Jump to content
Kaupo911

Kaalust maha rasvaarvelt

Recommended Posts

Vaata lk 66(67/105), http://kulturism.ee/...turism_opik.pdf

Seal on lehekülje lõpu poole kirjas, et 0,7-1kg nädalas on teoreetiline maksimum :) ,lehekülje esimese lause lõpus aga, et: "...saab vähendada (ehk siis praktiliselt) 250-500g nädalas".

Et kui praktika ei vasta teooriale, siis teeme näo, et mittevastavat praktikat ei eksisteeri, :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkab looma! :). Üldiselt on kirjas kuivaine toiteväärtus/sisaldus! Nt kui teed selle veega, ei tule kaloreid juurde, teed piimaga tuleb juurde lisatud piima kcal valgud rasvad.

Lõin kokku selle kaloriarvutiga

Klassikaline kanafilee (Tallegg) (200 g):

- Kaloreid 192 Kcal, Rasva 2 g, Valku 42 g, Süsivesikuid 0 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

EKSTRA Klassikaline kodujuust 4% (Farmi) (150 g):

- Kaloreid 178.5 Kcal, Rasva 6 g, Valku 21 g, Süsivesikuid 3 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

keefir 2,5 % (300 g):

- Kaloreid 150 Kcal, Rasva 6 g, Valku 9 g, Süsivesikuid 12 g, Kiudaineid 0 g - kustuta

Kaloreid: 520.5 Kcal

Rasva: 14 g.

Valku: 72 g.

Süsivesikuid: 15 g.

Kiudaineid: 0 g.

Nagu näha võiks siit sealt midagi kärpida. Valku ühe toidukogusega natuke palju. Piisaks kui valgukogus jääb maks 40 g. Võta nt kanafileed 150, kodujuustu 100. Ning lisa üks väike toidukord 2 h ennem magama minekut( nt 125 gr maitsestamata kohupiima 150 g piima) eriti treeningpäeval.

Edu!!!

kodjuust mitte ei ole EKSTRA Klassikaline kodujuust 4% Vaid Extra kodujuust maitsestamata jogurtiga . Ja tänud soovituse eest võtan kindlasti arvesse :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane päev nägi välja selline

Hommik : Must kohvi 1 tl suhkurt 100g neljaviljaputru

Kell 10 kuna keefiri ei olnud sõin 2 tomatit

Lõuna: 300g kalafileed 175 g kapsahautist 150g peedi-küüslaaugu salat

15:00 1 tomat 0.5 l Keefirit

Ja õhtusöök oli siis see eelnev

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tänane päev nägi välja selline

Hommik : Must kohvi 1 tl suhkurt 100g neljaviljaputru

Kell 10 kuna keefiri ei olnud sõin 2 tomatit

Lõuna: 300g kalafileed 175 g kapsahautist 150g peedi-küüslaaugu salat

15:00 1 tomat 0.5 l Keefirit

Ja õhtusöök oli siis see eelnev

Kui sa tahad siiski lihasmassi võimalikult palju säilitada siis on regulaarne valgu tarbimine hädavajalik. Sul= hommikul vähe, seal kella 10 paiku puudub, 15:00 no suur mees lase see 1 l keefiri kui jaksad :) mina isiklikult võtaks midagi kompaktsemat et nt 30 g valku kätte saada see 1 l keefiri on maole paras pähkel seedida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

regulaarne valgu tarbimine hädavajalik. Sul= hommikul vähe, seal kella 10 paiku puudub

Oi bljää. Siis mul täitsa pekkis. Kell 8 ärkan ei söö. Kell 10 ei söö, kell 12 ei söö, kell juba 14 ja ikka ei söö ning alles 16 pistan midagi hamba alla. Nüüd on kõik. Lihased kukuvad küljest ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt ei kuku, aga teemaalgatajale siis soovitame, et söö millal tahad? Alguses vist oleks vaja ikka mingit distsipliini juurutada, pärast kui ise oskab juba mõtelda selles valdkonnas, küll siis teab mis teeb. Minu arvamus.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtusöök

200 g kanafileed 150g extra kodujuust lahja 3 tomatit 300 g keefirit . mis arvate ? igatahes maitseb hästi hetkel :)

Piinlik Küsimus . Kui täisterakaerahelbe paki peal on kirjas 342 kcal kas see tähendab 100g paki toitu või 100g valminud toitu ?

