Jump to content
vend vähk

KULTURISM EI OLE TURISM!

Recommended Posts

Kulturism = ENDORFISM. (raskekujuline sõltuvus)

Bonsuna võiks kunagi avada uue ühingu endistele ja veel tegutsevatele kulturistidele: AK

Ehk siis

ANONÜÜMSED KULTURISTID.

Kõik kulturistid istuvad ringis ja siis tuleb näiteks uksest sisse natuke häbelik Joker ning lausub väriseval häälel: "Tere, mina olen Joker ja ma olen kulturist!"

Teised vastavad kooris: "Tere Joker!"

Joker: "Ma teen seda igal nädalal, teinekord isegi mitu korda päevas, treenin nagu loom... olen kulturismisõltlane."

Teised: "Me teame, mida sa tunned!"

Joker: "Ei tea te midagi!"

Teised: "Teame ikka küll..." :P

post-50-0-52806000-1323356740.jpg

Mul on täna kuidagi eriti lennukas mõttekäik. Pean vist ennast jõusaali maandama minema B)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jätkuks:

Joker: minuga on nüüd kõik!

Teised: miks nii?

Joker: Manninen läheb homme soome laevale!

Teised: Mis sinust siis saab?

Joker: Ma ei tea!

Oi kurja, memmekal on ikka ora ######. :D Samahästi võiks selle AK ringis sina istuda ja uluda, et minuga on nüüd kõik kuna emme keeldus mulle süüa tegemast. Sry, aga just sellise memmeka pildi sa endast oled viimase pooleteise aasta jooksul mil sind tean, maalinud.

Sõnaga - ulu vähem väike sitakott. ;) Haigemat venda pole fitness.ee foorumi ajaloo jooksul küll kohanud kui seda sina oled. Jahub ja jahub ja ei saa oma elu elatud kuidagi.

Lõpetuseks põrutaks siia sinu ebajumala sõnadega: TRAMAIVÕI RSK! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bonsuna võiks kunagi avada uue ühingu endistele ja veel tegutsevatele kulturistidele: AK

Ehk siis

ANONÜÜMSED KULTURISTID.

Kõik kulturistid istuvad ringis ja siis tuleb näiteks uksest sisse natuke häbelik Joker ning lausub väriseval häälel: "Tere, mina olen Joker ja ma olen kulturist!"

Teised vastavad kooris: "Tere Joker!"

Joker: "Ma teen seda igal nädalal, teinekord isegi mitu korda päevas, treenin nagu loom... olen kulturismisõltlane."

Teised: "Me teame, mida sa tunned!"

Joker: "Ei tea te midagi!"

Teised: "Teame ikka küll..." :P

post-50-0-52806000-1323356740.jpg

Mul on täna kuidagi eriti lennukas mõttekäik. Pean vist ennast jõusaali maandama minema B)

Milleks? Seda sõltuvust pole mõtet ja ei tohigi ohjata, seda sõltuvust tuleb levitada nagu mõned Jumalasõna levitavad. Muide seda me teeme niina, ka sina Imre oma tegemiste kajastamisega siin ja veel mõnel lehel. Samuti on suureks motivaatoriks noortele ja kindlasti mitte ainult, sinu tulemused mis oled spordis saavutanud.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki lepite mingis võitluskunsti stiilis kokku ja lahendate asja nõnda?(nt. MMA) Kohtunik oleks ka siitsamas foorumist võtta(jrx). On rahval põnevam ja endal ka aur välja lastud :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Internet - serious business.

See ju täiesti tavaline, et kõigil suu netis vahutab, kuna ei pea teisele silma vaatama. Näost näkku ma usun, et oleks mõlema osapoole suhtumine x10 rahulikum ning vaoshoitum. Netis aga ei piira miski. Raiu nii nagu näpud lubavad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks? Seda sõltuvust pole mõtet ja ei tohigi ohjata, seda sõltuvust tuleb levitada nagu mõned Jumalasõna levitavad. Muide seda me teeme niina, ka sina Imre oma tegemiste kajastamisega siin ja veel mõnel lehel. Samuti on suureks motivaatoriks noortele ja kindlasti mitte ainult, sinu tulemused mis oled spordis saavutanud.

Jah, tegelikult peaksime just veel suuremat kihutustööd tegema ja lodevad ning kärbunud lihastega noored tooma lähemale spordile, eriti kulturismile ja fitnessile. Selles suhtes, et teeme siis mitte AK vaid KS ühingu-

KULTURISTI SÕNA!

Et siis ilusal suvepäeval hakkavad kuumad atleedid laigulistes sõjaväepükstes ja palja ülakehaga käima ühe ukse tagant teise taha ja tutvustavad meeleheitel koduperenaistele erinevaid kulturismivõtteid ning paremaid venitusnippe ja koduperenaised on sellest toredusest lummatud ja kirjutavad oma mõnusatest kogemustest Buduaari portaali foorumis ja kiidavad kulturiste ka kõikides ilusalongides kunstküüsi paigaldades ja need, kellele kulturiste kiidetakse lisavad veel vürtsi juurdegi ning räägivad omakorda oma lähedastele ja need omakorda oma lastele ja lastelastele ja meeletud massid tormavad jõusaalidesse ja tahavad ilusaks saada :P

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki lepite mingis võitluskunsti stiilis kokku ja lahendate asja nõnda?(nt. MMA) Kohtunik oleks ka siitsamas foorumist võtta(jrx). On rahval põnevam ja endal ka aur vÄlja lastud :D

Eesti rahvas tahab verd näha. Varitsevad nagu šaakalid foorumites ja võimalusel kutsuvad kohe üles vaidlejaid verevalamisele! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, tegelikult peaksime just veel suuremat kihutustööd tegema ja lodevad ning kärbunud lihastega noored tooma lähemale spordile, eriti kulturismile ja fitnessile. Selles suhtes, et teeme siis mitte AK vaid KS ühingu-

KULTURISTI SÕNA!

Et siis ilusal suvepäeval hakkavad kuumad atleedid laigulistes sõjaväepükstes ja palja ülakehaga käima ühe ukse tagant teise taha ja tutvustavad meeleheitel koduperenaistele erinevaid kulturismivõtteid ning paremaid venitusnippe ja koduperenaised on sellest toredusest lummatud ja kirjutavad oma mõnusatest kogemustest Buduaari portaali foorumis ja kiidavad kulturiste ka kõikides ilusalongides kunstküüsi paigaldades ja need, kellele kulturiste kiidetakse lisavad veel vürtsi juurdegi ning räägivad omakorda oma lähedastele ja need omakorda oma lastele ja lastelastele ja meeletud massid tormavad jõusaalidesse ja tahavad ilusaks saada :P

Sulle sobiks oma telesaade! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sulle sobiks oma telesaade! ;)

Ma kardan, et ma võtaksin siis teistel meelelahutusspetsialistidel leiva käest ära. Las nad tunnevad elust rõõmu ja kui veab, siis tulevad kunagi ka jõusaali :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×