Jump to content
gmaster

Vigastuste ennetamine, taastusravi jm

Recommended Posts

Põlvevalus on tohutult tekkepõhjuseid, alates kõhre kulumisest, lihasdüsbilansist ja erinevatest jäsemete pikkustest, lõpetades kõhretükikestega.

Niiet kellegi asjatundja jutule.

Seda kindlasti. Mõte jääb siiski samaks - kui kükk ei ole just probleemide põhjuseks, võib see nende avaldumisele, ägenemisele jm kaasa aidata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on alati tore kuulda oma klientide edusammudest, loodan et kasutaja ei pahanda, kui tükikese tema kirjast ka avaldan.

"Tahtsin uue aasta puhul tänada, et olen oma õlad ja ka selja saanud paremasse korda kui kunagi varem.Tänu sellele olen saanud ka trenni teha ilma probleemideta ja vana aasta sees sai ka kaks vana-aasta lubadust täidetud et rinnalt 80 ja kükkis 120 kg, mille mõlemaga tuli 2 kordust lausa."

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonnii, härrad ja provvad.

Asjalood on nüüd nii kaugel, et olen 15 veebruar (ja vajadusel 14) Tartusse tulemas ja heameelega võtaks inimesti vastu, pakuks ikka vana head massaaži ja füsioteraapiat ning kinesioteipingut. Asi toimuks Tervishoiu kõrgkooli vastavates ruumides.

Niiet kõik vanad ja uued kliendid, võtke aga julgelt ühendust ja vaatame üle. Kellel muresid ei ole, siis teeb ühe korraliku profülaktilise massaaži, see pole kunagi kellelgi varem mööda külgi maha jooksnud!

Siinsed kapid ja treenerid igatahes kiidavad!

Hinnad on jätkuvalt väga soodsad: http://www.teiping.ee/kontakt/

Kontakt georg[ät]teiping.ee või 53 836 066.

Meeldiva kohtumiseni Tartus!

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi minu tööst ja tegemistest -

Järjekordne edukas klient naaberfoorumist

Alguspunkti oli ausalt öeldes päris kehva, peensustesse ei hakka minema, aga õiged nõuanded, harjutused ja kindlameelsus viivad sihile :)

http://forum.bonsuna.com/treeningu-ja-toitumise-blogid/rauno-bane-raud/msg126034/#msg126034

Loomulikult ei tegele ma ainult sportlaste ja ainult õlgadega ja tegelikult ei pea minu juurde pöördumiseks isegi kuskilt valutama :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...aga kui mul laupäeva hommikul pea valutab, võin ühendust võtta?

Vabalt. Siis arutame probleemi profülaktikat. Vajadusel koostame raviplaani.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ole lahke, Aili :)

Nii, aga vahepeal siis tegemistest ka. Eelmisel nädalavahetusel sai jälle käidud ennast täiendamas, seekord Lauri Rannamaa, ühe parima spordifüsioterapeudi koolitusel. Temaga on parimad saavutused saavutanud nii Veerpalu kui Kanepi. Kantergi on avaldanud soovi temaga töötada.

Koolituse olid siis sellised teemad: pehmekoeteraapia käsitlused, müofastsiaalne tehnika, fastsialingud, Triggerpunkti teraapia, neuromuskulaarsed käsitlused, liigesmobilisatsioon jpm. Arusaamine erinevatest tehnikatest, eesmärkidest, võimalustest – miks, mida, kuidas. Pidepunktid. Lihasdüsbalanss ja lihaste tasakaalustamine, sagedamini esinevad tugiliikumisaparaadi probleemid jpm

Toon välja ka ühe lõigu, mis mulle temast kirjutatud artiklis silma hakkas:

"Milleks on sind sportlasele vaja, kui sportlane on terve?

Et ta püsiks terve. Tippsport on viidud viimse piiri peale, ent kui treeninguid osatakse väga hästi forsseerida, siis taastumine on probleem. Lihased ja luustik kohanevad koormustega väga aeglaselt ja kui need tähelepanuta jätta, on ülekoormusest tingitud vigastused ja hädad kiired tulema. Ühesõnaga, mina oma tööga aitan tõsta treeningu kvaliteeti, hoides lihased ja liigesed konditsioonis. Ma kiirendan ka lihaste ainevahetust, et jääkained kiiremini välja läheksid ja toitaineterikas veri asemele voolaks ning sportlane oleks järgmiseks treeninguks rutem valmis."

Niisiis olen uute võtete moonaga laetud ja nagu ikka, pakun oma tugevaid käsi nii massaažil kui juhendamisel :D

Õige pea on mul häid uudiseid Tallinlastele, aga 15.02 olen Tartus ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oot kus sa sel nv-l oled?