Väga hea! :)

100g kohta on käib kuivainena kcal hulk (ehk mitte valminud toidu kohta).

---

Nüüd lugesin, et sellele juba vastati :rolleyes:

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt ei kuku, aga teemaalgatajale siis soovitame, et söö millal tahad? Alguses vist oleks vaja ikka mingit distsipliini juurutada, pärast kui ise oskab juba mõtelda selles valdkonnas, küll siis teab mis teeb. Minu arvamus.

Lihtsam vbl tõesti. :D

Ma parem tõesti ei räägi sellel teemal lähemalt, kuna keegi minuga niivõinaa ei kipu nõustuma igasugu ebaolulistel põhjustel. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kui praktika ei vasta teooriale, siis teeme näo, et mittevastavat praktikat ei eksisteeri, :D

Nii, näiteks: eeldades, et aastaga lisandub jõusaalis treenijale 5kg lihasmassi(nt. on esimene treeningaasta), siis teoreetilise ideaali järgi on selleks vajalik tarbida iga päev täpselt 17kcal rohkem, kui kulutatakse (et kasvtatada vaid puhast lihasmassi). Praktikas aga on sellise ideaali järgimine ju võimatu?

Seega, me võime ju teada, kuidas miski teoreetilises plaanis oleks ideaalne, kuid seda praktikas teostada võib olla üliraske. Seega see eksisteerib, kuid on meile tänapäeval veel saavutamatu :)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii, näiteks: eeldades, et aastaga lisandub jõusaalis treenijale 5kg lihasmassi(nt. on esimene treeningaasta), siis teoreetilise ideaali järgi on selleks vajalik tarbida iga päev täpselt 17kcal rohkem, kui kulutatakse (et kasvtatada vaid puhast lihasmassi). Praktikas aga on sellise ideaali järgimine ju võimatu?

Seega, me võime ju teada, kuidas miski teoreetilises plaanis oleks ideaalne, kuid seda praktikas teostada võib olla üliraske. Seega see eksisteerib, kuid on meile tänapäeval veel saavutamatu :)

Et mis sa sellega öelda tahad..? tema tohutut kaalukaotust järelikult ei eksisteerinud :o ? diip värk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi bljää. Siis mul täitsa pekkis. Kell 8 ärkan ei söö. Kell 10 ei söö, kell 12 ei söö, kell juba 14 ja ikka ei söö ning alles 16 pistan midagi hamba alla. Nüüd on kõik. Lihased kukuvad küljest ära. :D

Mis eesmärkki see lause täidab ma ei saa aru? no ei saa......no ei viitsi inimesega vaielda kes arvab et ma loll olen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ikka söön mehiselt. Korralik õhtusöök oli massika ajal ikka oma 2000kcal või rohkemgi. Mis ma ikka päeva jooksul nipet-näpet näksin. Ega ma jänes pole. Nii ei saagi ju kunagi kõhtu korralikult täis. Tiksud ainult "enamvähem" peal kogu päeva. Mulle ei istu selline asi. Kui juba süüa, siis süüa nii, et pärast enam rohkem ei tahagi. Isu täis ja hea olla. :D

Seetõttu olengi nii vastu sellele, et hommikul PEAB sööma. No mida sa ikka seal pead. Kui ei taha siis ei taha. Ega siis sellepärast veel trennid tegemata ega lihas kasvatamata jää. Aga mõne venna juttu kuulates on küll selline tunne, et kui hommikusöök vahele jääb siis võid kuuli pähe lasta ning lihastest ainult unistama jäädagi.

See mees vaidleks vastu. ;) - Kipub olema tunne, et kui sellist vormi andis teha ilma hommikusöögita ning seda vormi hoiab ta ka aastaringselt, siis ei saa asi ikka nii halb olla. :D

adybgy.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi bljää. Siis mul täitsa pekkis. Kell 8 ärkan ei söö. Kell 10 ei söö, kell 12 ei söö, kell juba 14 ja ikka ei söö ning alles 16 pistan midagi hamba alla. Nüüd on kõik. Lihased kukuvad küljest ära. :D

Sellepärast sa ei kasva ka nii nagu sinu potentsiaal võimaldaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi bljää. Siis mul täitsa pekkis. Kell 8 ärkan ei söö. Kell 10 ei söö, kell 12 ei söö, kell juba 14 ja ikka ei söö ning alles 16 pistan midagi hamba alla. Nüüd on kõik. Lihased kukuvad küljest ära. :D

fhhvhhdeh.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger, ikka sa paned teiste pilte...teeks nii et Sa teed samasuguse vormi, sellise toitumisega ja ma isiklikult maksan su vereanalüüsid kinni, et seal midagi kahtlast poleks ja siis meil kõigil suu kinni?! Kas sa lõpuks ei saa aru, et sa ei ole tõsiselt võetav oma 16+ keharasva%ga.

