Jump to content
hunter

Otsin õpilast Pärnu kandis.

Recommended Posts

Tere, alustan enda ühe ammuse plaanipärase projektiga. Nimelt treenida üks inimene 0 vormist heasse rannavormi ja viia füüsiline kui ka vaimne konditsioon heale tasemele. Jõusaaliga olen kokku puutunud kuskil 4-5 aastat, järjepidavalt olen teinud trenni, suvel on jäänud mõned pausid sisse, aga see selleks. Igatahes pakun enda teadmisi ja oskusi kellegile, kes huvitub enda elu paremaks muutmiseks. Projekti eesmärk oleks siis arendada kindlat isikut minu poolt teadmistega ja tehnilise baasi poolest. Minu poolt oleks kasulikud näpunäited, soovitused ja treeningkavad. Hetkel treenin noori vanuses 9-16 aastaseid noori poisse, trenni põhiliseks teemaks on poks, üldfüüsiline, vastupidavus ja jõud. Nende tasemel ei saa rääkida tippspordist loomulikult, eelkõige on lõbus ajaviide ja algus tervislikule elule. Projekti pikkus sõltub õpilase eesmärgist ja soovidest. Mina olen nõus toetama lõpusirgeni välja. Jään teie positiivseid vastuseid ootama.

Selgitan siis miks ma seda teha tahan, esiteks puhtalt kogemuse pärast. Teiseks juhul kui ma soovin asuda tulevikus treeneritöö peale, siis peab mul olema eelnev kogemus inimestega, praktikas. Kolmandaks lihtsalt propageerida ja tuua mõni inimene aktiivselt sporti tegema, jõulud on ja andmis rõõm on suurim rõõm. :rolleyes:

Kui on huvi, siis ootan teie poolseid arvamusi ja vastuseid enda postkasti, nii siia kui ka hoti.

chettoman@hot.ee

Madis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×