Jump to content
davlenije

kalamaksaôli

Recommended Posts

EI oskagi midagi arvata. EPA ja DHA sisaldust (Omega-3) pole märgitud, kuigi kalamaksaõlis peaks seda nagu olema. Või on puhtalt D-vitamiin seal õlist välja filtreeritud?

D-vit sisaldus on keskpärane. Arvestades sisaldust siis alla 10 kapsli päevas ei mängiks välja, vähemalt mina vähemaga ei lepiks. Kallis.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EI oskagi midagi arvata. EPA ja DHA sisaldust (Omega-3) pole märgitud, kuigi kalamaksaõlis peaks seda nagu olema. Või on puhtalt D-vitamiin seal õlist välja filtreeritud?

D-vit sisaldus on keskpärane. Arvestades sisaldust siis alla 10 kapsli päevas ei mängiks välja, vähemalt mina vähemaga ei lepiks. Kallis.

Olen nõus, kahtlane värk... see toode äkki norm http://www.lysi.ee/index.php?alam=11&leht=cf70b64c2135f78205c6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen nõus, kahtlane värk... see toode äkki norm http://www.lysi.ee/i...64c2135f78205c6

Huvitav EPA/DHA suhe. Tavaliselt on ikka EPA-t rohkem.

Mölleri kalamaksaõli'le vastu ikka ei saa. Tolles on 600mg EPA-t ja 400mg DHA-t 5ml kohta. Hind ka soodne. Olenevalt kas leiad koha, kus soodushinnaga on või ei leia. Ise olen erinevatest kohtadest mingi 6-7 euriga ostnud.

3x päevadoos nagu ma võtan on siiski piisav ca. 2 nädalaks.

D-vitamiini võtan eraldi 4000 IU-d päevas.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kuulnud, et tarvitama peaks just D3 vormi... millist ise kasutad?

Kalamaksaõli mugav, kuna seal omega ja D3 ühest tootest...

D3 on parem jah. Ise kasutan ka seda.

Õli on mugav küll, aga D-vitamiini osakaal seal üldiselt väike. Aitab ta kindlasti, kuid usun, et enamik saaks veelgi suuremat kasu, veelgi suurematest doosidest. Samas seda on raske hinnata. Arsti juurde verd andma ning analüüse tegema. Siis saad teada, kui suur D-vitamiini puudus on. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×