Jump to content
neverbackdown

Abi ajateenijale

Recommended Posts

Olen 20 aastane noormees ja ollen hetkel sõjaväes ning püüan siin lahti saada üleliigsest rasvast.

Elu siin kasarmus on lihtne kell 6 üles ja 10 voodisse.

Hetkel kaalun 78kg ja olen 183cm pikk.

Tahaks 73kg peale saada, ideaalis oleks kõik perfektne kui ajateenistuse lõpuks oleksin oma eesmärgi saavutanud

(Lõpuni 5 kuud).

Hommikuti käin jooksmas 8 perimeetri ringi see teeb 5km kokku ja kui õhtul saan siis jõusaalis (4 korda nädalas)

Söök on siin 3 korda päevas kell 7.00, 12.00 ja 18.30

Söök on siin põhimõtteliselt:

Hommiku- puder

Lõuna- makaronid või kartul, salat , liha või kala ja magustoit aa ning supp

Õhtu- jälle kas liha või kala, salat ja kui hästi läheb siis puuvili.

Aga söökide vahepeal tekkib ikka näljatunne ja siis on alati kihk midagi magusat sisse süüa.

Järsku oskab keegi soovitada mismoodi või kuidas kaalu siin langetada annaks.

Sest hetkel on meil päeval üldiselt ainult loengud ja see pole eriti aktiivne liigutamine.

Ette tänades nõuandjaid

Arvesse võttes seda, et enne tegin ma trenni 10 korda nädalas ja nüüd vähem, et kust seda kaalu annaks alla näpistada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kus väeosas sa oled, et teil 8 perimeetrit annab 5km? Mingi väike koht peab olema :)

Eks see suur süsivesikute kogus ajateenistuses üks levinud probleem on, kui võimalik siis ma soovitaksin aeglase imendumisega valku, mida oleks siis vahel hea tarbida - http://fitshop.fitness.ee/proteiinid/0/readmore/33/

Milline muidu su treeningkava välja näeb? Iseenesest 183cm 78kg tundub täiesti normaalne aga muidugi oleneb ka, et mida need kg-d sisaldavad :)

Aga selles suhtes muretsemiseks põhjust pole, et uuel aastal hakkate rohkem metsas olema ning Kevadtormi raames koguni kuu järjest - seal kaotad kõik need kilod ära :D ,aga see oleneb ka kompaniist, sinu ametipostist jne - ehk täpsustad?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×