Jump to content
gmaster

Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

Recommended Posts

 

Ei taha spetsialistile pikalt vahele segada, aga üks on kindel - sellise jutuga "kiropraktiku" juurest tuleb kiiresti ära joosta. Kaugele.

 

Võimalik ka, et nende arstide juurest, kes ütlevad, et trenni teha ei tohi. Kui jõusaal mõjub hästi (isegi *mitte halvasti*-st piisab), teha seda vähemalt mõõdukalt edasi - on vähim/võimalik ka et enim/efektiivseim, mis saab enda heaks teha. 

Muudetud kasutaja MaPo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidulisandifanaatikutel soovitan vaadata seda dokkarit.

Usun et mitmed asjad on AlanBstard approved, mõned jälle mitte :) arutlemise koht.

 

https://www.youtube.com/watch?v=SmFu8GA-elc

 

Tean, et hr Biokeemik heidib sünteetilist E-d, millest räägitakse ka dokkaris.

Ise olen oma FB postitustes puudutanud kalaõlikapslite toksilisust, millest samuti selles dokkaris räägitakse. Huvitav fakt on see, et Mölleri kalaõli maaletooja ütles et neil seda väga levinud oksüdatsiooni pole, ja et seda kontrollitakse pidevalt.

 

Veidi juttu ka Linus Paulingist. Igatahes vaatamist nii lisandiarmastajatele kui vihkajatele. Igaüks teeb omad järeldused ise.

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 3/20/2018 at 10:27 PM, gmaster said:

Mölleri kalaõli maaletooja ütles et neil seda väga levinud oksüdatsiooni pole, ja et seda kontrollitakse pidevalt.


Väga hea. Peaks ise detailsemalt küsima, ja Lysi käest ka küsima.
Ehkki Mölleril on niikuinii veidi parem DHA/EPA suhe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

 

Apteekides üldiselt ei leidu kalaõli, mis oleks Mölleri märgi all. 

 

Aga mõnele laborile võiks anda head enesereklaami suunad küll kätte - neid, kes teeks selliseid lisandite testimisi, ei ole palju - kaasneks päris lai huvi. Omaette küsimus muidugi, kas neil sellisest promost ka mingi reaalne kasu lõigata oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Apteekides on Mölleri kalamaksaõli. Kapslites on kala- ja kalamaksaõli segu.

 

Eks laborid saaks seda kasu, et näitavad, et puhtust on võimalik testida (kuigi eraisiku jaoks ilmselt suure summa eest).

Küll aga võiks seda promo kasutada lisanditootjad, kes saaks valideerida oma toote puhtust.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu varasemale venitusvideole taustaks juttu, mida klientidele alati juurde räägin.

Isegi töös ette tulevad näited on samasugused, nagu esimeses videos.
 

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et sattusin hetkel küll õigesse kohta :) 

Vahepeal jäi 1.5a trennist vahele kuid  nüüd olen viimased 6 kuud tõsisemalt trenni teinud ja valmistunud surumisvõistluste jaoks.

ca  üks nädal tagasi hakkas mõlemal käel(paremal rohkem) õla ja rinnnalihase vahel imelik valu, mis ajapikku aina teravamaks on muutunud. Üldiste liigutustega ei pane tähelegi, et midagi viga aga kui nt kätt suruda õrnalt vastu keha lööb valu sisse ja kätt küljepealt üle õlaosa väga tõsta ei saa. Lisaks rinnalihast venitada kohati suhteliselt valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surujad panevad oma lihastele väga suured koormused, ja tavaliselt on alguses tegemist valusündroomiga, mis paraneb koormuse timmimisega. Lisaks on abiks lihashooldus ja nõrkade kohtade järgi aitamine.

 

Pikalt sellist asja eirates võib tekkida nt tendinopaatia.

Tihti olen näinud ka seda, et õlaesiosaga surujatel on delta esiosa valu põhjustajaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes ei tööta, see ei söö..

 

Mitmed minu hooldatava meeskonna jalgpallurid on Eestimaa tolmu oma jalgelt pühkinud, aga tegelen ka teiste inimestega :)

 

 

1.jpg

2.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pistaatsiapähklid on võimas ravim!
Juba 57g päevas vähendas DNA oksüdatiivset kahjustust! Ehk siis neil on vananemist pärssiv toime :)

Ühtlasi olen avatud pähklisponsorlusele!

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aronia-kapseln-kaufen.jpg

 

Tume aroonia on südamevitamiin!

3 kuud arooniaid või ekstrakti suurendas veresoonte laienemisvõimet ja seedekulglas suurenes Anaerostipes ja Bacteroides kõhubakterite hulk.

Võimsate "toidulisandite" jaoks ei pea tingimata kaugete merede taha vaatama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

What-is-cardio.jpg

 

Huvitav uuring, mis võiks mõned ainult kangi kangutavad mõtlema panna. Ainuüksi jõutreeningust ei pruugi südameveresoonkonna tervise säilitamiseks piisata, selleks sobis ühtlases tempos kardio või intervalltreening paremini.

 

https://link.springer.com/article/10.1007/s00421-019-04138-1?fbclid=IwAR1BFBkZbkN1BwCA5IrC2_ZDkjIlCr_-TrdA8NLuQWo2BlN4Itf7Ha6n_gc

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahest ikka küsitakse, kas ma veel füsioterapeudina töötan ^_^

Ei kujuta ette, et midagi muud meelsamini teeks või paremini oskaks :lol:

 

 

glpt.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põnev ja hirmutav! Väike pilk füsioteraapia kulisside taha!

Mis juhtub, kui segada tehisintellekt ja anatoomiaõpingud? Valmib selline simulatsioon!

Meenub kohe kinesioloogia õppeaine, kus kõike seda tuupisime ja umbes selline pilt mul peas liikus:)

Kui tunned end või kedagi tuttavat siit videost ära, siis soovitan füsioterapeudi poole pöörduda :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=a3jfyJ9JVeM

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle üks kasvandik välismaal! Tuult tiibadesse!

 

https://fcflora.ee/aleksandr-sapovalovist-sai-sc-freiburgi-mangija/

aleksandr-sapovalov-nr-9-eesti-vs-prants

 

Kui tahate trenninõu siis khm... ;)

 

Füsioteraapia ja treeningu konsultatsioonid
Leia mind ka SportID-s!

 

 

 

 

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×