mul kukkusid konservid ümber ja laps jäi alla, muidu oleks kiiremini saanud trükkima. Maailmalõpp pidi nüüd algama ja muudkui kestma, see on pikem protsess ühesõnaga, kannatust.

Kas see kestev maailmalõpp ei olnud eelmise maailmalõpu kohta? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen mendile, et ma löön su maha. Selle eest saaks ilmselt pool aastat. Aga ajada sellist ila mingist maailmalõpust! Põhimõtteliselt on see reaalne ähvardus tervele inimkonnale.

Ma loodan, et mind kuulda võetakse ja kõigile surmanuhtlus määratakse, kes seda möla mingist lõpust ajanud on. Siis on vähemalt meie eluajal rahulik edasi elada.:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_dates_predicted_for_apocalyptic_events

Ehk siis viimase paarituhande aasta jooksul on maailmalõppu ennustatud juba mingi sada korda. Viimase 10 aasta jooksul ainuüksi mingi 20x oleme pidanud otsa kõik saama. Masendav, kuidas inimesed viitsivad aastatuhandeid seda ila propageerida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://en.wikipedia....calyptic_events

Ehk siis viimase paarituhande aasta jooksul on maailmalõppu ennustatud juba mingi sada korda. Viimase 10 aasta jooksul ainuüksi mingi 20x oleme pidanud otsa kõik saama. Masendav, kuidas inimesed viitsivad aastatuhandeid seda ila propageerida. :D

Usun, et varem oli neid sekte just kordades rohkem, sest usklikuid oli näiteks 150 aastat tagasi oluliselt rohkem. Õnneks ei olnud sellel ajal internetti ja viimsepäevakuulutajate sõnumid ei jõudnud just väga tihti massidesse. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et varem oli neid sekte just kordades rohkem, sest usklikuid oli näiteks 150 aastat tagasi oluliselt rohkem. Õnneks ei olnud sellel ajal internetti ja viimsepäevakuulutajate sõnumid ei jõudnud just väga tihti massidesse. :rolleyes:

Kuna inimeste teadlikkus oli madal, siis igasuguseid kuulutajaid oli palju rohkem, kokkusaamiskohad olid ju kirikud, kõrtsid, laadad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://en.wikipedia....calyptic_events

Ehk siis viimase paarituhande aasta jooksul on maailmalõppu ennustatud juba mingi sada korda. Viimase 10 aasta jooksul ainuüksi mingi 20x oleme pidanud otsa kõik saama. Masendav, kuidas inimesed viitsivad aastatuhandeid seda ila propageerida. :D

Ärist oled midagi kuulnud?

Mis sa arvad, kui palju ettevõtteid oma taskuid pungile ajasid igasugu maailmalõpu toodetega? :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärist oled midagi kuulnud?

Mis sa arvad, kui palju ettevõtteid oma taskuid pungile ajasid igasugu maailmalõpu toodetega? :-)

Ma kuulsin, et müüakse mingeid "maailmalõpu-tablette" neile, kel tänane päev pettumust valmistas või kes järgmist kuupäeva oodata ei jõua :rolleyes:
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kuulsin, et müüakse mingeid "maailmalõpu-tablette" neile, kel tänane päev pettumust valmistas või kes järgmist kuupäeva oodata ei jõua :rolleyes:

Nõrganärvilistele saabus siis tõesti maailmalõpp reaalselt,kes neid pille neelasid...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen mendile, et ma löön su maha. Selle eest saaks ilmselt pool aastat. Aga ajada sellist ila mingist maailmalõpust! Põhimõtteliselt on see reaalne ähvardus tervele inimkonnale.

Ma loodan, et mind kuulda võetakse ja kõigile surmanuhtlus määratakse, kes seda möla mingist lõpust ajanud on. Siis on vähemalt meie eluajal rahulik edasi elada. :)

Kahjuks pead pettuma, nagu nägid Viljandi politseipeksu juhtumi valguses, siis võid ka vastu hambaid anda mendile, poolt aastat jääb unistuseks. Solvangud pidid kuuluma menditöö juurde ja keegi neid menetlema ei hakka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahjuks pead pettuma, nagu nägid Viljandi politseipeksu juhtumi valguses, siis võid ka vastu hambaid anda mendile, poolt aastat jääb unistuseks. Solvangud pidid kuuluma menditöö juurde ja keegi neid menetlema ei hakka.

Loodetavasti muudavad midagi selles suhtes peagi. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodetavasti muudavad midagi selles suhtes peagi. B)

Jah, loodame, kuigi euroopalik tendents on, et kurjategija on ka inimene, tal on õigused ja teda peab ümberkasvatama veel ja veelkord kord ühte ja teist põske ette keerates. Ütleme nii, et NL aegsest karmikäelisest karistuspoliitikast oleme jõudnud teise äärmusesse, kus karistatakse hoopis seda, kes kaitseb korda või kedagi, kes hoopis oma vara seadusrikkuja eest kaitseb. Alles oli juhtum, kus karistati pereisa selle eest, et vargale kere peale andis, olevat ületanud enesekaitse piire kuna otsest ohtu temale ja tema perele elule ei olnud, pigem vastupidi, pereisa hea füüsiline vorm oli ohuks vargale.

Muudetud kasutaja IVARK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×