Jump to content
starter

Tõsterihmad

Recommended Posts

Ise kasutan silmusega Wrange tõsterihmasid. Ei oska küll ütelda, kas need on kõige paremad, aga 200kg pidid vastu pidama ja sinna mul veel pikk maa :lol: Ma ei viitsinud ka kaua otsida, sest tahtsin kiiresti neid trennis kasutama hakata :ph34r: Ise olen rahul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on näiteks isetehtud rihmad....tuttav õmbleja tegi auto turvavöö materjalist.........natuke soonivad aga selle eest ei kujut ma ette raskust mille alla nad puruks läheksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üle randme ja vastupidiselt haardele...

enda arvamus on selline et kui just tõstja pole siis pole rihmadel mõtet käsivars ja haarde tugevus kannatava....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, haarde tugevus võib pisut kannatada, kuid plussiks on siiski harjutuse sooritamise puhtus, mille rihmad tagavad st. ei pea mõtlema kangi kinni hoidmisele vaid harjutuse puhtale sooritusele.

Endale muide ka ise tehtud rihmad, algmaterjali ostsin mingist suvalisest Niidi-Nööbi poest, rihma laius mingi ca 2 cm ja õmblustöö tegi tuttav õmbleja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki viitsib siiski keegi veel natukene täpsemalt selgitada/kirjeldada, kuidas neid tõsterihmu kõige õigem kinnitada oleks - nii et nendest ka kasu on. Ma korra proovisin, aga no vaatasin kohe, et ilma on nagu lihtsam :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on u. 3 cm laiune ühekordne rihm. Kinnitatakse järgmiselt kui on tegemist paelaga: Kõigepealt paned randme peale nii nagu lahtise rihmaga kell; siis paned käe kangi peale ja viid rihmad kangi alt läbi ja otsad lähevad kangi pealmise osa ja peopesa vahelt läbi. Loodan, et selgitasin piisavalt arusaadavalt:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ei, said valesti aru. Need pole sugugi mitte halvad. Randmetoega kinnastega kasutades on kindlasti veel mugavamad. Zelluloosis on ka need sinu pakutud paksemad. Tegin nendega pea aasta aega ja ei saa ühtki halba sõna öelda. Olen lihtsalt kuulnud, et need teised meeldivad osadele rohkem. Kindlasti ka tänu pehmendusele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma neid va pehmendustega ei ole näinud ,aga ma kujutan ette ,et nad tänu ömblustele kaua vastu ei pea,ise sis pead neid pehmendusi tagasi ömblema.nad jah vöivad kindlasti mugavad olla. tean isegi pehmendustega kindaid,paras pask. nike omasid olen näinud,andke andeks ,säästukas ostetud ratturi kindad peavad kauem vastu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi oskab mulle selgeks teha kuidas kasutada amazoni poeski müügilolevaid Lifting Straps-e

Minu aju lihtsalt ei mõtle välja milline on õige viis neid kasutamaks.

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=425

tänan ette

Ehk saad siit aru!Link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
siin tunduvad olevat teistsukuse ehitusega need, minul on aasaga aga siin tundub et on aasata varjant, oskab keegi tiene äkki seletada?

Neid ongi kahte varjanti :P Endal mõlemad olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need mida Kalmus kasutab ei olegi tegelikult sidemed, need on sidemeteks kohandatud. ;)

Poeletil olid need metall konksudega sõrmede "abilised". Kuna need konksud rohkem seal segasid haarde tugevust kui neist abi oli, lõikasin need maha ja sain nii neist väga head randme sidemed või toessidemed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×