Jump to content
henriiiii

EMV 2012

Recommended Posts

Võistluste ajaks olen 21. Kas juunioritel ja meeste arvestustel on samad kategooriad?

Esmalt lähed hirmutad suuremaid juunioreid ja paari aasta pärast raputad pikemaid klassikuid! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on siis nii, et kui olen mõõtmisel üle 180 cm, võin kaaluda kuni 88 kg ja kui alla 180, siis kuni 86 kg? Mul vaja varakult asjad omale selgeks teha samm sammu haaval.

Kui sa oled juunior, siis on taip*hh, palju sa kaalud. Juunioritel ei ole klassikalist kulturismi, ainult 2 kategooriat: kuni 75 kg ja 75 kg+.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas EMV'le pääseb igaüks? Et ainult registreerida ja kõik? Ja kuna algab regamine?

nagu ma olen aru saanud ..siis kohtunikel on õigus kaalumisel naljamehed ära saata ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinna on mingi üle poole aasta aega, niiet chill out. Kui vorm ja lihasmass kannatab kriitikat, saad võistlema. Mine mõne kogenud treeneri juurde ja ta räägib sulle kõik vajaliku ära. Pluss saaksid hetkevormi ette näidata ja treener saab umkaudu öelda, mitu kilo sealt maha koorima peaksid. Muidugi tuleb poseerimine selgeks saada, mida on ka omal käel väga raske omandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, aga kuna algab regamine?

Võta rahulikult! Esmalt proovi äkki EKV ära ja siis EMV. Arvata võib, et suurte juuniorite klassis on seekord Eesti meistrivõistlustel hirmsad elukad kohal- Raudsepp, Kirp, Värä, Kelner, Kuusnõmmed jne. Kevadel on äkki lihtsam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta rahulikult! Esmalt proovi äkki EKV ära ja siis EMV. Arvata võib, et suurte juuniorite klassis on seekord Eesti meistrivõistlustel hirmsad elukad kohal- Raudsepp, Kirp, Värä, Kelner, Kuusnõmmed jne. Kevadel on äkki lihtsam?

Fokini-poiss jälle ära unustatud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EMV valisin sellepärast, sest sinna on aega. Minu esialgseks eesmärgiks ei olnudki minna sinna võitma, vaid see, et olla selleks ajaks lavavormis ja saada võistlemise kogemus. Ja kui rääkida EKV'st siis oleks liiga vähe aega ma arvan, et õppida poseerimist jne. ja ise elan pärnu kandis, kas siin on mõni võistlev/kogenud treener?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×