Jump to content
henriiiii

EMV 2012

Recommended Posts

Hei, kuna on EMV 2012 kulturismis?

Ja kuidas see "asi" üldse toimub?

Kas iga inimene saaks võistlema?

Või saaks kuskilt lugeda seda kõike?

Vanusegrupid? Kaaluklass? jne

kas on nii, et kui olen 21 ja kuni 83 kg!? võistleksin vastamisi Imre Vähiga?

Kui nii siis ei näe erilist mõtet üldse alustada seda värki...

Olen mõelnud, et võiks omale mingi eesmärgi seada(EMV 2012!?)....lugesin vist kuskil, et sept 2012 kuskil?

9 kuuga oleks võimalik ehk mul lavavormi jõuda...

Katkendlik jutt, aga saate aru küll...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui plaan võistlusteks, siis oleks vaja ka treeneri?

Loe siit kõigepealt erinevate kategooriate kohta. Seal lehel ka võistluskalender jms üleval. Treener kindlasti hõlbustab seda protsessi, et lavale jõuda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei, kuna on EMV 2012 kulturismis?

Ja kuidas see "asi" üldse toimub?

Kas iga inimene saaks võistlema?

Või saaks kuskilt lugeda seda kõike?

Vanusegrupid? Kaaluklass? jne

kas on nii, et kui olen 21 ja kuni 83 kg!? võistleksin vastamisi Imre Vähiga?

Kui nii siis ei näe erilist mõtet üldse alustada seda värki...

Olen mõelnud, et võiks omale mingi eesmärgi seada(EMV 2012!?)....lugesin vist kuskil, et sept 2012 kuskil?

9 kuuga oleks võimalik ehk mul lavavormi jõuda...

Katkendlik jutt, aga saate aru küll...

Selles suhtes, et mul on tegelikult plaan sind ka öösel kummitama tulla- sinu õudusunenägudes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:D :D Kui tuled, siis puista väheke motivatsiooniallikat ka - lootust! :D

Selles suhtes, et oma õudusunenägudes näed sa mind supermani kostüümis ja jooksed ise riisipõllul nukitsamehe kostüümis ja mina ajan maasturiga taga ning virutan hundinuiadega üle küüru. Püüa sealt siis enda jaoks midagi motiveerivat leida. Head ööd! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes, et oma õudusunenägudes näed sa mind supermani kostüümis ja jooksed ise riisipõllul nukitsamehe kostüümis ja mina ajan maasturiga taga ning virutan hundinuiadega üle küüru. Püüa sealt siis enda jaoks midagi motiveerivat leida. Head ööd! :P

Kujutasin antud situatsiooni ette ja sain tervisliku naeruteraapa osaliseks. :D Nu, Vjaehi, tõ dajosh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EMV juuniorite kulturismis on kaks kategooriat -75kg ja +75kg. Juuniori vanus on 18-23.a nüüd. Saad võistelda selle aasta lõpuni, kuna sa saad 23.a. Kui on tõsine soov, siis on mõtekas otsida inimene, kes seda ala tunneb ja tutvustaks seda lähemalt. Kui alustada siis jah, noorte, juuniorite ajal võiks lava ära käia, kuna seal on ikkagi tase madalam kui meestes. See aga annab väikse kogemustepagasi tulevikuks, et juba Vähi kõrval kummis rinnaga julgelt seista. 21.a alustada? Oleneb eelnevast treenituse baasist, kuid see ei ole midagi utoopilist. 9 kuuga lavavormi? See oleneb täielikult missugune sa hetkel välja näed. Võistelda saavad tavaliselt kõik, kuid on ka kaalumisel inimesi ära saadetud. Edu treenimisel.

Palju teil pikkust on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen hetkel 20. Suvel saan 21.

Pikkust hetkel umbes 180

Kaaluks 86-87.

Lihasmass on mul olemas, kondine ma ei ole. Kuid on paar kilo üleliigset rasva.

Hetkel veel muidugi vara öelda ja otsustada, kuid teen trenni edasi ja jälgin toitumiskava ning eks kevadel näeb, mis ja kas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, 1 küsimus veel. Olen enam-vähem 180 cm pikk ja kaalun hetkel 85-86 kg. Kuidas ma otsustan või mis määrab minu kategooria? Oleks hea kui saaksin teada, mis piiridesse ma pean mahtuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen lugenud seda.

3. Kuni 180 cm.................................pluss 6

4. Üle 180 cm: pikkus 180,1-190 cm: ...pluss 8

Mul kehtib üks kahest.

Ütleme, et olen üle 180 cm, et siis võin võistlusten kaaluda kuni 88 kg? Aga, mis juhtub kui kaalun rohkem seal? Kohe disklahv? või olen siis muus kategoorias?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×