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/305488_10150379063513889_21461308888_8345591_1867811804_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ikka söön mehiselt. Korralik õhtusöök oli massika ajal ikka oma 2000kcal või rohkemgi. Mis ma ikka päeva jooksul nipet-näpet näksin. Ega ma jänes pole. Nii ei saagi ju kunagi kõhtu korralikult täis. Tiksud ainult "enamvähem" peal kogu päeva. Mulle ei istu selline asi. Kui juba süüa, siis süüa nii, et pärast enam rohkem ei tahagi. Isu täis ja hea olla. :D

Seetõttu olengi nii vastu sellele, et hommikul PEAB sööma. No mida sa ikka seal pead. Kui ei taha siis ei taha. Ega siis sellepärast veel trennid tegemata ega lihas kasvatamata jää. Aga mõne venna juttu kuulates on küll selline tunne, et kui hommikusöök vahele jääb siis võid kuuli pähe lasta ning lihastest ainult unistama jäädagi.

See mees vaidleks vastu. ;) - Kipub olema tunne, et kui sellist vormi andis teha ilma hommikusöögita ning seda vormi hoiab ta ka aastaringselt, siis ei saa asi ikka nii halb olla. :D

adybgy.jpg

Oleks see asi nii lihtne, arvan et teemalgataja vaevalt siit nõu küsiks, sellist foorumit poleks vajagi, kellele? Mingi ulmevendadele kes tulevad ja räägivad algajale kuidas nad ainult õhtuti suure 2000+ kcal toidukorra söövad. Igasuguseid frukte on ilmas, mõnel vb on tõesti selline supergeneetika 1/1000 000 inimesel, aga see ei lähe antud teemaga kokku. Mingi suvaline lahmimis jutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger, ikka sa paned teiste pilte...teeks nii et Sa teed samasuguse vormi, sellise toitumisega ja ma isiklikult maksan su vereanalüüsid kinni, et seal midagi kahtlast poleks ja siis meil kõigil suu kinni?! Kas sa lõpuks ei saa aru, et sa ei ole tõsiselt võetav oma 16+ keharasva%ga.

Kas sa saad aru, et selline argument ei ole aksepteeritav?

Mida loeb minu vorm? See on kõige debiilsem asi üldse, et inimeste väidete õigsust arvestatakse selle järgi milline välja näed või mida saavutanud oled. Debiilsus lihtsalt. Väide on kas õige või ta ei ole. See, kes seda väidet teeb ei oma tähtsust.

Ka mingi suvaline Balti Jaama prügikoll võib toitumisest 10x rohkem teada, kui sina. Kuid tema väljanägemise ja elustiili puhul ei võtaks keegi teda samuti tõsiselt. See on aga täiesti loogika vastane. Väite tõesust tuleks analüüsida ilma väite tegijat arvesse võtmata. See, et sina seda ei usu pole oluline. See, et mõned teised seda ei toeta pole oluline. Väite tõesus sellest kõigest ei muutu.

Uuri ise veidi ringi, vaata asja erapooletuna. Kui seda teeksid siis leiaksid lugematu koguse teaduslikku informatsiooni, mis minu väiteid tõestab ning lugematu arvu inimesi, kes neid lihtsaid teaduslikke fakte järgides on suurepärast vormi teinud. Seega eksisteerib metsikus koguses nii teaduslikku infot, kui ka anekdotaalseid tõendeid.

Kõike seda kokku võttes ei kõla minu jutt enam hullusena vaid täiesti loogilisena - kui vaid oma eelarvamused suudaksid kõrvale visata ning vaadata minust, kui "sõnumitoojast" mööda ning teha oma arvamus vabalt saadava, olemasoleva info põhjal - mitte enda kogemuste põhjal, mis ei ole mingi mõõdupuu väidete õigsuse tõestamiseks.

