Jump to content
starter

Tõsterihmad

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

<P>(Muscle & Fitness, dec 06)

<P>Tõsterihmad toestavad haaret ning viivitavad kurnatuse teket. Kas nad peaksid olema regulaarselt treeningus kasutatavad ?

Kas peaksin tõsterihmu kasutama alati, kui sooritan erinevaid tõmbeid?

Muudetud kasutaja goodfella poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti annab kindlama tunde erinevaid harjutusi tehes.

Erinevalt teistest kasutan mina tavalisi rihmu ( ~40 cm pikad ), mis pole omavahel kuidagi ühendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti annab kindlama tunde erinevaid harjutusi tehes.

Erinevalt teistest kasutan mina tavalisi rihmu ( ~40 cm pikad ), mis pole omavahel kuidagi ühendatud.

Proovisin ka tavalisi rihmu, aga need tunduvad kuidagi mitte väga toetavad (kindlasti on asi selles, et ma ei oska siduda ilusti) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina leian, et tõsterihmu on mõtet regulaarselt kasutada ainult siis, kui teil on alaarenenud käed ja te ei soovi neid mingil põhjusel arendada.

Mõnes mõttes on mõistlik mitte kasutada - parandab haaret ja treenib käsivart ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnes mõttes on mõistlik mitte kasutada - parandab haaret ja treenib käsivart ?

Minu meelest küll. Käed peavad ikka seljaga kaasa arenema, muidu jäävad nad arengust maha. Ja kui rihmu pidevalt kasutad, siis käsi jääbki nõrgaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas käsivarre lihased ei olegi lihased ?

Kindlasti teheke trenni ilma rihmadeta. Ma saan aru kui olete jõutõstmis võistlustel või üritate proovida rekordtõstet, et siis kasutate :D

Jõutõstmises on tõsterihmad keelatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas käsivarre lihased ei olegi lihased ?

Kindlasti teheke trenni ilma rihmadeta. Ma saan aru kui olete jõutõstmis võistlustel või üritate proovida rekordtõstet, et siis kasutate :D

Õige suhtumine.

Ise pooldan ka ilma rihmadeta. Vahest on saanud küll proovida, aga no milleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks kasutan seljapäeval neid koguaeg.Saan kindlalt konsentreeruda ainult seljale ja ei pea mõtlema, et kas käed ikka suudavad seda raskust kinni hoida.Nüüd ma olen veel nii mugavaks läinud, et kasutan neid ploki tõmbel, traktoril ja trapetsit tehes.

Mina olen väga häpi :D

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina näiteks kasutan seljapäeval neid koguaeg.Saan kindlalt konsentreeruda ainult seljale ja ei pea mõtlema, et kas käed ikka suudavad seda raskust kinni hoida.Nüüd ma olen veel nii mugavaks läinud, et kasutan neid ploki tõmbel, traktoril ja trapetsit tehes.

Mina olen väga häpi :D

Argo

Varsti lähed veel mugavamaks, istud kodus teki all mingi kõhuväristajaga ja ei viitsi saali üldse minna. Lõputult mugavaks ei maksa ikka minna, ma arvan. Miks arvatakse, et käte lihased nii ebatähtsad on, et neid treenima ei pea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti lähed veel mugavamaks, istud kodus teki all mingi kõhuväristajaga ja ei viitsi saali üldse minna. Lõputult mugavaks ei maksa ikka minna, ma arvan. Miks arvatakse, et käte lihased nii ebatähtsad on, et neid treenima ei pea?

Aga tõstevööd sa ju kasutad küki ja jõutõmbe tegemisel?Alaselg nõrk?Ma ei ütleks, et mul käed nüüd nõrgad on aga see aitab konsentreeruda kindlale harjutusele.Kui teha ühes trennis ikka 2-3 tõmbavat harjutust on rihmad väga head :D

PS: Vb peabki varsti kõhuväristajat kasutama hakkama, sest täna sõitis üks vahtralehega tütarlaps mulle 70-ga tagant sisse, nii et ma lendasin autoga kraavi.Siis oleks see ju väga in :o

Argo

Muudetud kasutaja argoll poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Varsti lähed veel mugavamaks, istud kodus teki all mingi kõhuväristajaga ja ei viitsi saali üldse minna. Lõputult mugavaks ei maksa ikka minna, ma arvan. Miks arvatakse, et käte lihased nii ebatähtsad on, et neid treenima ei pea?

