Jump to content
Kaupo911

Kaalust maha rasvaarvelt

Recommended Posts

Tere Nimi Kaupo

Vanus :25

Töökoht :Ehitus

Suitsumees: Jah

Napsumees: nädalavahetusel 1 pudel 0,5 brandy ikka

Pikkus : 189

Kaal:106

Treening : 3 korda nädalas E,T,N (Jõusaal) Kõik Peale jalgade. Miks ?Väike koht puudub võimalus

Toitumine Hommikusöök Tass kohvi ja üks singivõileib,Lõuna Kusagil stabiilne 300-350 g üldjuhul kartul Liha ja kerge salat .Õhtusöök Kell 21.00 200 - 250 g Sama mis lõunal

Trenni Teen Kell 19.00 õhtul E,T,N kestab 1 H. Jõusaalis olen käinud juba 7 kuud Aga Kaal püsib sama. Puusadest olen maha saanud 2 cm :D Positiivne seegi. probleemsed kohad Sangad/Kõht ja Põsed.

Lugesin siin eelnevat Teemat kus räägiti liigavahe söömisest jne, kuid ei leidnud vastust .Äkki olete nii lahked ja kas aitate või suunate kuhugi kust saaksin abi . Nõus maksma Treeningkava ja toitumiskava eest.

Pilt Minust http://www.upload.ee...1229/Kaupo.JPG. Tänan.

post-27222-0-08692700-1323885750.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treeningava mida olen kasutanud 7 kuud

Treeningkavad

Edasijõudnute kava jaotatuna neljaks

Autor: Ott Kiivikas

1. päev - Rind, biitseps, käsivars, kõht Seeria Surumine kangiga lamades 4 x 6 - 10 vaata Surumine hantlitega kaldpingil 3 x 8 - 10 vaata Käte kokku viimine trenazööril istudes (Liblikas trenazööril) 3 x 10 - 12 vaata Lendamine hantlitega lamades 3 x 10 - 12 vaata Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 3 x 6 - 10 vaata Küünarvarte kõverdamine hantlitega istudes 3 x 8 - 10 vaata Küünarvarre kõverdamine hantliga istudes kontsentreeritult 3 x 10 - 12 vaata Randmepainutus kangiga istudes, althoie 3 x 8 - 10 vaata Randmepainutus kangiga istudes, pealthoie 3 x 8 - 10 vaata Keretõste Rooma toolil 3 x max vaata Jalgade tõstmine rippkangil 3 x max vaata 2. päev - Reie esi ja tagaosa, säär Seeria Kükk kangiga, kang turjal 4 x 6 - 10 vaata Jalapress trenazööril 3 x 8 - 10 vaata Käärkükk smithi masinal 3 x 8 - 10 vaata Jala sirutus ette trenazööril 3 x 10 - 12 vaata Jalgade kõverdamine trenazööril kõhuli 3 x 8 - 10 vaata Jõutõmme kangiga sirgete jalgadega 3 x 10 -12 vaata Pöiasirutus trenazööril istudes 3 x 8 - 10 vaata Pöiasirutus jalapressil 3 x 10 - 12 vaata Pöiasirutus seistes hantliga 3 x 8 - 10 vaata 3. päev - Selg, õla tagaosa, kõht Seeria Lõuatõmbamine lisaraskusega 3 x 6 - 8 Tõmme kangiga vastu kõhtu kummargil 3 x 8 - 10 vaata Alatõmme trenazööril, kitsas haare 3 x 10 - 12 vaata Ületõmme hantliga (pullover) 3 x 8 - 10 vaata Lendamine hantlitega ettekallutatult 3 x 8 - 10 vaata Õlakehitus plokksüsteemil 3 x 8 - 10 vaata Jõutõmme kangiga 4 x 8 - 10 vaata Keretõste kõhupingil 3 x max vaata Kerepöörded trenazööril 3 x max vaata 4. päev - Õla esi - ja keskosa, triitseps Seeria Surumine kangiga kukla tagant istudes 3 x 6 - 10 vaata Lendamine ette hantlitega 3 x 8 - 10 vaata Lendamine hantlitega küljele istudes 3 x 8 - 10 vaata Lendamine küljele trenazööril 3 x 8 - 10 vaata Prantsuse surumine kangiga lamades 3 x 6 - 10 vaata Käte kõverdamine tagatoengus 3 x 8 - 10 vaata Küünarvarre sirutamine taha hantliga kummargil 3 x 10 - 12 vaata

Märkused:

Enne jõuharjutusi teha soojendus 10 - 15 min.( ratas, stepper, jooksurada )Peale jõuharjutusi teha venitusharjutusi. Kava teha soovitatavalt järgneva skeemi järgi ( 2+1+2+2) st. kaks trenni, üks puhkus, kaks trenni, kaks puhkust jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa teed teistele lihasgruppidele selliseid harjutusi nagu mainisid, siis on ju olemas ka võimalused jalatrenniks? :huh: (st. hantlid ja kang olemas ju?)

