Jump to content
le Siim

Hei. pisut abi ?

Recommended Posts

Tervist. Nii, mis toob mind siia foorumisse..

Nimelt see, et tuli plaan öelda EI oma praegusele elustiilile, milleks on - Hommikul tööle, 13h tööl, raske füüsiline töö, nimelt loobin suuri pätse ühelt küljelt teisele. Siis lähen koju, teepealt võtan burksi ja energiajooki, siis veedan oma öö arvuti taga , kui veab, siis panen tunniks silma kaa kinni ja uuele ringile.

Tõsiselt on villand sellest. Ma olen 20 aastane mehehakatis ja tahaks saada normaalse rea peale . Kuigi, tänu mu ainevahetusele ja tööle on vist kaalu ja pikuse suhe täiesti okei ja mingeid niiöelda rasvamägesi mul nüüd küll pole. 185/90

Muidugi sai käidud kooliajal igapäevaselt jõusaalis, kuid mitte selleks, et jõudu saada, vaid selleks, et end ärkvel hoida. Niiet see polnud kaa vist kuigi kasulik tegu.

Millist abi sooviks ? Sooviks mingit treeningu & Toitumis plaani / kava, mis paneks rõhku lihaste kasvamisele, kuna asi pole jõus. jõudu on. aga hale on vaadata seda kätt, mis on peenem, kui torino makaron ( illustreerime kaa ikka pisut, et huvitav lugeda oleks )

Ootan igasugust toredat tagasisidet. Ja kes otsustab kirjutada " loll oled, et nii elad, nagu sa siia kirjutasid " siis ma olen sellest ise juba aru saanud ja tahangi normaalseks muutuda. Aitähh.

~Siim

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa iga päev 13h tööl oled, siis ma soovitaks vabal ajal magada, mitte trenni teha. Tuleb kokkuvõttes oluliselt kasulikum.

eiei, see oli pisut vale, et sellise mulje jätsin. Ütleme nii, et 3 - 4 päeva nädalast tööl. ja no varem siis puhkepäevadel 24h arvut . pole just asi millega hõisata aga jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul "13h tööl, raske füüsiline töö" on siis proovi seda ära kasutada nii palju kui saab, nt valgurikaste sagedaste söögipauside näol. Kui rasked need suured pätsid on? ^_^

KMI on sul ca 26 - kuskilt on midagi üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Püüa vältida 9gagi või lase see oma teenusepakkujal ära blokeerida :D.

- epic win.

post-all-the-9gag-posts.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul "13h tööl, raske füüsiline töö" on siis proovi seda ära kasutada nii palju kui saab, nt valgurikaste sagedaste söögipauside näol. Kui rasked need suured pätsid on? ^_^

KMI on sul ca 26 - kuskilt on midagi üle

Iga tunni tagant viskan 40x ~45kg pätsikest ümber, seda teeb kuskil 20min kuna vormidega ka jebiitamine võtab aega, niiet siis 1.8tonni kergitamise järel 40min pausi ja uue hooga pihta ..

ja ma ei saa aru, kus kohas mul midagi üle on, ma olen nagu piitsavars, tõesõna . ehk juuksed kaaluvad palju ?:D

ja ilma 9gagita on elu kurb :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×