Ses suhtes, et kui jõutõstmine ei koti ja võistelda ei taha, siis ju suht suva kas kasutan neid või mitte. Ses suhtes treenin ju enda jaoks ja tean kuidas mis parem on.

Olen sinu teemasid varemgi lugenud teemadel rihmade kasutamine/kinnaste kasutamine. Ma ei saa aru, et miks sulle see teema nii valus on ja korda läheb. Sina teed nii, aga kas siis kõik peaksidki nii tegema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ses suhtes, et kui jõutõstmine ei koti ja võistelda ei taha, siis ju suht suva kas kasutan neid või mitte. Ses suhtes treenin ju enda jaoks ja tean kuidas mis parem on.

Olen sinu teemasid varemgi lugenud teemadel rihmade kasutamine/kinnaste kasutamine. Ma ei saa aru, et miks sulle see teema nii valus on ja korda läheb. Sina teed nii, aga kas siis kõik peaksidki nii tegema ?

Ei, ma ei väida, et te kõik peaksite kindlasti tegema samamoodi nagu mina. Ma lihtsalt ei suuda kuidagi aru saada, miks paljud arvavad, et käed võivad teistest lihastest kõvasti alla jääda ja selle pärast ei pea üldse muretsema. Minu arust peaks ikka kogu keha võimalikult võrdselt treenima, et kõik lihased oleksid tasakaalus. Kui inimene ei suuda ilma rihmadeta plokki tõmmata, siis on tal käed ikka VÄGA nõrgad ja teistest lihastest maha jäänud. Minu arust ei ole see normaalne.

argoll: no tõstevöö eesmärk ei ole siiski kergendada tõmbe sooritamist, vaid aidata vältida vigastusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei, ma ei väida, et te kõik peaksite kindlasti tegema samamoodi nagu mina. Ma lihtsalt ei suuda kuidagi aru saada, miks paljud arvavad, et käed võivad teistest lihastest kõvasti alla jääda ja selle pärast ei pea üldse muretsema. Minu arust peaks ikka kogu keha võimalikult võrdselt treenima, et kõik lihased oleksid tasakaalus. Kui inimene ei suuda ilma rihmadeta plokki tõmmata, siis on tal käed ikka VÄGA nõrgad ja teistest lihastest maha jäänud. Minu arust ei ole see normaalne.

argoll: no tõstevöö eesmärk ei ole siiski kergendada tõmbe sooritamist, vaid aidata vältida vigastusi.

Mina siin ka vaatasin kohvipaksu pealt, et sul on alaselg VÄGA nõrk.Häid jõule kõigile :D

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma heameelega üldse ei kasutaks rihmasid aga tihti selja trenni lõpus tahaks trapetsile kah mõned seeriad teha ja selleks ajaks on käsivarred juba tavaliselt nii pungil verest ja haare nii väsinud et ei jõua isegi 100't kilo korralikult käes hoida : p

Aga mingit negatiivset pilku küll ei viska neile kes koguaeg kasutavad, tean paljusid kellel on haare selja tugevuses rängalt maas ja ega sellise väikse asja pärast ei hakka ju mingit kerget seljatrenni igakord tegema ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sinu teemasid varemgi lugenud teemadel rihmade kasutamine/kinnaste kasutamine.

Ise pole rihmasi kasutanud, aga iseeneest on hea jah, saad lihastunnetust rohkem, ei pea muretsema kas jõuad kinni hoida või ei. Kinnaste suhtes olen alessandroga päri, mille jaoks, et rohkem Badass välja näha ? Randmepärast kardad, kasuta randmetuge..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pole kunagi kasutanud ja tean et 200kg maast tõmmata oli raske,kuna haare oli nrk, aga nüüd juba haare parlju tugevam ja ei libise enam ära ;)

Ses suhtes, et kui hakkasin näiteks jõutõmmet tegema siis selg tõmbas rohkem kui haare kannatas, sellepärast hakkasin ka tõsterihmu kasutama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×