Lisaks juurde veel selle, et vormi ei tehta üleöö. No lihtsalt ei tee. Mõned noored on siis trenni teinud mitu, mitu aastat ning lihasmassi poole pealt pole ka nemad minust üle, vaid pekk maha võetud. Ning mul ei ole senini niivõrd sügavat huvi selle vastu olnud.

Absurd ignoreerida minu väiteid lihtsalt selle tõttu, et ma ei ole sinule meelejärgi käitunud ja lihaste kasvatamise asemel rõhku kuivusele pannud.

Sul inglise keel ju käpas:

Ad Hominem Abusive

Description of Personal Attack

A personal attack is committed when a person substitutes abusive remarks for evidence when attacking another person's claim or claims. This line of "reasoning" is fallacious because the attack is directed at the person making the claim and not the claim itself. The truth value of a claim is independent of the person making the claim. After all, no matter how repugnant an individual might be, he or she can still make true claims.

Not all ad Hominems are fallacious. In some cases, an individual's characteristics can have a bearing on the question of the veracity of her claims. For example, if someone is shown to be a pathological liar, then what he says can be considered to be unreliable. However, such attacks are weak, since even pathological liars might speak the truth on occasion.

In general, it is best to focus one's attention on the content of the claim and not on who made the claim. It is the content that determines the truth of the claim and not the characteristics of the person making the claim.

Sellepärast sa ei kasva ka nii nagu sinu potentsiaal võimaldaks.

Ära too minu arengut oma väidete tõestuseks. Sa ei tea kuidas ma treenin, sa ei tea kuidas täpselt toitun, seega sinu rünnak minu vormi suhtes on alusetu spekulatsioon ning sinu enda tobeda fantaasia vili.

Ma ütlen näiteks kohe välja, et viimased 3 kuud toitumist praktiliselt ei järginudki detailide osas, sest lihtsalt ei viitsinud. Oleksin jälginud, oleks ka vorm parem. Aga lihtsalt - võtsin vastu teadliku otsuse, mitte maksimaalselt pingutada. Seega sa proovid lihtsalt asju kontekstist välja rebida, ilma detaile teadmata ning oma väiteid kuidagi arvestatavalt kõlama panna.

Oleks see asi nii lihtne, arvan et teemalgataja vaevalt siit nõu küsiks, sellist foorumit poleks vajagi, kellele? Mingi ulmevendadele kes tulevad ja räägivad algajale kuidas nad ainult õhtuti suure 2000+ kcal toidukorra söövad. Igasuguseid frukte on ilmas, mõnel vb on tõesti selline supergeneetika 1/1000 000 inimesel, aga see ei lähe antud teemaga kokku. Mingi suvaline lahmimis jutt!

Sina oled see kes lahmib. :)

Minu väited ei ole pastakast välja imetud möla ega mingite geneetiliste super-inimeste dieetide ülistamine. Keha-ehitamine on teadus ning sa ei saa igasugu fantaasiaid siin kasutada ning eeldada, et neil on väärtust. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära too minu arengut oma väidete tõestuseks. Sa ei tea kuidas ma treenin, sa ei tea kuidas täpselt toitun, seega sinu rünnak minu vormi suhtes on alusetu spekulatsioon ning sinu enda tobeda fantaasia vili.

Ma ütlen näiteks kohe välja, et viimased 3 kuud toitumist praktiliselt ei järginudki detailide osas, sest lihtsalt ei viitsinud. Oleksin jälginud, oleks ka vorm parem. Aga lihtsalt - võtsin vastu teadliku otsuse, mitte maksimaalselt pingutada. Seega sa proovid lihtsalt asju kontekstist välja rebida, ilma detaile teadmata ning oma väiteid kuidagi arvestatavalt kõlama panna.

Oleksin jälginud, oleks ka vorm parem.

Seda ma püüangi sulle kogu aeg selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

archangel tegelikult ei ole sa loll nagu mõned arvavad, vaid ajad mingit oma jonni. Sa ju võid oma kallutatud artikleid lugeda, aga see ei aita anda vastust teemaalgatajale. Kui viitsid nii pikalt teisi kritiseerida, siis ole mees ja aita teemaalgatajat konkreetsemalt või tee uus teema oma artiklitest loetust, hari meid kõiki pedakoogilisemalt. Aga kriitika stiilis "oi blää" ei ole kriitika vaid pigem jätad nii endast mingi udupea delfi kommentaatori mulje!