---

Muidu, siit saad tellida spetsiaalselt sulle koostatud toitumis- ja treeningkava - http://www.fitness.ee/veebitreener

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kang on hantlid ka Kangi pink on kahe püstakuga ja ilma. Ma ise arvan ,et püstakuga tehes on asi tiba ohtlik või ei ole vahet ? Ja Kui Pinksalt jalad sisse viia siis kas kaalus asi paraneb jõutsamalt kui hetkel ? Ja mida arvad toitumisest Kas on vähe ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kang on hantlid ka Kangi pink on kahe püstakuga ja ilma. Ma ise arvan ,et püstakuga tehes on asi tiba ohtlik või ei ole vahet ? Ja Kui Pinksalt jalad sisse viia siis kas kaalus asi paraneb jõutsamalt kui hetkel ? Ja mida arvad toitumisest Kas on vähe ?

Toitumise kohta on vähe infot aga tundub kesine / liiga üksluine ja nagu poleks ka makro-, mikrotoitainete vajadused kaetud. Ehk siis, oleks täpsemalt vaja välja tuua kogused jne :)

Jalatrenni sisse toomine kindlasti parandaks üldpilti. Aga niikuinii kui esimest korda sellist asja ette võtad, oleks mõistlik treener kõrvale võtta - näitab tehnikat, süsteemi ja teeb muidu ka siis asja turvalisemaks.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teeks sellise üldise aeroobse päeva ka ehk siis nejanda treeningpäeva lisaks. Liigutaskid madalal pulsil (no kuni 140). Näiteks siis jooksmine (soovitatavalt pehme pinnas), kepikõnd või kui varsti lubab siis suusatamine. Ajaliselt 1h alguses täiesti ok.

Ma hästi ei usu et sööd 3x päevas ja nii vähe gramme, peaks see 106 kg kaduma kohe.

Sööma peaks vähe rohkem jh. Lisaks suitsetamine peaks vähendama söögi isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja söögiinfo on siin ma usun ,et peaagu põhjalik olen suur lihafänn ja mida rohkem saan seda rõõmsam olen :D üldjuhul ikka kartul ja liha vahest arva mingi pastaroog

Ei ole põhjalik :)

Näiteks palju oleneb ka sellest, et mis tüüpi liha(nt. kana, siga, kalkun, veis jms). Ja ka see pole veel piisav - poest võib näiteks leida kanaliha, mis on totaalne saast ja samuti ka teist äärmust. Toitumisest ei saa päris nõnda pilti, et söön liha ja kartult nagu isu on. Tuleb välja tuua palju miski kaalub ja mida see miski nt. 100g kohta makrotoitained(rasv, valk, süsivesikud) silmas pidades sisaldab.

---

Abiks võib olla näiteks http://www.fitness.ee/kaloriarvuti

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole põhjalik :)

Näiteks palju oleneb ka sellest, et mis tüüpi liha(nt. kana, siga, kalkun, veis jms). Ja ka see pole veel piisav - poest võib näiteks leida kanaliha, mis on totaalne saast ja samuti ka teist äärmust. Toitumisest ei saa päris nõnda pilti, et söön liha ja kartult nagu isu on. Tuleb välja tuua palju miski kaalub ja mida see miski nt. 100g kohta makrotoitained(rasv, valk, süsivesikud) silmas pidades sisaldab.

---

Abiks võib olla näiteks http://www.fitness.ee/kaloriarvuti

Palun ole nii kena ja too mõni näide kanast mis on saast ? mida ma kindlasti vältima pean .Uuriks ise aga tundub,et teie olete asjaga rohkem tutvunud , Kana on lahe :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalgu ei saa teha? Kang turjal kükid, kang turjal väljaasted jne. Pealegi paneb kükk (mul ka muud jalaharjutused) ilusti rasva põlema. Mõned aastad tagasi ei saanud kükkida seljavigastuse tõttu- kohe hakkas ja rasvkude suurenema. Niikui jalgadel harjutusi tegema hakkasin, oli vöökoht kitsam.

Rasvapõletuseks teeksin eraldi päeval veel aeroobset! Kui treenitus vähegi lubab ja süda korras, siis soovitan soojalt HIIT programmi, supper rasvapõletuseks.

