Jump to content
joonas1990

tahaks teada kas mu lamades surumine on norm

Recommended Posts

kui käid 3-4 korda jõusaalis 3-e kuu jooksul siis eriti rohkem ei suru!

tegelikult ei tule midagi üleöö ja kõigil on areng individuaalne! :lol:

vata foorumist trenni kohta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu teada on see küll väga hea kui sa 14 oled,mina surun nt ainult 50 ja olen 16 :P ja olen käinud jõusaalis kokku kuus kuud aaga suve jätsin vahele nii,et alustasin nüüd enamvähem nullist jälle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu mina ütleks et see on norm, aga noh hea ta nüüd küll ei ole ma arvan, olen ise 64 kilo, surun 82, ja just sain 15, 82 surusin siis kui sain just 14 aastaseks ja siis ei teinud mingi 5 kuud trenni, aga noh eks see 65 ka mingi tulemus on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ütlen et tee trenni ja tuleb ka jõud! kui olin 14 surusin 50 - nüüd olen 16 ja 90 aga ei ole ainus eesmärk rinnalt suruda! pead kõiki lihaseid arendama et oleks ka proportsioon! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mingi 66 hetkel! aga rinnalt surun ainult rinnaliheste tarvis! ega kulturismis ei ole nii et teed rinda ja piitsepsit ainult! kõike peab tegema! ja õigesti! hoidu ületreeningust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei mina saa aru sellistest teemadest kus keegi küsib et kas on norma kui ma niipalju surun. Mõttetu ju........ise tunned kas on norm või mitte ja kui tahad vaata võistluste protokolle sealt saad ka teada.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

axeriga nõus.kui tahad end teistega võrrelda, vaata tulemusi sama vanadel ja samas kaalus olevatel kodanikel, jutt a la olen 15 ja surun nii ja nii palju ei maksa midagi.jõudu ja jaksu treenimisel :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Dev.

Pea käib ringi!Selline tunne nagu oleks jutukasse sattunud(jippii`se)arggh.

Tubli oled- trenni teed!

Eesmärgi oled endale seadnud?Vastavalt sellele vali endale treening ja toitumiskava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×