Jump to content
youngman16

Otsin trennikaaslast soovitavalt naissoost!!

Recommended Posts

Väga tänuväärne, et sa ka Tartu linna tüdrukute kaalu pärast muretsed, aga kui tahad tüdrukut, siis pane see ikka tutvumiskuulutusena välja, DELFI on selleks õige koht näiteks!

Ma ei leia, et internet üleüldse suhte soetamiseks õige koht on :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tänuväärne, et sa ka Tartu linna tüdrukute kaalu pärast muretsed, aga kui tahad tüdrukut, siis pane see ikka tutvumiskuulutusena välja, DELFI on selleks õige koht näiteks!

Siin on selliseks kuulutuseks just see 6ige koht.

Ma usun, et minagi oleks veel yksik, kui internetti ei oleks.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas siis keegi ei soovigi minuga jooksma tulla??

Kannatust pole vist loomuga väga kaasa antud? :D

Kehaehitamine saab siis raske olema. Sest teinekord passi mitu kuud peeglisse enne kui muutusi näed/tunned. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pead ennast kuidagi motiveerima.

Minu arust ei ole trenn mingi sotsiaalne üritus, vaid sinu isiklik katsumus ennast paremaks, tugevamaks treenida. Vahest võib ju treeningpartner olla, kes tagant sunnib ja aitab. Kuid lõppkokkuvõttes käib võistlus ikkagi ise-endaga ning sul peab olema sisemine soov end muuta. Seda sulle sõbrad niisama pakkuda ei saa.

Kui sul endal pole viitsimist/tahet trenni teha, siis ei pruugi ka sõbrad aidata. Ma olen ise ammu alla andnud ning treenin üksi, kuna enamik mu tuttavaid ei viitsi nii intensiivselt treenida, ega üldse trenni nii korralikult teha. Mis on masendav. Minule on treeningpartnerid masendavad. :D

Ning tundub, et sa otsid pigem suhet, mitte trennikaaslast. Või pead sa teistsugust trenni silmas, lol.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keeruline värk siis. :)

Kõik on võimalik - aga ei tasu loota, et saad "all-in one" pakkumise paari tunniga. :D

Mõni otsib terve elu ning ei leia normaalset suhetki, rääkimata siis veel sellest, et paari tunniga leida keegi, kes oleks nii elukaaslane ja treeningpartner ühes.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keeruline värk siis. :)

Kõik on võimalik - aga ei tasu loota, et saad "all-in one" pakkumise paari tunniga. :D

Mõni otsib terve elu ning ei leia normaalset suhetki, rääkimata siis veel sellest, et paari tunniga leida keegi, kes oleks nii elukaaslane ja treeningpartner ühes.

Kas siin pole mulle sobivat tüdrukut kes oleks nõus minuga treenima või suhtlema???

Saan aru kõigest,et ega tundidega muidugi ei leia,aga kas siin naisi ka on??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saan aru kõigest,et ega tundidega muidugi ei leia,aga kas siin naisi ka on??

Sul mõnda klassiõde pole? Rebi kaasa, ei pea siin netiavarustes tühja aega raiskama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samuti leidub inimesi, kes on lotomiljonärid - aga sellest hoolimata ma ei osta loteriid :)

Õnnele peab andma võimaluse tulla, kas siis internetist kaaslase näol või lotost miljoni näol :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

klassiõed ei viitsi spordiga tegeleda ja neil pole aega!(selles porbleem ongi) miks siin ükski tüdruk ei vasta?

Arvad et kuulutad kell 2 välja ja õhtuks on deit olemas :lol: ?

Võta ikka veidi iisimalt, kõik "normaalsed tsikid" on pohmakas veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×