Söögi valikust minu enda näitel: kohupiim, kanafilee, kodujuust, tuunikala konserv, aedviljad, munad, roheline tee jne. Toitumise poolepealt on ka asjakohane ütlus: "Dont drink your calories!"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A ja selle brandy kohapealt.

1g alkoholi=7kcal ja alkoholis on veel östorogeeni, mis soodustab kehas vee kinni hoidmist ja lisandub rasva. Alkohol alandab samas ka testosterooni taset...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole põhjalik :)

Näiteks palju oleneb ka sellest, et mis tüüpi liha(nt. kana, siga, kalkun, veis jms). Ja ka see pole veel piisav - poest võib näiteks leida kanaliha, mis on totaalne saast ja samuti ka teist äärmust. Toitumisest ei saa päris nõnda pilti, et söön liha ja kartult nagu isu on. Tuleb välja tuua palju miski kaalub ja mida see miski nt. 100g kohta makrotoitained(rasv, valk, süsivesikud) silmas pidades sisaldab.

---

Abiks võib olla näiteks http://www.fitness.ee/kaloriarvuti

Palun lähemat seletust! Siiamaani kenasti minul menüüs, tervis korras, kaal paigas jne.. Palju kana poest ostetud, pole kusagilt veel Totaalset Saasta leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A ja selle brandy kohapealt.

1g alkoholi=7kcal ja alkoholis on veel östorogeeni, mis soodustab kehas vee kinni hoidmist ja lisandub rasva. Alkohol alandab samas ka testosterooni taset...

Mina olen siiamaani teadmisel olnud, et alkohol viib kehast vett ikka välja aga ehk on asjad muutunud ?? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen siiamaani teadmisel olnud, et alkohol viib kehast vett ikka välja aga ehk on asjad muutunud ?? :o

mitte alkohol ei hoia, vaid östrogeen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun lähemat seletust! Siiamaani kenasti minul menüüs, tervis korras, kaal paigas jne.. Palju kana poest ostetud, pole kusagilt veel Totaalset Saasta leidnud.

No c'mon, kanal ja kanal on ju vahe. Lugege pakendeid poes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas jalgu ei saa teha? Kang turjal kükid, kang turjal väljaasted jne. Pealegi paneb kükk (mul ka muud jalaharjutused) ilusti rasva põlema. Mõned aastad tagasi ei saanud kükkida seljavigastuse tõttu- kohe hakkas ja rasvkude suurenema. Niikui jalgadel harjutusi tegema hakkasin, oli vöökoht kitsam.

Rasvapõletuseks teeksin eraldi päeval veel aeroobset! Kui treenitus vähegi lubab ja süda korras, siis soovitan soojalt HIIT programmi, supper rasvapõletuseks.

Söögi valikust minu enda näitel: kohupiim, kanafilee, kodujuust, tuunikala konserv, aedviljad, munad, roheline tee jne. Toitumise poolepealt on ka asjakohane ütlus: "Dont drink your calories!"

Väga hea menü mulle sobib

A ja selle brandy kohapealt.

1g alkoholi=7kcal ja alkoholis on veel östorogeeni, mis soodustab kehas vee kinni hoidmist ja lisandub rasva. Alkohol alandab samas ka testosterooni taset...

Tutvusin eile natukene olukorraga ,sain tooted paika panin arvuta ja siis panin arvuti eest jooksu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tutvusin eile natukene olukorraga ,sain tooted paika panin arvuta ja siis panin arvuti eest jooksu :D

Tavaliselt see nii kipub olema jah, kuid kui oled menüü paika saanud ja kalorid kokku löönud, siis on juba lihtne. Hoia kaloridefitsiiti u 300-500 päevas ja kaal hakkab langema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt see nii kipub olema jah, kuid kui oled menüü paika saanud ja kalorid kokku löönud, siis on juba lihtne. Hoia kaloridefitsiiti u 300-500 päevas ja kaal hakkab langema.

300-500 ? hmm kas see juba pisut mitte nälgimisemoodi välja ei näe ? Või saan ma midagi valesti aru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

300-500 ? hmm kas see juba pisut mitte nälgimisemoodi välja ei näe ? Või saan ma midagi valesti aru

Jep, said midagi valesti aru :) taheti öelda, et peaksid sööma 300-500 kcal vähem kui päevas kulutada jõuad (ehk siis sinu päevane kaloraaž miinus ~(300-500 kcal)).

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jep, said midagi valesti aru :) taheti öelda, et peaksid sööma 300-500 kcal vähem kui päevas kulutada jõuad (ehk siis sinu päevane kaloraaž miinus ~(300-500 kcal)).

Sa oled mulle ikkagi veel võlgu ! :) Kana sordi mis on hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×