Muudetud kasutaja ville1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

archangel tegelikult ei ole sa loll nagu mõned arvavad, vaid ajad mingit oma jonni. Sa ju võid oma kallutatud artikleid lugeda, aga see ei aita anda vastust teemaalgatajale.

Aga kriitika stiilis "oi blää" ei ole kriitika vaid pigem jätad nii endast mingi udupea delfi kommentaatori mulje!

Teema-algataja:

Tarbi ca. 2g valke kehakilo kohta, ca. 1g rasvu kehakilo kohta ning sõltuvalt päevasest üldkaloraažist, mille määrad vastavalt oma eesmärkidele (kasutades abiks näiteks siinset BAV-arvutit), saad määrata ka ülejäänud toidukogused mida võid kasutada kas süsivesikute tarbimiseks (mille täpne number on isiklik eelistus) või siis kõige kolme makro-toitaine vahel ära jagada.

Eelista täisväärtuslikke ja vähetöödeldud toiduaineid, kuid ära karda ega paaniliselt väldi midagi, kui ei eksisteeri just mingit meditisiinilist põhjust (allergiad, seedetalituse häired) nii käituda. Söö mitmekülgselt lisades menüüsse kindlasti erinevaid puu -ja juurvilju ning üleüldiselt kasutades toidukordades erinevaid toiduaineid.

Üldjuhul on kaalukaotuseks sobiv langetada olemasolevat stabiilkaalu kaloraaži (toidukogused, mille puhul kaal ei muutu) umbes 10-20% võrra, kus kõrgem kärpimine tagab kiirema rasvapõletuse, kuid ohustab ka jõunäitajaid ning lihasmassi ning madalam number vastupidi aitab nii lihasmassi, kui ka jõudu säilitada ning miks mitte ka teatud olukordades isegi tõsta.

Kaalu tõstmiseks sobib hästi vastupidine meetod, kus lisatakse kaloraažile 10-20%, kus suurem number üldjuhul viib kindlamalt sihtmärgini (kuna on suurem garantii, et kaloraaž on stabiilselt positiivne ka väiksemate eksimuste korral), kuigi ei pruugi alati suuremat lihaskasvu otseselt pakkuda - aga kindlasti viib ka suurema rasvumiseni. Madalam number viib rasva-lisandumise miinimumini, kuid püsib oht lihaskasvu maximumi mitte saavutada.

Otsesed einete kogused või makro-toitainete jaotused einete puhul, toidukordade sagedus ning ajastus on suuresti inimese personaalne eelistus, mida niisama kellegile peale suruda ei saa. Olenevalt inimese spetsiifikast ning elurütmist ja treeningute ja puhkuste jms ajastusest ja tihedusest - tuleb kõike vastavalt sättida, et püsiks pidevalt kõrge energiatase ning puhkus oleks hea ning häirimata. Täpsed detailid tuleb ise katsetamise käigus välja tuua kuna kõiguvad erinevate inimeste puhul nagu öö ja päev, mida pealiskaudse vaatluse põhjal ei saa sugugi mitte alati ette ennustada.

*** Kuna unustasin ära, mida teema-algataja täpselt küsis siis vastasin üldiselt.

Kui minu vastused on sarkastilised või pilkavad siis on need selle eesmärgiga, et lugejat sundida asjale tähelepanu pöörama. Kui keegi teeb sinu väidete üle nalja, siis on see hea põhjust oma väidete õigsusele kerge kontroll teha, et saada teada milles nali on ning nalja tegijale vasturünnak teha vastava tõendusmaterjaliga, nii et nali tema peal oleks. Nii on mõnigi avastanud, et väite õigsus on täiesti vale olnud. Inim-psühholoogia ja "au kaitsmine"

Et inimeste mõttetegevust tööle panna on mitmeid võimalusi. Üks kõige enam levinud on vast Sokraatiline meetod.

Sokraatiline meetod on küsimuste ja vastuste varal toimuv õppeviis.