See nv olen täitsa Tallinnas :)

Mul tavaliselt nii, et nädala sees ka paaril päeval võimalik tulla..

Muudetud kasutaja gmaster poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, täpselt järgmine reede, 15.02 olen Tartus ja pakun tippklassi massaaži ja füsioteraapiat ning kinesiotepingut.

Tunni hind on 20, õpilastele 18, kui oled õpilane ja treener, siis lausa 16!

Võimalik on ka poole tunnine massaaž või FT.

georg@teiping.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutasin eelmine nädal, et mul on ka üks rangluu kõrgem kui teine ja praegu seda pilti vaadates on olukord 1:1-le (va. see, et ma ei tunne valu). Mis oleks olnud tagajärg, kui see tüüp poleks sellele probleemile tähelepanu pööranud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No inimeste õlgasid on erinevaid tüüpe põhimõtteliselt ja ainult peale vaadates ei saa tingimata öelda, mis viga on või mis juhtuda võib.

Ühtlasi ei tähenda ebavõrdsus alati, et midagi viga on. Aga ei tähenda ka, et viga ei oleks.

Temal oli õnneks olukord selline, et segas ainult saalitreeninguid teatud harjutustes, kus langes suur koormus AC-liigese sidemetele.

Kui ta poleks tähelepanu pööranud, siis poleks muud tagajärge olnud, kui et olukord poleks muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gmaster, ribikont sai täna kükis kannatada. Vöö oli peal, "ass to grass", raske oli ka.

Muidu pole hullu aga naerda ja sügavalt hingata ei saa üldse.

Umbes selle koha peal:

ribi.png

Kas on midagi teha või peab lihtsalt tõsiseks jääma? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, aeg lendab.

Igatahes mu praktika Haapsalu neuroloogilise rehabilitatsiooni keskuses hakkab nüüd läbi saama ja 13.märtsist olen taas täisväärtuslik tallinlane, niiet kõik vanad ja uued kliendid, olete oodatud massaaži v füsioteraapiasse :)

Need 3 nädalat lendasid HNRK-s päris kiiresti ja seni olid peamised patsiendid seljaajutraumadega. Eks vaatab, võibolla tegelen veel viimastel päevadel peaaju infarkti patsientidega ka :) Nüüd saab jälle Tallinnas koos trennikaaslasega korralike raskuste liigutamisele keskenduda :)

... jaa väike tagasiside kliendilt B-foorumist:

http://forum.bonsuna.com/koik-treeningust-kusi-nou-tegijatelt/vigastuste-ennetamine-taastusravi-jm/msg128042/#msg128042

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, olengi tagasi Tallinamail.

Praktika ja Haapsaluelu möödus üsna tegusalt, ja pole ka välistatud, et ma seda kohta mõnikord veel külastan. Olemas oli täitsa korralik jõusaal, eriti vabaraskuste koha pealt, niiet sai ka veidi toonust hoitud :)

Et nagu öeldud, siis olen Tallinnas nüüd pikemaks ajaks tagasi, niiet ootan kõiki taas mind külastama, võtke ühendust, kindlasti leiame sobiva aja.

Nüüd siis harin end veidi neuroloogia vallas edasi, teen kuu jagu tööd Adeli Rehabilitatsioonikeskuses :)

Ja hoidke kõrvad-silmad kikkis, varsti peaks olema tulemas meeldiv üllatus just kesklinna inimestele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas - Tartu inimesed, kellel on huvi minu teenuste vastu, võtke ühendust, kaalun võimalust teile vastu tulla ning Tartut külastada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2813-0-35457200-1366364151.jpg

Kaua tehtud kaunikene!

Neljapäeval, 25.04 on kõigil võimalus tulla soodushinnaga massaaži v füsioteraapiasse/kinesioteipingule minu uude kabinetti aadressil Tina 9, Tallinn, ja uurida, miks sportlastele minu massaaž nii meeldib.

Asukoht on väga mõnus, tulge vaadake üle!

Registreerumine ja lisainfo 53 836 066 või georg@teiping.ee.

Meeldivate kohtumisteni!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jäänud on veel mõned ajad, kl 10 ja kl 20 :)

Kuid need, kellele see neljapäev ei sobinud, ärge kurvastage!

Võtke ühendust ja kindlasti leiab teile sobiva aja järgmine nädal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, esimene päev läbi ja jäin kohaga väga rahule. Jutu järgi jäid ka kliendid rahule :)

Niiet tõenäoliselt hakkan kord nädalas Tina 9-s kohal olema.

Järgmine nädal on see kolmapäev, 1. mai.

IMG_8143.JPG

Sissepääs paremal piiluvast uksest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×