Jump to content
tykonu

Galileo

Recommended Posts

Keegi täna Galileod vaatas? Eriti viimast lugu, milles olev jutt oli täielik idiootsuse tipp. "Tahad kaalust alla võtta, söö kummikomme, sest need ei sisalda rasva" - no kuule :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mis on selle teema mõte?

Kui tahtsid kinnitust saada siis jah, väites esitatud seos ei kehti.

Teema mõte on arutelu antud saates esitatud väidete üle, nendele kes vaatasid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi täna Galileod vaatas? Eriti viimast lugu, milles olev jutt oli täielik idiootsuse tipp. "Tahad kaalust alla võtta, söö kummikomme, sest need ei sisalda rasva" - no kuule :rolleyes:

Tavaline populaarteaduslik väide. Tegemist ei olnud ju toitumisalase saatega - tegemist oli suvalise teadussaatega.

Nende väide oli pigem, et nendele teistele toitudele eelistada kummikomme.

Imo. parem soovitus kui mõned muud dieedid, mis soovitavad päevas juua 3 tassi musta teed ning söögiks peotäis rosinaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkreetset saadet ei näinud, aga olen aastaid vaadanud Galileod Pro7 kanalilt. Võrreldes näiteks meilgi jooksnud Mythbusters'iga on minu arvates sakslaste katsed ja üldine lähenemine oluliselt pädevam. Kummikommid, kui nad sisaldavad naturaalset mahla ja pole lisatud suhkrut - iseenesest täiesti OK maiustus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Konkreetset saadet ei näinud, aga olen aastaid vaadanud Galileod Pro7 kanalilt. Võrreldes näiteks meilgi jooksnud Mythbusters'iga on minu arvates sakslaste katsed ja üldine lähenemine oluliselt pädevam. Kummikommid, kui nad sisaldavad naturaalset mahla ja pole lisatud suhkrut - iseenesest täiesti OK maiustus.

Kummikommid - suhkur + zelatiin + värv- ja maitseained.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kummikommid - suhkur + zelatiin + värv- ja maitseained.

Nii et suhkruta ja mahlast tehtud pole kummikommid?

1211504648187.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×