See on oma nime saanud Sokratese järgi, kes õpetas küsimuste-vastuste vormis. Sokratese õpilase Platoni tekstid on põhiliselt dialoogid, mille peategelane on sokraatilist meetodit kasutav Sokrates (näiteks "Kriton"). Sokraatilises dialoogis toimuvat vestlust võib nimetada ka dialektiliseks.

Sokraatilise meetodi kolm traditsioonilist komponenti on iroonia ehk vestlusteema vallas teadmatust teesklev ja naiivne küsimuste esitamine, elenktika ehk küsitlusvoorus saadud vastuste kummutamine nende sisemise vastuolu näitamise teel ja maieutika ehk sünniabi uute ja paremate vastuste andmisel, kooskõlaliste määratlusteni jõudmisel. Komponentide kasutusviis pole vähemasti Platoni esituses rangelt määratletud ning nende järgnevus ühene, vaid need esinevad kohati paralleelselt ning vajadusel mis tahes järjekorras.

* Seega, kui ma küsiksin su käest, miks sa tunned vajadust Teema-algatajale soovitada lõuna ajal pruuni riisi, õhtul vähe süsivesikuid või valgujoogile madala rasvasisaldusega piima, siis mis oleks sinu vastus?

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult räägib Arch õiget juttu, ehk väljendab ta end liiga jõuliselt aga siiski- see on juba lugeja asi :)

Kuid siiski üks viga, mis tuleb välja näiteks ütlusest: "Kell 8 ärkan ei söö. Kell 10 ei söö, kell 12 ei söö, kell juba 14 ja ikka ei söö ning alles 16 pistan midagi hamba alla. Nüüd on kõik. Lihased kukuvad küljest ära". Nimelt, Arch samastab alateadlikult lugeja psüühikat enda omaga. Näiteks kui keegi teine sama skeemi järgi toituks, siis see ei pruugi ju tema "närvikavale" samamoodi mõjuda. Ja näiteks kui teema algatajale soovitatakse lõuna ajal pruuni riisi, siis seda selleks, et toimuks muutus. Teinekord võib kindla uue asja soovitamine järgmiseks söögikorraks ära hoida "näksimised", mis võivad kaasas käia piiritlemata("motiveerimata") söögikordadega ning mida samas ei mainita ka ;) ,samuti võib see anda tunde, et tegutsetakse millegi nimel ning ehk saadakse sellest pruunist riisist isegi kerge platseebo-efekt kätte? :D ,eks selliseid tegureid on veel.

Et üks asi on nö. "laboritingimused", teine jällegi reaalne maailm, kus tuleb ka psühholoogia erineva nurga alt mängu ;)

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Holger Holger, sa ei saanud mu tekstist õigesti aru, teen meeleldi asja debiilselt lihtsaks! Miks sind tõsiselt ei võeta-sul pole eales olnud vormi ega staatust mille põhjal sind saaks tõsiselt võtta. I Otsuse vanakooli metoodikat aga võetakse tõsiselt, kuna vorm on tõsiselt hea! Mina tema metoodikat ei järgi loomulikult, pigem seda mis sõnumit sa tood hetkel, seega oleme samal poolel! Oleme ka sel teemal paar kirja vahetanud, et asi on nii lihtsam tegelikult, aga ma ei nõustunud sellega et propageerisid tol ajal veel rämpsu söömist(palun ära hakka seda väidet kaitsma mingi romaaniga), aga oma viimases postis sa seda enam ei tee?!

Peale selle et sa foorumites vaidlemisestaar oled, pole sa kui toitumise& fitnessi maailmas keegi ju, yes? Seega minu soovitus sul hea vorm teha, oli pigem sõbralik soovitus, et sa saaksid oma teenitud respecti :) testid plekin ka kinni et sind toetada, et see kes sind kemmis kahtlustab näeb ka nö "valgust".

Ise toitun hetkel 3x päevas ja vorm säilib ilusti, kuid vormi mis mul oli kenny vs world saaksin vaid 5x päevas toitumisega teha, 3x lihtsalt ei sobi ja kõik, äkki peaksin ex anorekTikult kava tellima :P (excuse my dry british humour)

Seega oleme yhel poolel,aga mina inteligentne ja sina intelektuaalne(inteligentsi ei näi sul olevat, järeldan seda vaid su postitustest), see polnud solvang, inimesed on lihtsalt erinevad.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×