Jump to content
Tikutaku

Uuringu tulemused

Recommended Posts

Käisin ja tegin DXA uuringu ära. Uuringu tegija ei osanud mulle midagi tarka öelda. Äkki keegi oleks nii hea ja võiks mulle lahti seletada mis mida tähendab. Tulemusi ma foorumis avaldada ei sooviks, pigem siis pärast meili teel äkki vestelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin ja tegin DXA uuringu ära. Uuringu tegija ei osanud mulle midagi tarka öelda. Äkki keegi oleks nii hea ja võiks mulle lahti seletada mis mida tähendab. Tulemusi ma foorumis avaldada ei sooviks, pigem siis pärast meili teel äkki vestelda.

Taustinfot on vähe, näiteks et miks sa üleüldse sellele uuringule läksid? :)

Praegu võiks vaid antud postitust silmas pidades välja lugeda seda, et sind lasti üle :D ,aga siin on ilmselgelt varjatud eeldusi peidus, st. sina loed saad aru, aga meil on konkreetselt vaid see info, mis sa siia kirjutanud oled.

Muudetud kasutaja htilga poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga siin on ilmselgelt varjatud eeldusi peidus, st. sina loed saad aru, aga meil on konkreetselt vaid see info, mis sa siia kirjutanud oled.

Mina näiteks ei saanud sellest osast midagi aru :D ..mingid varjatud eeldused - eeldused milleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks ei saanud sellest osast midagi aru :D ..mingid varjatud eeldused - eeldused milleks?

Varjatud eeldused on selline asi, mida inimene oma probleemi seletades eeldab, et vastaja teab kuid tegelikult ei pruugi. Näiteks kui ma küsin sinult matemaatilise tehte vastust ma eeldan, et sa tunned numbreid aga tegelikult kõik inimesed ei pruugi. Antud kontekstis on varjatud eeldusteks tõenäoliselt taustainfo mis see konkreetne uuring on ja mis võimalikku infot peaks selle uuringu tulemusest välja lugema.

http://www.fitness.ee/?act=article&articleID=878

Muudetud kasutaja kalmer87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, eks ma ise tean mida soovin ja mis värk on, teistele võib veidi segaseks jääda. :D

Käisin uuringul, kuna tegelen vastupidavusaladega ning lihasmassi on üpriski palju. Olekski siis soov teada sada, palju on lihasmassi, luumassi jne.

Ausaltöeldes ei suuda ma kusagilt välja lugeda lihas- ja luumassi kohta midagi. Vaikselt hakkab tekkib tunne, et pean sinna tagasi minema ja uurima, mis värk ikkagi on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varjatud eeldused on selline asi, mida inimene oma probleemi seletades eeldab, et vastaja teab kuid tegelikult ei pruugi. Näiteks kui ma küsin sinult matemaatilise tehte vastust ma eeldan, et sa tunned numbreid aga tegelikult kõik inimesed ei pruugi. Antud kontekstis on varjatud eeldusteks tõenäoliselt taustainfo mis see konkreetne uuring on ja mis võimalikku infot peaks selle uuringu tulemusest välja lugema.

http://www.fitness.e...e&articleID=878

Tänud seletamast. Mina ka näiteks "varjatult" eeldasin ka et kõik kes veidi kauem siin foorumis olnud on, on selle meetodiga tuttavad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×